New York - Dcera zesnulé zpěvačky Whitney Houstonové, Bobbi Kristina Brownová, bojuje o život. V dnešním prohlášení to oznámila její rodina. Jednadvacetiletá dívka byla v sobotu nalezena bezvládná ve vaně plné vody ve svém domě v Roswellu ve státě Georgia. Nyní je v nemocnici obklopena nejbližšími příbuznými.
"Žádáme vás, abyste respektovali naši žádost o ochranu soukromí v této těžké době," citovaly tiskové agentury z prohlášení rodiny. "Děkujeme za vaše modlitby, přání a velmi si ceníme vaší neutuchající podpory." Žádné detaily o zdravotním stavu Brownové nebyly zveřejněny.Americká televize CNN již v neděli s odvoláním na nejmenovaný zdroj blízký rodině uvedla, že dívka je v umělém spánku a dýchá s pomocí přístroje. Policie i mluvčí nemocnice zatím odmítli případ jakkoli komentovat.Brownovou, která nedýchala, objevil manžel v sobotu dopoledne. Zavolal sanitku a do příjezdu policie se ženu pokoušel oživovat, uvedla v sobotu policejní mluvčí Lisa Hollandová. Následně do domu dorazili i záchranáři.Co za incidentem stálo, není jasné, policie se ale domnívá, že mohlo jít o zdravotní indispozici. Vyšetřovatelé prý na místě nenalezli nic, co by svědčilo o spojitosti s drogami či alkoholem.Brownová je dcerou Houstonové a R&B zpěváka Bobbyho Browna. Známá zpěvačka Whitney Houstonová nešťastnou náhodou utonula ve vaně hotelového apartmá v Beverly Hills. K její smrti ale přispěla i srdeční choroba a kokain, jehož byla chronickým uživatelem. Zpěvaččino mrtvé tělo bylo nalezeno 11. února 2012. Bylo jí 48 let.
Související
Zemřela zpěvačka Cissy Houstonová, matka slavné Whitney
Za nejasných okolností zemřel Nick Gordon, zavinil smrt dcery Whitney Houston
Whitney Houston , Bobbi Kristina Brownová (dcera Whitney Houston)
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
StarDance hlásí návrat tanečnice, která doprovázela Zárubu
před 2 hodinami
Hokejová trenérka MacLeodová přerušila kariéru. Bude se věnovat léčbě rakoviny prsu
před 3 hodinami
Speed Marathon je tady. Policie odhalila, kde bude zítra měřit
Aktualizováno před 4 hodinami
Havlíček už nebude ministrem průmyslu. Chystá se zajímavá změna
před 5 hodinami
Karel III. bude na návštěvě USA pod tlakem. Epsteinovy oběti chtějí konfrontaci
před 6 hodinami
Poplatky skončí, potvrdil Klempíř a představil plán. Opozice avizuje tvrdý boj
před 6 hodinami
Výhled počasí na měsíc. Nejtepleji má být kolem květnových svátků
před 7 hodinami
Magyar prozradil, zda chce mluvit s Putinem či Trumpem
před 8 hodinami
Statisícové škody, případů přibývá. Policie varovala před zločiny na internetu
před 9 hodinami
Ropa má znovu proudit Družbou od konce dubna, oznámil Zelenskyj
před 10 hodinami
Trumpova Amerika je větší hrozbou než Čína, domnívají se Evropané
před 11 hodinami
Nebezpečný precedent. OSN reaguje na americkou námořní blokádu
před 12 hodinami
Babiš usměrnil Turka. Motorista chtěl mluvit do účasti prezidenta na summitu NATO
před 13 hodinami
Neshody mezi Íránem a USA. Problém je v obohacování uranu
před 14 hodinami
Pokus o vraždu v plzeňské věznici. Případ řeší kriminálka
před 14 hodinami
Vance mluví o pokroku v jednáních s Íránem, obvinil ho ale z ekonomického terorismu
před 15 hodinami
Babiš nechápe, proč by prezident měl být členem delegace na summitu NATO
včera
Dva ze čtyř už někdy vyhráli. StarDance představuje tanečníky pro letošní řadu
včera
Počasí se má v týdnu ještě vylepšovat, slibuje aktuální předpověď
včera
Babiš napsal dopis do Bruselu. Vláda schválila novely zákonů o dokladech
Premiér Andrej Babiš (ANO) po zasedání vlády informoval o dalších krocích jeho kabinetu k zachování konkurenceschopnosti českého a evropského průmyslu. Babiš se rozhodl napsat dopis do Bruselu. Vláda zároveň schválila návrh novel zákonů o cestovních dokladech a o občanských průkazech nebo novelu nařízení vlády o stanovení částek životního minima a existenčního minima.
Zdroj: Jan Hrabě