Praha - Herečka Martha Issová (28) si pořídila s přítelem, zpěvákem Jakubem Prachařem (26), fenku, které dali jméno Pipi. A to ne náhodou. Tohle oslovení je totiž u nich doma běžnou záležitostí.
"U nás v rodině se ujalo, že když je něco roztomilého, říkáme tomu Pipi," svěřila se Martha Korzu. A dodala, že Pipiny říká i svým neteřím.
"Nebereme to jako něco pejorativního. Právě naopak. Je to láskyplné," vysvětlila.
Proto se prý také s přítelem Jakubem Prachařem dohodli, že své fence dají takové jméno a ne nějaké obyčejné. Navíc postava Pipi dlouhé punčochy z dětské knihy Astrid Lindgrenové se jim prý vždycky moc líbila.
A právě Pipi doprovodila Marthu na otevírání nového butiku s kabelkami. "Beru si ji s sebou dost často. Je moc hodná a lidí se naštěstí nebojí," řekla s úlevou herečka, která se víceméně přišla jenom podívat. Kabelkový typ prý určitě není.
"Když už si nějakou kabelku chci koupit, musí být hlavně velká. Vždycky u sebe nosím hodně věcí, jako texty a šminky a podobně. Takže to tam potřebuji všechno narvat. Jedině tedy velkou tašku, to je moje," uzavřela herečka se smíchem.
Související
RECENZE: Amibiciózní životopisné drama Zátopek na solidní domácí podívanou stačí
Geislerová, Hašek, Klus i Liška poslali vzkaz Babišovi: Andy, ta kampaň bude úspěšná. To neustojíš!
Aktuálně se děje
před 8 minutami
Neziskovky nahrazují roli státu v péči o zranitelné, připomněl Pavel poslancům
před 11 minutami
Macinka by měl vážit slova. Češi mají problém se dostat domů a neváhají kritizovat
před 56 minutami
Válka se brzy přelije i do Evropy, důsledky pocítí každý člověk na Zemi, varuje Írán
před 1 hodinou
Petr Pavel dorazil do Sněmovny. Řešit se má Írán i kontrola hospodaření České televize a rozhlasu
před 2 hodinami
Hizballáh nás podvedl, zuří libanonská vláda. Naštvaní jsou i obyčejní lidé
před 3 hodinami
Izraelská armáda podnikla cílené údery na vládní čtvrť v Teheránu, zasáhla prezidentskou kancelář
před 4 hodinami
Ceny ropy a zemního plynu kvůli válce na Blízkém východě dál prudce rostou
před 4 hodinami
Odvrácená strana bombardování: Útoky podněcují Íránce, aby se semkli proti Západu
před 5 hodinami
Žádné sirény ani poplach. Íránský útok na operační středisko přišel bez varování, v jeho troskách umírali lidé
před 6 hodinami
Nejdříve Venezuela, pak Írán. Jak velkou ránu Trump zasadil Putinovi?
před 7 hodinami
Izrael zahájil rozsáhlé údery na Teherán a Bejrút. Munici máme neomezenou, válčit můžeme navěky, vzkázal Trump
před 8 hodinami
Výhled počasí do konce března. Meteorologové řekli, co máme čekat
včera
Pohřešovanou ženu našli mrtvou. Policie obvinila muže z vraždy
včera
Babiš oznámil Čechům změny v plánu repatriačních letů z Blízkého východu
včera
Velká vlna útoků na Írán teprve přijde, prohlásil Trump
včera
MHD v Praze se dnes vrátila ke kratším intervalům
včera
Írán se na poslední chvíli snaží zachránit zbytky jaderného programu
včera
Svět si připomíná důležitý milník. Je to 130 let, co byla objevena radioaktivita
včera
Začalo meteorologické jaro. Předpověď slibuje stabilní počasí po celý týden
včera
Po íránské párty Trumpa s Netanjahuem může přijít zničující kocovina
Fyzická likvidace vybraných politických špiček Íránu v čele s duchovním vůdcem Alím Chameneím a rozsáhlé vzdušné údery proti vojenským kapacitám této země jsou demonstrací enormní síly Spojených států a Izraele. Historická zkušenost posledního čtvrtstoletí nedává příliš důvodů k optimismu ohledně dalšího vývoje v blízkovýchodním regionu. Nepříjemné důsledky mohou být citelné také daleko za jeho hranicemi.
Zdroj: Matěj Bílý