New York - Uruguayec Luis Suárez si získal přezdívku upír, protože během své kariéry pokousal už několik soupeřů. Ve srovnání s fotbalistkou Elizabeth Lambertovou je ale hotové zlatíčko. Podívejte se na brutální praktiky Lambertové.
To video je sice už pět let staré, ale to nic nemění na tom, že když se na něj podíváte, budou vám vstávat vlasy hrůzou. A možná si aspoň na chvíli řeknete, že kousnutí Luise Súareze zase nebylo tak do nebe volající.
Často se říká, že ženy jsou v kolektivních sportech mnohokrát zákeřnější a brutálnější než muži. Potvrzují to házenkářky, basketbalistky, hokejistky i fotbalistky. A právě ze světa fotbalu tu máme jeden hrůzostrašný případ. Elizabeth Lambertová si počínala jako hotová domina, která každému, kdo se k ní přiblíží, pekelně zatopí.
Jedné soupeřce naložila tak, jako boxer Rocky Balboa ruskému obrovi Ivanu Dragovi a navrch přidala takové zatahání za vlasy, že vedle ní by byla macecha legendární Nastěnky z pohádky Mrazík jen jalovým odvarem.
Podívejte se sami, kam až je Lambertová schopná během zápasu zajít.
Související
Po Irech porazili na penalty i Dány. Češi po 20 letech postoupili na fotbalové mistrovství světa
Po boji a nervech sen o MS stále žije. Češi při Koubkově premiéře porazili Iry na penalty
Fotbal , Elizabeth Lambertová (fotbalistka) , Luis Suarez (fotbalista)
Aktuálně se děje
včera
Rakousko zakázalo americkým vojenským letounům bojujícím s Íránem využívat svůj vzdušný prostor
včera
Trump nečekaně odvolal ministryni spravedlnosti Pam Bondiovou
včera
Trump odstartoval válku, kterou Evropa nechtěla. Ukončením snahy o otevření Hormuzského průlivu ji hodil přes palubu
včera
USA zažívají kvůli válce v Íránu cenový šok. Počet lidí nespokojených s Trumpem roste
včera
Za útok na Ruský dům hrozí až osm let. Policie obvinila cizince
včera
Metro o Velikonocích ochromí výluka. Náhradou budou autobusy XC
včera
StarDance představila další dva účastníky. Je mezi nimi šoumen ze světa sportu
včera
Írán se Trumpa stále nezalekl. Teherán slibuje ničivou odvetu
včera
Pokus o vraždu ve vězení. Vězeň napadl jiného příborem
včera
Policie přichystala velikonoční opatření. Jde o prevenci, zdůraznila
včera
Babišova vláda sníží spotřební daň u nafty a zastropuje marže
včera
Trump s projevem neuspěl. Trhy tentokrát neuklidnil
včera
Dva mrtví v Plzni. Policie pracuje se dvěma vyšetřovacími verzemi
včera
Obchody se o Velikonocích uzavřou na den. Zákon mluví jasně
včera
Po Irech porazili na penalty i Dány. Češi po 20 letech postoupili na fotbalové mistrovství světa
včera
Navrátíme Írán do doby kamenné, řekl Trump. Válka pro tuto chvíli pokračuje
včera
Lidé se vrací k Měsíci. Mise Artemis II úspěšně odstartovala
včera
Počasí čeká o velikonočních svátcích výrazné oteplení
1. dubna 2026 21:07
BBC: Evropští lídři doufají, že USA z NATO neodejdou. Ví ale, že Trump je toho schopen
1. dubna 2026 19:38
Szijjártó se ostře pustil do prezidenta Pavla. Vytáhl komunistickou minulost
Diplomatické napětí mezi Prahou a Budapeští dosáhlo nového bodu mrazu. Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó ostře zaútočil na českého prezidenta Petra Pavla poté, co hlava českého státu kritizovala maďarské aktivity v rámci Evropské unie. Szijjártó neváhal vytáhnout kartu komunistické minulosti a prohlásil, že nebýt sametové revoluce, byl by dnes Petr Pavel špionem komunistického Československa v západní Evropě.
Zdroj: Libor Novák