Praha - Dva speciální rychlíky vypraví České dráhy (ČD) pro fotbalové fanoušky, kteří míří na čtvrteční čtvrtfinálové utkání českého týmu ve Varšavě. Agentuře Mediafax to ve středu sdělil Radek Joklík z tiskového oddělení ČD.
Rychlíky vyjedou z Brna a Prahy. První odjíždí v 6 hodin a 20 minut z pražského hlavního nádraží a do stanice Warszawa Wschodnia dorazí v 16.52. Zastavovat bude v zastávkách Praha-Libeň, Kolín, Pardubice, Česká Třebová, Zábřeh na Moravě a Olomouc. Zpátky pak odjede deset minut před druhou ráno. Do Prahy se tak fanoušci vrátí před polednem.
Druhý rychlík vyrazí z Brna v 8 hodin a 2 minuty a ve Varšavě bude o půl páté. Pojde přes Vyškov na Moravě, Kojetín, Přerov, Hranice na Moravě, Suchdol nad Odrou, Studénku, Ostravu a Bohumín. Zpět vyjede deset minut před půl druhou a v Brně bude po čtvrt na deset.
Večerní čtvrtfinálový zápas českých fotbalistů s Portugalskem začíná o třičtvrtě na devět. "Vlak z Prahy je vyprodán, fanoušci ale mohou využít volnou kapacitu ve vlaku z Brna. Do Ostravy mohou dojet pravidelnými spoji například SC Pendolino s odjezdem 7.12 ze stanice Praha hl. n. a tam přestoupit do fanouškovského vlaku z Brna," dodal Joklík.
Související
Baroš ukončil reprezentační kariéru, sklidil dlouhý potlesk
Opuštěné ženy hledají během Eura 2012 nemanželský sex
Aktuálně se děje
před 22 minutami
Ukrajinské drony zaútočily v Tatarstánu. Nálet prý trval hodiny
před 1 hodinou
Dostupná ložiska mizí. Severní moře se stává rájem robotů a dronů
před 1 hodinou
Čína kvůli mohutnému tajfunu evakuovala milion lidí
před 1 hodinou
Zemřel legendární spisovatel Vladimír Páral
před 2 hodinami
Tragédie v Praze. Při zkoušce prasklo potrubí, jeden člověk zemřel
před 2 hodinami
Ekonomické škody ani nespokojenost Rusů k zastavení bojů nestačí. Putin stál věří, že zvítězí
před 2 hodinami
Počasí aktuálně: Meteorologové varují před vedry a požáry na dalších místech
před 3 hodinami
Počasí láme jeden rekord za druhým. Historicky nejvyšší teploty hlásí oceány i celá Evropa
před 4 hodinami
Patová situace: Írán s USA mluvit nechce, trvá a podmínkách, na které Trump nepřistoupí
před 4 hodinami
Ztratí klíčového spojence? Netanjahu riskuje otevřený konflikt s Trumpem
před 5 hodinami
Teherán předložil seznam podmínek pro otevření Hormuzského průlivu. Ceny ropy rostou
před 6 hodinami
Netanjahu: Izrael odmítl Trumpův mírový plán pro Pásmo Gazy
před 7 hodinami
Předpověď počasí na nový týden. Orámují ho tropy
včera
Problém číst či soustředit se. Princezna Kate zavzpomínala na boj s rakovinou
včera
Vedra a sucho dál sužují zemi. Stát se snaží pomoci se zadržováním vody v krajině
včera
Knihovna bez Havla. Začne nová éra, dohoda s Havlovou nevyšla
včera
Důchody se v lednu zvýší. Juchelka představil první odhady
včera
Ještě letos vyprší platnost téměř 300 tisíc řidičáků. Na úřad kvůli výměně nemusíte
včera
EU prověřuje podezřelé IT dotace na Slovensku. Sousedům hrozí sankce
včera
Maximum možného. Do lékáren míří tisíce balení léku na rakovinu prsu
Ministerstvo zdravotnictví ve spolupráci se Státním ústavem pro kontrolu léčiv pokračuje v intenzivním řešení omezené dostupnosti léčivých přípravků s účinnou látkou tamoxifen. Díky mimořádným opatřením se podařilo zajistit téměř 6 000 balení, která jsou nyní postupně distribuována do lékáren po celé České republice. Další dodávky jsou již na cestě a budou do distribuční sítě uvolňovány v průběhu příštího týdne.
Zdroj: Jan Hrabě