Fanynky Lucie Bílé, pozor! Máte příležitost se s ní seznámit

Praha – Do konce soutěže „Černobílé turné hledá talenty“ zbývá posledních pár dní. Stále však mají fanynky zpěvačky Lucie Bílé příležitost přihlásit se do soutěže, která jim může otevřít dveře mezi zpěváky.

V polovině srpna byla na sociální síti Facebook na stránce Černobílého turné Lucie Bílé odstartovaná soutěž pro mladé talentované zpěvačky. Soutěžící nahrály svůj zpěv písničky Jsem to já, Hallelujah či Láska je láska. Některé nahrály písničku jako profesionální klip, jiné po domácku.

„Z již došlých audio a video nahrávek je jasné, že se do soutěže hlásí především malé a mladé dívky a slečny, které dobře znají repertoár Lucie Bílé a její písničky mají opravdu rády. Musíme s kolegy z produkce říct, že jde zatím o opravdu velmi zdařilé interpretace," uvedl PR manažer Černobílého turné René Kekely.

U výběru vítězky bude mít hlavní slovo Lucie Bílá, hudebník a skladatel Petr Malásek a spolurozhodnou i další účinkující Černobílého turné jako například bubeník Mika Ronos. „Znovu zdůrazňujeme, že nehledáme novou Lucii Bílou, protože ta je skutečně jen jedna. Hledáme šikovnou dívku, slečnu, paní, která má písničky Zlaté slavice ráda a také je ráda zpívá," dodává Kekely.

A co čeká na vítězku soutěže? Exkluzivní pozvání pro dvě osoby na Černobílé turné, osobní setkání s Lucií Bílou, podepsané CD a fotografie s věnováním. A ještě jedné možnosti se vítězce dostane, a to možnost stát se slavnou.

Nahrávky můžete posílat až do pondělí 15 září na e-mail cernobiletalenty@seznam.cz.

Související

Českého slavíka letos získali Lucie Bílá, Marek Ztracený a Kabát.

Českého slavíka 2022 získali Lucie Bílá, Marek Ztracený a Kabát

Českého slavíka letos získali Marek Ztracený, Lucie Bílá a kapela Kabát. Do síně slávy vstoupil zpěvák a divadelník Jiří Suchý. Vítězové jubilejního 60. ročníku hudební ankety si dnes ocenění převzali v pražském Foru Karlín. Do hlasování o nejoblíbenější interprety přišlo podle pořadatelů rekordních 2,110.364 hlasů. Nejvíce jich obdržela Bílá, která se tak stala i Absolutním slavíkem.
Divadlo, ilustrační foto

Do síně slávy zábavního umění vstoupil Ivo Šmoldas, porota ocenila i další známé tváře

Do Síně slávy zábavního umění byl dnes uveden publicista, redaktor, básník a nakladatel Ivo Šmoldas. Cenu v podobě zlaté divadelní masky převzal na odpolední ceremonii v pražském botelu Albatros. Umělecké sdružení Artes udělilo ceny Mistra zábavního umění také osmičce dalších umělců a umělkyň. O laureátech rozhoduje kolegium umělců, které čítá zhruba 350 členů.

Více souvisejících

Lucie Bílá Černobílé turné

Aktuálně se děje

před 19 minutami

Policie ČR, ilustrační fotografie.

Trojnásobná vražda v Hořovicích: Policie už zná příčinu smrti obětí

Policie pokročila ve vyšetřování trojnásobné vraždy ve středočeských Hořovicích, kterou se zabývá od uplynulého víkendu. Podle dostupných informací proběhla pitva. Kriminalisté mají nadále pracovat s vyšetřovací verzí, ve které je ze spáchání hrůzného činu podezřelý partner zavražděné ženy. 

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 3 hodinami

včera

Suchoj Su-34 (vývozní značení: Su-32, v kódu NATO

Ukrajina sestřeluje jedno ruské letadlo za druhým. Nikdo nechápe jak

Ukrajinské letectvo během posledních deseti dnů sestřelilo deset ruských vojenských letadel, devět stíhacích bombardérů Suchoj Su-34 a Su-35 a letoun včasné výstrahy a velení A-50. Magazín Forbes se zamyslel nad tím, jak se Ukrajincům podařilo zlikvidovat takové množství letadel, není ale zatím zcela jasné, jak k tomu dochází.

včera

včera

Bitcoin

Bitcoin stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času překonala psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím prolomení nyní může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.

včera

včera

včera

innogy

Innogy od března změní ceny energií. Další dodavatelé zlevňují

Od 1. března sníží společnost innogy cenu energií. U fixovaných produktů na 24 nebo 22 měsíců budou ceny elektřiny zlevněny o více než 600 korun za megawatthodinu a ceny plynu o 200 korun za megawatthodinu, informovala Česká televize. Další dodavatelé energií letos také postupně snižují ceny, reagují tak na pokles velkoobchodních cen energií.

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Počet žadatelů o azyl v EU stoupl. Loni překročil milion

Počet žadatelů o azyl v zemích EU loni převýšil hranici jednoho milionu a vzrostl o přibližně 18 procent ve srovnání s rokem 2022. Vyplývá to z výroční zprávy Agentury Evropské unie pro azyl (EUAA) zveřejněné ve středu.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy