William a Kate pojmenovali svou dceru špatně. Sázkovky zuří, to jméno je stojí miliony

Londýn - Princezna Charlotte Elizabeth Diana. Mladá dáma, která pěkně zamotala hlavu sázkařům. Ale hlavně, sázkovým kancelářím.

Kate s Williamem dali dceři jmen hned několik. Jenže tím pádem musí sázkové kanceláře vyplatit výhru za každé jméno - a zrovna na tyhle tři sázeli lidé nejvíc.

"Charlote je krásné jméno, ale mě a mé kolegy bookmakery to bude stát miliony liber, které musíme vyplatit," říká jeden z bookmakerů. "S ohledem na nově narozenou princeznu jsme vypisovali sázky na pohlaví a den narození. Naše zákazníky to velice zaujalo, protože sázeli opravdu hodně. Ale na jméno bohužel nejvíce"

Tradice sázení je pro Brity pověstná. Sázejí třeba na to, kdo z rockových hvězd získá šlechtický titul, zda si Tony Blair nechá narůst knír nebo jestli se některá z jejich oblíbených hvězd rozejde, rozvede nebo porodí holčičku či kluka. Sázet se dá jednoduše na všechno.

Když jsme ale byli u sázek - lidé sází na všechno. Pro Italy je Šeredová celebrita číslo jedna a podle deníku Aha! už teď tamní sázkové kanceláře vypisují kurzy na to, kdo bude dalším přítelem této krásky. Podle bookmakerů má největší šanci sedmadvacetiletý fotbalista Pablo Daniel Osvaldo.

Exposlanec a bývalý hejtman David Rath, který ve čtvrtek po 18 měsících opustil vazební věznici, zůstane podle bookmakerů Fortuny i sázkové kanceláře Tipsport v České republice. Kurz na to vypsali 1,15:1, respektive 1,05:1.

Na druhou nejpravděpodobnější variantu, že Rath obžalovaný z korupce stráví Silvestra v zahraničí, si lze vsadit u Fortuny v kurzu 5:1.

Tipsport na možnost, že bývalý středočeský hejtman bude na Štědrý den mimo české hranice, vypsal kurz 7:1. U Fortuny si lze v kurzu 7:1 vsadit na to, že se exposlanec ještě letos vrátí zpět za mříže. Bookmakeři příliš nevěří tomu, že by Rath přelom roku strávil v některé z exotických destinací.

Související

Princezna Kate a princ William se pochlubili zamilovaným snímkem.

Princezna Kate přiblížila lidem, jak tráví čas se svými dětmi

Princezna Kate se po boji se zákeřnou rakovinou od podzimu vrátila k plnění povinností člena královské rodiny. Do její agendy patří projekt, který se týká výchovy nejmenších dětí v prvních letech po narození. V jeho rámci ukázala manželka následníka trůnu něco, co by jinak nespatřilo světlo světa. 

Více souvisejících

princezna Charlotte Elisabeth Diana Vévodkyně Kate Princ William

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

včera

včera

včera

včera

Andrej Babiš

Babiš napsal dopis do Bruselu. Vláda schválila novely zákonů o dokladech

Premiér Andrej Babiš (ANO) po zasedání vlády informoval o dalších krocích jeho kabinetu k zachování konkurenceschopnosti českého a evropského průmyslu. Babiš se rozhodl napsat dopis do Bruselu. Vláda zároveň schválila návrh novel zákonů o cestovních dokladech a o občanských průkazech nebo novelu nařízení vlády o stanovení částek životního minima a existenčního minima.

včera

včera

Václav Hybš

Zemřel legendární kapelník Václav Hybš

Českou hudební scénou otřásla velmi smutná zpráva v úvodu nového kalendářního týdne. Ve věku úctyhodných 90 let zemřel známý kapelník a hudebník Václav Hybš, jenž svého času spolupracoval s největšími hvězdami populární hudby u nás. 

včera

Pouštní saharský písek, ilustrační fotografie.

Nad Česko doputoval prach ze Sahary. Může i ovlivnit počasí

Nad Českem se momentálně nachází velké množství saharského prachu, upozornil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v pondělí na sociální síti X. V posledních letech jde o poměrně pravidelnou záležitost, která přitom může mít vliv na počasí. 

včera

Péter Szijjártó navštívil Česko

Kam se poděl Szijjártó? Od voleb se na veřejnosti neobjevil, jeho letadlo odletělo do Afriky

V pondělí v brzkých ranních hodinách opustila maďarský vzdušný prostor dvě vojenská letadla, která zamířila směrem k africkému kontinentu, uvedl web 24.hu. Mezi sledovanými stroji byl i letoun typu Falcon, který ke svým zahraničním cestám často využívá ministr zahraničí Péter Szijjártó, a také nový brazilský transportní letoun KC-390 Millennium, který maďarské letectvo zařadilo do výzbroje teprve v loňském roce. Situace je o to divnější, že se Szijjártó poděl neznámo kam.

včera

Péter Magyar

Magyar: Szijjártó běžel po volbách na ministerstvo skartovat dokumenty. Omezíme výkon funkce premiéra

Péter Magyar, předseda strany Tisza a budoucí maďarský premiér, vystoupil na tiskové konferenci poté, co jeho strana v historických volbách drtivě zvítězila a získala ústavní dvoutřetinovou většinu. S aktuálním ziskem 138 mandátů oproti 55 křeslům dosavadního vládního bloku Fidesz-KDNP hovořil Magyar o „vítězství celého Maďarska“ a konci éry, kterou přirovnal ke státostrannému systému před rokem 1990.

včera

Na uvolnění Hormuzského průlivu se bude podílet i Británie, prohlásil Trump. Podle Londýna je to úplně jinak

Spojené království odmítlo účast na chystané námořní blokádě Hormuzského průlivu, kterou prosazuje administrativa Donalda Trumpa. Přestože Londýn podle deníku The Guardian připouští možnost asistence při odminování této strategické cesty, od samotné blokády se distancuje. Britský kabinet má totiž vážné obavy, že by aktivní zapojení do Trumpových plánů mohlo nebezpečně vyostřit už tak kritickou situaci na Blízkém východě.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy