Opravdu netradiční bylo třetí pokračování probíhající jedenácté řady StarDance, kvůli koronaviru totiž došlo k řadě změn, ať už v rámci moderátorské dvojice nebo sestavy soutěžících. Soutěž také v sobotu nikdo neopustil.
Změny způsobila prokázaná nákaza koronavirem, kterou testy nejprve potvrdily u moderátorky Terezy Kostkové. Po boku Marka Ebena ji tak protentokrát nahradil Aleš Háma.
Absenci si zapsala také dvojice slavných soutěžících, chyběli herečka Simona Babčáková a zpěvák Mirai Navrátil. Pokračování v soutěži ale mají jisté, na vyřazování znovu dojde až za týden. Diváci přesto mohli posílat své hlasy.
Jako první nastoupili na parket zpěvačka Tereza Černochová a její nový partner Michal Kurtiš, kteří zatančili cha-chu na slavnou skladbu Sweet Dreams. Porota chválila výraz a udělila 27 bodů.
Druzí v pořadí byli farářka Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík. Tango v jejich podání se vyznačovalo dobrým držením těla, líbila se také choreografie. Výsledkem bylo 30 bodů.
Následoval další stálý soutěžní pár tvořený hercem Zdeňkem Godlou a Terezou Pruckovou. Waltz dojal Jana Tománka i Tatianu Drexler, se známkami zbylých dvou porotců z toho bylo 29 bodů.
Nového partnera dostala pro tento večer také herečka Marika Šoposká, byl jím Michal Bureš. Celkem zdařilou cha-chu společně zatančili na Jacksonův hit Thriller a vysloužili si za ni 25 bodů.
Tenistku Andreu Sestini Hlaváčkovou ve třetím díle doprovodil na parket Jakub Necpál, bratr jejího stálého tanečního partnera. Na programu měli waltz, kterým získali 32 bodů. Dosud nejlepší výkon večera.
Krasobruslař Tomáš Verner a Kristýna Coufalová si tentokrát střihli cha-chu, která byla dle poroty choreograficky relativně složitá. Přesto padly dvě devítky, bylo z toho opět 32 bodů.
Na závěr se předvedli herec Jan Cina a Adriana Mašková se svým nastudováním waltzu. Porotcům se jejich vystoupení líbilo, ocenili ho dohromady 34 bodů. Dokonce padla slova o zatím nejlepším tanci dosavadního průběhu soutěže.
10. června 2026 20:20
Smutné pražské výročí. Jak hlavní město zničil nejničivější požár v jeho dějinách
Související
Klempířovi může zlomit vaz i StarDance, míní politici z opozice
StarDance může vypuknout. Složení párů už není tajemstvím
Aktuálně se děje
před 6 minutami
Britové při Trooping the Colour oslavili narozeniny krále. Letos mu bude 78 let
před 55 minutami
Pavel toho vyjedná více než vy, udeřil Rakušan v diskuzi s Macinkou
před 1 hodinou
Policie obvinila strojvedoucího, který řídil opilý. Nadýchal přes dvě promile
před 2 hodinami
Čech už má výhru v Eurojackpotu na svém kontě. Daň putuje do státní kasy
před 3 hodinami
Trumpa k odvolání útoků na Írán přesvědčili lídři zemí Perského zálivu
před 4 hodinami
Předpověď počasí pro vodáky. Medard pomohl, brzy se však oteplí
před 4 hodinami
Zemřela česká trenérská fotbalová legenda Petr Uličný
před 5 hodinami
Pohřeb Zdeny Mašínové proběhne příští týden v Olomouci
před 6 hodinami
Dohoda by otevřela Hormuzský průliv, přiznal Teherán. Rozhodnutí ale nepadlo
před 6 hodinami
Vražda v Praze. Případ se stal na Chodově, policisté zadrželi muže
před 8 hodinami
Počasí: Do Česka se příští týden vrátí tropické teploty
včera
Německo musí být do roku 2029 v bojové pohotovosti, hrozí válka s Ruskem, varoval tamní generál
včera
Státy NATO zvažují zásadní změnu. Chtějí udělit nejvyššímu veliteli pravomoc sestřelovat drony
včera
Tolik peněz, že je nemá šanci do konce života utratit. Elon Musk se stal prvním bilionářem na světě
včera
Chaos v mírových jednáních nebere konce. Írán popřel podpis dohody, Trump označil její podmínky za hoax
včera
Facebook a Instagram po celém světě kolabují. Postihl je rozsáhlý globální výpadek
včera
Bohaté státy Evropské unie se bouří. Chtějí razantní škrty
včera
Islámábádská dohoda je na spadnutí? Írán popřel, že by ji měl o víkendu podepsat
včera
Zahajovací zápas fotbalového MS zvládlo domácí Mexiko. JAR dohrávala o devíti lidech
včera
CNN: Dohoda USA s Íránem má jen prodloužit příměří a znovu otevřít Hormuzský průliv
Prozataimní dohoda mezi Spojenými státy a Íránem by měla prodloužit příměří, znovu otevřít strategický Hormuzský průliv a připravit půdu pro další rozhovory o íránském jaderném programu. Diplomat obeznámený se situací ro CNN potvrdil, že obě strany se již shodly na textu memoranda o porozumění. Celý dokument však v tuto chvíli stále ještě čeká na závěrečný oficiální podpis.
Zdroj: Libor Novák