Hokejista Tlustý je kvítko. Posílá nahé fotky a přilákal i Agátu

Šestadvacetiletý hokejista Jiří Tlustý válí v NHL v týmu Caroliny a jako většina mladých mužů si rád užívá pozornosti krásných žen. Před několika roky využíval k "lovu" dívek fintu nazvanou "nahé selfíčko". A jak je vidět, i po letech sklízí úspěchy. Naposledy jeho kouzlu zřejmě podlehla Agáta Prachařová (29).

Tlustý se před sedmi lety vyfotil nahý před zrcadlem a ukázal všechno. Mnoho mladých dívek bylo doslova v transu a toužilo po talentovaném a navíc obdařeném hokejistovi. Kariéru měl před sebou a potenciál, že bude vydělávat balík, byl obrovský.

A své předpoklady naplnil, protože ve slavné NHL vydělává miliony korun ročně. Kouzlu Tlustého nyní podle všeho podlehla i Agáta Prachařová. Ta se za hokejistou vydala za velkou louži a strávila tam s ním několik dní. Svému manželovi ale nahlásila, že jede za kamarádkou.

Muzikat a herec Prachař její lež prokoukl. "Potvrzuji, že je to pravda! Moje žena byla v Americe a lhala mi!" sdělil magazínu Super.cz Prachař. „Moje manželka mi tvrdila, že byla v Americe za kamarádkou. Celou dobu mi lhala. Máte pravdu a pište si, co chcete," dodal.

Ale co se nestalo, za pár vteřin zavolala do té samé redakce Agáta a prosila, aby se nic nepublikovalo. „Je teď v afektu, ale nic, prosím, nepište. Musí se uklidnit," prosila, ale zdálky bylo údajně slyšet hlas Prachaře: „Jen ať píše! Je to pravda!"

Související

Eliáš odstartoval výhru nad Canucks, Tlustý dvakrát asistoval

Eliáš odstartoval výhru nad Canucks, Tlustý dvakrát asistoval

Newark - V dalších sedmi zápasech zámořské NHL se blýskl brankou veterán Patrik Eliáš, který po Židlického asistenci odstartoval skóre zápasu, ve kterém New Jersey porazilo Vancouver. Na obě trefy Caroliny asistoval Jiří Tlustý a nakonec mohl slavit výhru nad Torontem. Michal Neuvirth předvedl kvalitní výkon proti Rangers, ale na výhru Buffala to nestačilo.

Více souvisejících

Jiří Tlustý Agáta Hanychová

Aktuálně se děje

před 2 hodinami

před 3 hodinami

Ministerstvo zahraničí, ilustrační fotografie.

Opusťte Írán, vyzvala česká diplomacie občany

Ministerstvo zahraničních věcí v pátek varovalo české občany před cestami do Íránu. Úřad eviduje případy, kdy občané členských států Evropské unie byli v zemi zadrženi, vyšetřováni, případně i trestně stíháni na základě uměle vykonstruovaných podezření či obvinění. 

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 12 hodinami

před 12 hodinami

před 12 hodinami

před 13 hodinami

Vladimír Putin na summitu Rusko Afrika 2023

Putin opět promluvil o útoku na další evropské státy

Ruský prezident Vladimir Putin odmítl obvinění, že Rusko plánuje agresi proti jiným evropským zemím. Reagoval tak na mnohá prohlášení západních politiků, kteří tvrdili, že je nutné pomoci Ukrajině, protože pokud se Putinovi podaří porazit ji, zaútočí na její spojence na Západě.

před 14 hodinami

před 14 hodinami

před 15 hodinami

Teroristé Hamásu

Příměří, nebo nic. Hamás promluvil o osudu rukojmích

Osud rukojmích, kteří byli uneseni z Izraele do palestinského Pásma Gazy, může být vyřešen pouze v případě, že dojde k uzavření příměří. Člen politického křídla palestinského radikálního hnutí Hamas Básim Naim to uvedl ve statusu zveřejněném na platformě Telegram.

před 15 hodinami

V ZOO Praha se narodilo gorilí mládě, letos už druhé

V noci na dnešek přišlo na svět v pražské zoologické zahradě další mládě gorily nížinné. Jeho matkou je samice Kijivu.

Zdroj: Karolína Svobodová

Další zprávy