Náchod - Zpěvačka Míša Nosková (26) se konečně vdala. Po včerejším (8. 7.) svatebním obřadu na náchodském zámku symbolicky vypustila dvě bílé holubice, aby si místo ní užívaly svobodu, kterou ona údajně ztratila.
Korzu ale rozechvělým hlasem řekla: "Jsem nesmírně šťastná, vůbec mně nevadí, že jsem se tak zvaně musela vdávat. O svatbě jsme vážně uvažovali už předtím, než bylo miminko na cestě, a oba se na něj moc těšíme."
Nevěsta, přestože je už v sedmém měsíci těhotenství, v bílých šatech od slovenské návrhářky Zuzany Botkové vypadala naprosto skvěle. Róba, ozdobená 300 křišťály od Swarovskeho, měla dokonce dvě vlečky dlouhé tři metry. Přesto se zpěvačka pohybovala s naprostou grácií. O tom, jak s překrásnými šaty teď naloží, zatím není rozhodnuta.
Za svědka šel Míše Noskové známý organizátor charitativních akcí David Novotný, mimo jiné i pořadatel Muže roku. Právě on ji právě před rokem seznámil nyní už s jejím manželem, Janem Horsákem. "Jsem šťastný, že jim to vyšlo, a doufám, že jim manželství vydrží do konce života," prozradil Novotný Korzu.
Novomanželé se rozhodli, že budou používat společné příjmení Horsákovi. Příjmení Nosková bude Míša používat jako umělecké. Obřad se konal v úzkém rodinném kruhu na náchodském zámku, následná svatební hostina pak v místním hotelu jen za přítomnosti rodičů a pár přátel.
Jako předkrm se podávala šunková rolka, pak přišla na řadu knedlíčková polévka a hlavní jídlo, severoamerický biftek s višňovou omáčkou. Jako desert pak čokoládový krém, šlehačkový dort a klasické svatební koláčky. Na večer Míša chystá mejdan pro kamarády a hudebníky. Zazpívat jí přijedou kolegové z muzikálu děti Ráje.
Související
Juchelka si vybral nečekanou ombudsmanku. Jde o známou zpěvačku
Ples umělých ňader v klinice Esthé
Aktuálně se děje
před 54 minutami
Trump uvalil na 80 zemí světa včetně EU nová cla
před 2 hodinami
Dohoda připravovaná 20 let rozzuřila Trumpa. Den po podpisu ji pohřbil
před 3 hodinami
Tropické počasí se vrátí, potvrdili meteorologové. Panuje ale menší nejistota
včera
Česko se musí připravit na důchodce. Jedno opatření stačit nebude
včera
Česko obměňuje diplomacii. Bude ho zastupovat šest nových velvyslanců
včera
Závažný zločin v Jablonci. Případ řeší policie, spekuluje se o vraždě dítěte
včera
Nové informace k pádu vrtulníku Venom. K zemi padal desítky metrů
včera
Odejde z Lyonu? O oporu české reprezentace Šulce se zajímá klub z Premier League
včera
Trump pohrozil Íránu, pokud Hútíové opět zaútočí na komerční lodě
včera
Zemřel exředitel CIA Woolsey. Zdraví mu zničil záhadný syndrom, který postihl stovky diplomatů
včera
Rusku dochází dech? Skutečný ekonomický stav veřejnosti tají, v tichosti chystá další mobilizaci
včera
V Náměšti nad Oslavou se zřítil armádní vrtulník s pěti vojáky na palubě
včera
Cena ropy po útoku Hútíů na saúdskoarabské tankery prudce roste. Blíží se hranici sta dolarů za barel
včera
Lavrov se po roce setkal s Rubiem. Varoval USA před podporou Ukrajiny
včera
Evropa na suchu. Extrémní počasí mění kontinent k nepoznání
včera
Ukrajina svolává mimořádné zasedání Rady bezpečnosti OSN
včera
Důchodci by od státu mohli dostat jednorázový příspěvek, připustil Babiš
včera
Počasí o víkendu: Sobota vyzývá k výletům, v neděli se obloha pokazí
22. července 2026 21:16
Rusko přitvrzuje. Kreml zpřísnil své územní požadavky, Putin je ochoten jednat až po ovládnutí Doněcké oblasti
22. července 2026 19:58
Lavrov se po téměř roce sejde s Rubiem. Chce, aby mu vysvětlil Trumpovy výroky o míru
Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov se v Manile setká s americkým ministrem zahraničí Marcem Rubiem k prvním přímým rozhovorům od loňského září. Schůzka obou diplomatů se uskuteční na okraji regionálního fóra ministrů zahraničních věcí zemí ASEAN.
Zdroj: Libor Novák