Zlín se zalekl vedení a finálová série je opět srovnaná

Plzeň – Další překvapení už Indiáni na svém ledě nepřipustili a z přestřelky s kovboji ze Zlína vyšli jako vítězové. Zpátky na Moravu se tak jede za nerozhodného stavu 2:2 na zápasy.

Zpočátku přitom ale triumfu Plzně nic nenasvědčovalo. Zlínský tým vlétnul do utkání pln elánu a už v desáté minutě se mohl radovat z vedení po střele Linharta. Tentokrát se však plzeňští nenechali zaskočit a za pouhých pět minut srovnal Balej a pár vteřin po něm poslal svůj klub do vedení Martin Straka.

Třetí gól do zlínské sítě přidal v páté minutě druhé dvacetiminutovky Jeřábek a s hosty to začalo vypadat bledě. Pak ovšem z trestného střílení dokázal snížit na rozdíl jediné branky Petr Holík. Jako vzpruha to však jeho spoluhráčům nestačilo.

Ještě v téže minutě zvládnul zvýšit na 4:2 Vlasák a Zlín v podstatě úplně odpadnul. Ke konci třetiny zarovnal na konečných 5:2 Sýkora a závěrečná dvacetiminutovka tak byla spíš o vzájemném pošťuchování než o pohledných akcích.

Související

Více souvisejících

HC Plzeň

Aktuálně se děje

před 5 minutami

Meta Platforms

Threads startuje v Česku. Meta zveřejnila datum a čas spuštění, příspěvek v ní ale možná nenapíšete

Jak už jsme na serveru EuroZprávy.cz informovali, americká internetová firma Meta Platforms spustí v tomto měsíci svou novou sociální síť Threads v Evropě. Několik měsíců po ostrém startu v USA se jí tak dočkají i uživatelé v Česku. Nyní je známo nejen který den, ale také v kolik hodin bude síť dostupná. Otázkou nadále zůstává, zda v ní půjde vůbec něco dělat.

před 1 hodinou

Aktualizováno před 2 hodinami

Mateusz Morawiecki

Morawiecki neobstál. Novým polským premiérem bude Tusk

Menšinová vláda polského premiéra Mateusze Morawieckého v pondělí neuspěla v hlasování o vyslovení důvěry. Parlament následně podle očekávání vybral Donalda Tuska, který se tak stal pověřeným premiérem. Následovat bude další hlasování o důvěře.

před 3 hodinami

Aktualizováno před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

Jan Lipavský

Lipavský mluvil s ukrajinskými novináři. Řekl jim, kdo by měl rozhodnout o míru

Rozhodnutí ohledně konce války a míru musí být schválena Ukrajinci a respektovat teritoriální integritu Ukrajiny, uvedl český ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) v rozhovoru s ukrajinskými novináři. Svět podle něj nesmí dopustit stav, který by Rusku umožnil přezbrojení a následné obnovení konfliktu během několika dalších let. 

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 12 hodinami

před 12 hodinami

před 13 hodinami

před 13 hodinami

Žádný ze zadržovaných rukojmí nevyvázne živý, varuje Hamás Izrael před koncem jednání

Radikální ozbrojená skupina Hamas varovala, že žádný ze zadržovaných rukojmí v palestinském Pásmu Gazy nevyvázne živý "bez vyjednávání a bez reakce na požadavky" vznesené palestinským "odbojem".

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy