Rami Malek alias "Freddie Mercury" prozradil největší tajemství filmu Bohemian Rhapsody

Představitel Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody Rami Malek ze stal ze dne na den jedním z nejznámějších herců na světě. Britská média ale přišla s zarážející zprávou. Roli, za kterou Malek dostal Oscara, herec vůbec neuznává. A Mercurym být nechtěl.

Oscara za nejlepší herecký výkon a celosvětová popularita. To vše Malkovi přinesl snímek Bohemian Rhapsody, který sice podle kritiků nebyl přesným ztvárněním života Freddieho Mercuryho, byl ale strhující i zábavný.

Malek ale tvrdí, že zpěvákem skupiny Queen vůbec být nechtěl. "Nikdy jsem nechtěl být Freddie Mercury," uvedl podle britského webu Express.

"Hrát Freddieho Mercuryho je záludné. 'Jak já mám chodit v jeho botách?' pomyslíte si. Byl to velmi komplikovaný muž, který hledal svou identitu. Myslel jsem si, že budu mít velké počáteční bloky," přiznal herec.

"Nikdy jsem se nechystal být Freddie Mercury, ani jsem to nechtěl. To je hotová věc. Můžete se k němu dostat s pomocí vlasů a make-upu, ale je potřeba zachytit jeho esenci," dodal.

Podle Malka nejde o to Mercuryho napodobit, ale pochopit, proč se tak choval. A to se mu očividně povedlo, neboť za jeho roli obdržel nejvyšší filmové ocenění.

Související

kniha Bohemian Rhapsody

RECENZE: Kniha Bohemian Rhapsody se vydává cestou oscarového filmu. Obraz vítězí nad textem

RECENZE – Stěží bychom za minulý rok nalezli film, jenž by se dočkal takové pozornosti jako Bohemian Rhapsody. Vítěz několika Zlatých globů a Oscarů včetně nejlepšího mužského hereckého výkonu v hlavní roli. V Čechách pak nejnavštěvovanější film čítající více než 1,5 milionů diváků. Poslaní knihy Bohemian Rhapsody je více než jasné, přivést čtenářům střípky ze zákulisí filmového megahitu.

Více souvisejících

Rami Malek

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Dominik Feri

Feri míří na tři roky do vězení, rozhodl odvolací soud

Exposlanec Dominik Feri půjde na tři roky do vězení za znásilnění dvou dívek a jeden další pokus o znásilnění, rozhodl odvolací soud v pondělí. Feri byl už loni v listopadu uznán vinným ve všech třech bodech obžaloby a potrestán nepodmíněným trestem v délce tří let. Někdejší politik, který vinu odmítá, se může dovolat k Nejvyššímu soudu.

včera

včera

Válka v Izraeli

Válka v Pásmu Gazy má už 34 tisíc mrtvých. Úřady nacházejí stovky těl u nemocnic

Pracovníci úřadu civilní obrany v Pásmu Gazy od pátku vyzvedli těla 210 Palestinců z improvizovaného pohřebiště v areálu nemocnice Násir ve městě Chán Júnis na jihu oblasti, informuje agentura AP. Od začátku izraelské operace loni v říjnu v Pásmu Gazy zemřelo nejméně 34 151 Palestinců a dalších 77 084 bylo zraněno, sdělily dnes tamní úřady.

včera

včera

včera

včera

včera

Rusko se pomstí za pomoc USA. Posílí útoky na Ukrajinu, tvrdí experti

Západní vojenští odborníci očekávají v následujících týdnech posílení ruských raketových a dronových útoků na Ukrajinu, než dorazí nová americká vojenská pomoc schválená Sněmovnou reprezentantů. Uvedla to agentura DPA.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy