Maki poprvé bez Kiki! Nový pár nastoupil na turnaji v Rakousku

Wolfurt - Uběhlo sotva pár dní od rozpadu nejlepšího českého beachvolejbalového páru Kolocová/Sluková a druhá jmenovaná už zase čeří písečné kurty. Spolu s Barborou Hermannovou se účastní turnaje v rakouském Wolfurtu. A jsou dokonce nejvýše nasazené.

Koncem července dala Markéta Sluková své dlouholeté parťačce a kamarádce Kristýně Kolocové vale. Místo ní si spolu s trenérem Simonem Naushem přizvali ke spolupráci Barboru Hermannovou, čímž se rozpadlo i druhé české duo Bonnerová/Hermannová.

Bonnerová s Kolocovou ostrouhaly, nově vytvořený pár Sluková/Hermannová ovšem neztrácí čas. V těchto dnech už bojuje na turnaji v Rakousku, kde se dokonce může těšit z pozice nasazených jedniček.

A dvojice hned začala vyhrávat. Los jim přisoudil švýcarskou dvojici Schmidová/Waldvogelová a Češky ji smetly 2:0 na sety.

Související

Olympiáda, ilustrační foto

Plážový volejbalista Perušič je nad propastí. Nadále má pozitivní test a je v izolaci

Nad premiérovým startem českého plážového volejbalisty Ondřeje Perušiče po pěti olympijskými kruhy se stále vznáší otazník. Český reprezentant je totiž nadále v izolaci poté, co byl opět pozitivně testován na koronavirus. To má nastoupit již v pondělí spolu se svým parťákem Davidem Schweinerem proti lotyšskému duu Martins Plavinš, Edgars Točs. Protože po skončení izolace potřebuje mt Perušič k dispozici hned dva negativn testy, aby mohl pomýšlet na start na olympiádě, reálně tak hrozí, že nakonec Perušič se Schweinerem v Tokiu vůbec nenastoupí.

Více souvisejících

Plážový volejbal Kristýna Kolocová (volejbalistka) Barbora Hermannová

Aktuálně se děje

včera

Sebastian Kurz

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl odsouzen

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl shledán vinným z křivé výpovědi, když před parlamentním vyšetřovacím výborem minimalizoval svou roli při jmenování dozorčí rady významné státní investiční společnosti ÖBAG. 

včera

včera

Kritik Kremlu Alexej Navalnyj

Navalného tým nabízí odměnu za informace, které objasní jeho "vraždu"

Spolupracovníci ruského opozičního vůdce Alexeje Navalného nabízejí odměnu ve výši 20 000 eur za jakékoli informace související s jeho "vraždou" ve vězeňském táboře IK-3 za polárním kruhem. Tuto výzvu adresovali příslušníkům ruské armády, policie, zaměstnancům Federální bezpečnostní služby (FSB), Vyšetřovacího výboru (Sledkem) a prokuratuře.

včera

včera

Petr Moos

Zemřel bývalý ministr dopravy a zakladatel dopravní fakulty Petr Moos

Ve věku 78 let dnes zemřel Petr Moos, vedoucí týmu, který připravoval rozšíření Krajské nemocnice Liberec o objekt Centra urgentní medicíny. V roce 1998 byl ministrem dopravy ČR v Tošovského vládě a jiného založil Fakultu dopravní na Českém vysokém učení technickém v Praze.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Putin přišel o spojence. Ztratil kontrolu nad zemí ve své alianci

Arménie pozastavila své členství ve vojenské alianci Organizace smlouvy o kolektivní bezpečnosti (OZKB), kterou vede Rusko. Premiér Nikol Pašinjan to v rozhovoru odvysílaném ve čtvrtek odůvodnil tím, že aliance Arménii zklamala.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy