Mladík hledal záhadnou krásku z fotky. Neuvěříte, co pro něj udělala

Bratislava - Že si z hudebního festivalu nemusíte přivézt jen opálení do ruda a několikadenní kocovinu dokazuje tenhle příběh ze slovenského festivalu Pohoda. Tomáš usnul (zřejmě vysílením) před vchodem do svého stanu a ráno ho čekalo překvapení.

Pokud čekáte, že Tomáše někdo okradl, nebo se mu stalo něco zlého, jste vedle. Noc prý proběhla vcelku klidně. O to překvapenější Tomáš byl, když si ráno prohlížel svůj telefon. Našel tam totiž selfie dívky, která se s ním vyfotila, když spal.

"Přátelé. Na Pohodě byli i dobří lidé. Tato kočka využila toho, že jsem měl telefon v ruce a spal před stanem. Co udělala? Vyfotila si selfie (zde) a vrátila mi ho zpět do ruky. Zlatá, zvu tě na kofolu," napsal Tom na svůj facebookový účet. A pátračka jako z romantického filmu mohla začít.

Ani ne za čtyřiadvacet hodin nasbíral příspěvek přes čtyři tisíce sdílení a vypadá to, že se dívku podařilo najít díky jednomu z uživatelů z Facebooku, který dívku na fotografii označil. Pod Tomášův obrázek napsal: "Nikdy nereaguji na žádné příspěvky, ale teď chci jen říct dvě věci. Držím palce a věřím, že se opět potkáte a budeš o tom i vědět. Teď se můžeš proklínat, že alkohol až po setmění. Ale jinak je to pěkný příběh a děvče je krásné."

Krásná Natália se sice k fotkám zatím nevyjádřila, ale vzhledem k tomu, že ji Tomáš ve svém příspěvku označil. Je tedy dost dobře možné, že už mají domluvené rande.

Související

selfie

Selfie jsou s námi přes 100 let. Experti poradili triky, jak ho vyfotit správně

Mnozí se domnívají, že selfie je trendem poslední doby. Minulost ukazuje, že hvězdy jako Kurt Cobain nebo Madonna zvládli selfie pomocí zrcadla a obyčejného foťáku ukázkově, a dokonce anglický fotograf Joseph Byron vyfotil selfie už kolem roku 1910. K mezinárodnímu dni selfie 21.6. vydal známý selfie master Lee Thompson průvodce, jak nejlépe vyfotit autoportrét tak, aby byl naprosto ohromující.

Více souvisejících

selfie Slovensko život

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

před 1 hodinou

Petr Pavel

Pavel popřál Babišově vládě úspěch, ale také ji varoval

Prezident Petr Pavel v novoročním projevu popřál vládě premiéra Andreje Babiš (ANO), aby byla úspěšná. Zároveň současný kabinet upozornil, že ho bude pozorovat, aby nedošlo k ohrožení demokracie v Česku. Hlava státu se jinak v televizním vysílání k politice moc nevyjadřovala. 

před 2 hodinami

Aktualizováno před 3 hodinami

před 4 hodinami

Pavel Nečas

Zemřel známý herec Pavel Nečas

Česko zasáhla hned na Nový rok první smutná zpráva roku 2026. Na Silvestra ve věku 59 let zemřel známý divadelní, televizní a filmový herec či moderátor Pavel Nečas. 

před 4 hodinami

před 5 hodinami

Ilustrační fotografie.

Policie zhodnotila Silvestra v Česku. Dva lidé utrpěli těžká zranění

Česko má za sebou v očích policistů průměrnou silvestrovskou noc, která se výrazně nelišila oproti předchozím rokům. Lidé si stěžovali na rušení nočního klidu či používání pyrotechniky. Došlo ale nejméně ke dvěma incidentům, které si vyžádaly vážná zranění zúčastněných osob. 

před 6 hodinami

před 8 hodinami

včera

V Rudolfinu se lidé loučí s Jiřím Bartoškou. (20.5.2025)

Bartoška, Duka, Drábová. Česko letos přišlo o výrazné osobnosti

Česko letos přišlo o několik výrazných osobností, které je dobré si v závěru roku připomenout. O tvář přišel karlovarský filmový festival, s někdejším nejvyšším představitelem se musela rozloučit tuzemská církev. Odešel také držitel prestižní filmové ceny Oscar. 

včera

včera

Zimní počasí v Česku, mráz trápí chodce i řidiče

Sníh na Silvestra komplikuje dopravu v Česku. Platí výstraha

Zimní počasí působí během silvestrovské středy komplikace v dopravě. Potíže jsou hlášeny například ze středních Čech či Krkonoš. Meteorologové dnes aktualizovali varování před novým sněhem, silným větrem a sněhovými jazyky či závějemi. 

včera

včera

Nová vláda Andreje Babiše na první tiskové konferenci. (15.12.2025)

Rok nestability. Voliči ANO, SPD a Motoristů se dočkají nepříjemného vystřízlivění

Rok 2025 převrátil českou politiku vzhůru nohama. Říjnové volby vrátily k moci Andreje Babiše a spolu s ním vznikla křehká koalice ANO, SPD a Motoristů, v níž reálný vliv drží Filip Turek. Vznik vlády provázejí spory s prezidentem Petrem Pavlem i vážné pochyby o kompetenci a etice aktérů. Dosavadní pětikoalice mezitím zaplatila za vlastní komunikační chaos a aféry. Rok 2026 proto spíš, než stabilitu slibuje turbulence a vleklé vnitřní konflikty.

včera

Vladimir Putin

Rusové předložili údajný důkaz ukrajinského útoku na Putina

Rusové se nadále snaží svět přesvědčit, že opravdu došlo k útoku na rezidenci prezidenta Vladimira Putina. Ministerstvo obrany zveřejnily záběry dronu, jenž se měl na ukrajinské operaci podílet. Zahraniční média ale nedokážou ověřit, zda není video pouze zinscenované.

včera

včera

včera

včera

včera

Obchody na Silvestra otevřely. Lidé si musí dát pozor na zkrácenou provozní dobu

Poslední hodiny utíkají nejen z letošního roku, ale i z dnešní otevírací doby tuzemských obchodů. Provozovatelé přitom mohou mít otevřeno, jak chtějí, a nemusí se podřizovat jakémukoliv zákonu. To přijde až zítra. Přesto je na Silvestra otevřeno jen do podvečerních hodin. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy