Neapol - Topmodelka Yfke Sturmová (33), kterou známe z reklamy na pleťový krém, měla před pár dny vážnou nehodu.
Známá nizozemská modelka Yfke Sturmová (foto zde) porodila koncem července první dítě, syna Alexandra, a netajila se tím, že prožívá nejšťastnější chvíle svého života. Vše se ale změnilo doslova v horor a kráska nyní bojuje o život, píší topky.sk.
Měsíc po porodu si totiž našla čas na letní dovolenou, kterou trávila v Itálii. Během ní zatoužila po adrenalinu. Rozhodla se, že vyzkouší jetsurfe, tedy motorový surf. Jenže z něj během jízdy spadla a vážně si zranila páteř a hlavu. Záchranářský vrtulník ji musel převézt do neapolské nemocnice, kde leží v komatu.
Podle nizozemského deníku De Telegraaf je modelčin stav stabilizovaný, ale ošetřující lékař prý přiznal, že stále není zcela mimo ohrožení života. Navíc jí vážně hrozí trvalé následky.
Yfke Sturmová má za sebou hvězdnou kariéru. Spolupracovala s nejznámějšími fotografy a několikrát se dostala na titulní stranu prestižních magazínů. Jako modelka pracovala i pro výrobce luxusního spodního prádla Victoria Secret. Češi ji asi nejlépe znají z reklamy na pleťový krém, kterou můžete vidět pod titulkem článku.
31. července 2026 18:15
První Čech přeplaval La Manche před 55 lety. Po několika letech si to zopakoval
Aktuálně se děje
včera
V kavárně v Moskvě došlo k výbuchu. Na místě údajně slavili ruští hlavouni
včera
Jak má probíhat odzbrojení Pásma Gazy? Bílý dům chce začít do měsíce, podle expertů jde o práci na rok
včera
Coca-Cola, Mondelēz, Danone, Ferrero a další firmy bojkotují snahy o potlačení obezity, varuje WHO
včera
Počasí: Moravu zasáhly silné bouřky, mohou padat kroupy
včera
Proti FIFA se bouří světové fotbalové organizace. Současný způsob řízení je neudržitelný, vzkazuje UEFA
včera
Rusko mění strategii. Místo energetické infrastruktury si na Ukrajině vybírá nový typ cílů
včera
Záchranáři převezli na Bulovku ženu s podezřením na vysoce nakažlivou nemoc
včera
Jak překonali migranti opevněnou hranici? Proč zamířili zrovna do Ceuty? Otázky, na které se ptá celý svět
včera
Španělsko odsoudilo reakci EU na příliv migrantů. Sánchez si stěžuje von der Leyenové na sobeckost a ignoraci
včera
Proč jsou útoky na Kyjev navzdory krytům tak ničivé? Na vině je hned několik faktorů
včera
Není to jen válka. Klimatická krize je pro globální ekonomiku stále větší hrozbou
včera
Nedostali jídlo ani bydlení. Většina migrantů se ze španělské enklávy vrátila zpět do Maroka
včera
Rusko zaútočilo na Kyjev balistickými raketami, nejméně devět mrtvých
včera
Počasí hraje zásadní roli. V Česku nastane nejhorší stav za čtyři roky
31. července 2026 21:57
Knížakovi bude na pohřbu mluvit i bývalý prezident Klaus
31. července 2026 21:11
V Jablonci došlo k napadení dvou žen. Policisté se obrátili na veřejnost
31. července 2026 20:34
Dvě pošty přepadl muž, který si měl jít sednout za mříže
31. července 2026 19:52
Policie posílí bezpečnostní opatření na Prague Pride, oznámil Metnar
31. července 2026 19:03
Pavel bude mít nového spolupracovníka. Mění se ředitel zahraničního odboru
31. července 2026 18:15
První Čech přeplaval La Manche před 55 lety. Po několika letech si to zopakoval
Předposledního červencového dne roku 1971, tedy přesně před 55 lety, se podařilo prvnímu Čechovi v historii přeplavat Lamanšský průliv mezi Francií a Velkou Británií. Jmenoval se František Venclovský a průliv za svůj život překonal hned dvakrát.
Zdroj: Lucie Žáková