Dallas - Kvůli cukrovce měla tak oslabenou imunitu, že dokonce strávila devět dní v péči lékařů, kteří ji léčili stovky infekcí najednou. Když jí doktoři, řekli, že je "moc velká", tak se rozhodla se svou váhou 176 kilogramů něco udělat. Christa z Texasu shodila téměř devadesát kilogramů a stala se inspirací své rodině.
V devatenácti letech zjistila, že má cukrovku. Kvůli oslabené imunitě musela být i hospitalizována. Měla stovky infekcí! "Pokoušela jsem se nasoukat do přístroje magnetické rezonance. Nešlo to," popisovala Christa Sierra své zkušenosti z nemocnice.
Po několika měsících opět navštívila lékaře, aby s ním konzultovala svůj zdravotní stav. Ten jí ale místo rady řekl jediné - že je "moc velká". Christa utekla s pláčem pryč (foto zde).
Po této strašné zkušenosti se rozhodla, že se svou váhou 176 kilogramů zatočí. Vytyčila si proto cíl: zhubnout kvůli Rihanně. Řekla si, že před koncertem své oblíbené zpěvačky bude cvičit deset minut denně - každý den - a zhubne 18 kilogramů. Rodiče jí dokonce koupili eliptický trenažér. Koncert byl ale odložen, a Christa tak měla na cvičení více času. Za pět měsíců zhubla působivých 45 kilogramů.
Nyní je z Christy třiadvacetiletá slečna. Má o 90 kilogramů méně (foto zde) a pomáhá cvičit své rodině. Jak píše na sociálních sítích, ráda by se zúčastnila soutěže ve formování postavy a stala se osobní trenérkou. Procvičuje se přitom přímo na své rodině, která ochotně následuje jejího příkladu. Bratr Austin (20) shodil 54 kilogramů, Jarred (17) má dole 36 kilogramů, maminka (46) se zbavila 27 kilogramů a tatínek Jonny (49) pak devíti kilogramů.
Související
Dlouhý boj žen za volební právo. Dodnes není samozřejmostí
Heydricha měla za hrdinu. Manželka protektora byla věrná nacismu až do smrti
ženy , USA (Spojené státy americké) , obezita, nadváha, hubnutí
Aktuálně se děje
před 20 minutami
Tragická událost v Kadani. Dítěti už nepomohli ani záchranáři
před 1 hodinou
Němci či Finové jdou příkladem. Evropa se připravuje na konflikt vysoké intenzity, může přijít kdykoliv
před 1 hodinou
Zemřel herec Josef Kubíček, hrál v seriálech i kabaretu
před 2 hodinami
Drama od prvních chvil. Policie už tuší, jak se odehrál únos chlapce na Zlínsku
před 3 hodinami
Předvánoční předpověď počasí. Meteorologové prozradili, zda ještě bude sněžit
před 4 hodinami
Platy v IT v roce 2025: Jak si stojí programátoři, datoví analytici a specialisté na AI
před 4 hodinami
Zemětřesení ve VZP: Vojtěch bleskově obměňuje správní radu, končí Kalousek i Skopeček
před 5 hodinami
Babišova vláda začala úřadovat. Odmítla emisní povolenky ETS 2 i migrační pakt
před 5 hodinami
BBC jde do boje. Trumpovu žalobu o čtvrt bilionu za sestřih projevu rázně odmítá
před 6 hodinami
Zelenskyj: Mírový plán bude hotov v řádu dnů, pak jej dostane Rusko. To o kompromisu mlčí
před 7 hodinami
Politico: Unijní summit v ohrožení. Belgie odmítá půjčku Ukrajině z ruských peněz, Česko ji podpořilo
před 8 hodinami
Rusko odmítá vánoční příměří na Ukrajině
před 9 hodinami
Rusko musí přijmout fakt, že svět má pravidla, prohlásil Zelenskyj. Poslanci mu tleskali ve stoje
před 10 hodinami
Policie vznesla obvinění v případu únosu chlapce. Potvrdilo se, že mu šlo o život
před 10 hodinami
Babišova vláda nastupuje. Slibuje levnější energie, nižší daně, stopku migračnímu paktu a emisním povolenekám
před 10 hodinami
Mírová jednání v Berlíně: Co přinesla a co bude nyní následovat?
před 11 hodinami
Útočníky z pláže Bondi poháněla ideologie Islámského státu, absolvovali výcvik na Filipínách
před 13 hodinami
Počasí o víkendu: Bude tepleji než o tom uplynulém
včera
USA: Ukrajina dostane záruky podobné členství v NATO. Rusko s jejím vstupem do EU souhlasí
včera
Už to není jen Ukrajina. Frontová linie je všude a hrozba z Ruska stále sílí, varovala nová šéfka MI6
Nová ředitelka britské tajné služby MI6, Blaise Metreweli, ve svém prvním veřejném projevu varovala před rostoucí hrozbou ze strany Ruska a zdůraznila, že Spojené království čelí nové „éře nejistoty“, kde se přepisují pravidla konfliktu. Metreweli, která je první ženou v čele britské tajné služby, označila ruský přístup k mezinárodním vztahům za hluboce znepokojivý.
Zdroj: Libor Novák