StarDance za tónů filmových hitů přinesla konec herečky Šoposké

StarDance zažila před týdnem zemětřesení, jedenáctou řadu opustily hned dva páry během jediného kola. Zbylých sedm dvojic se na parketu objeví i dnes. Kdo půjde jako další z kola ven?

Páté pokračování letošní StarDance, věnované filmovým hitům, se neobešlo bez absence. Andree Sestini Hlaváčkové už podruhé chyběl stálý taneční partner Michal Necpál, jehož nahradil bratr Jakub.

Jako první ale zamířil na parket někdo jiný, a to konkrétně zpěvák Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková. Publiku předvedli jive na hudbu ze Šakalích let, od porotců zaznělo, že šlo o zatím nejlepší tanec páru. Známky daly dohromady 33 bodů.

Následně přišli na řadu právě Hlaváčková a "náhradník" Necpál, kteří společně nastudovali valčík. Navzdory tomu zazněla kritika, na tváři někdejší úspěšné tenistky se objevily i slzy. Od poroty z toho bylo 27 bodů.

Jive poté zatančili krasobruslař Tomáš Verner a jeho taneční partnerka Kristýna Coufalová. Za energický tanec obdrželi čtyři devítky, výsledkem tedy bylo 36 bodů, průběžně nejlepší výkon večera.

V polovině večera se divákům ukázali herečka Marika Šoposká a Robin Ondráček, jejichž jive ocenil porotce Jan Tománek, podle kterého z ní konečně spadla nervozita. 32 bodů.

Pátým párem večera byli farářka Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík, jimž v tomto kole připadla smyslná cha cha. Od čtveřice porotců si za ni celkem vysloužili pouhých 23 bodů.

Předposlední tanec přímého přenosu, konkrétně jive, obstarali zpěvačka Tereza Černochová a Dominik Vodička. Černí koně soutěže tentokrát nepředvedli tak oslnivý výkon, přesto z toho bylo celkem 32 bodů.

Na závěr se představili herec Jan Cina a Adriana Mašková, kteří na melodii z Moulin Rouge zatančili valčík. Zdeněk Chlopčík i Jan Tománek kritizovali nesoulad s hudbou, což se odrazilo v hodnocení - 22 bodů.

StarDance v jejím pátém pokračování po hercích Pavlu Trávníčkovi, Simoně Babčákové a Zdeňku Godlovi opustila Marika Šoposká a s ní její taneční partner Robin Ondráček.

Související

Poslední čtyři páry dvanácté řady StarDance.

Ve StarDance se rozhodlo o finalistech, dotancovala Iva Kubelková

Ve StarDance se v sobotu večer rozhodlo o tom, kdo postoupí do finále, kterým letošní řada soutěže vyvrcholí za týden, kdy budou vyhlášeni vítězové, tedy král a královna tanečního parketu. Dnes tančily ještě čtyři soutěžní páry, postupujícími jsou Eva Adamczyková, Darija Pavlovičová a Vavřinec Hradilek.

Více souvisejících

StarDance Česká televize

Aktuálně se děje

před 45 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

včera

včera

včera

Bayern Mnichov

Po mizerném týdnu se Bayern Mnichov dohodl na předčasném konci s koučem Tuchelem

Nejprve prohra 0:3 v Leverkusenu, následně prohra 0:1 na hřišti Lazia Řím v rámci osmifinále Ligy mistrů a pak prohra 2:3 v Bochumi. To vše společně s tím, že v Bundeslize ztrácí Bayern Mnichov už osm bodů na vedoucí tým, nakonec vyústilo v dohodu mezi klubovým vedením a trenérem Thomasem Tuchelem na předčasném ukončení spolupráce, přičemž bývalý kouč Dortmundu, Paris Saint Germain či Chelsea by měl z mnichovského velkoklubu odejít až po této sezóně 2023/24.

včera

včera

včera

včera

Navalnyj zemřel přirozenou smrtí, tvrdí šéf ukrajinské rozvědky Budanov

Ruský opoziční politik Alexej Navalnyj zemřel ve vězení na Sibiři přirozenou smrtí, tvrdí šéf ukrajinské vojenské rozvědky Kyrylo Budanov. Nejen pozůstalí, ale i mnozí státníci obviňují ze smrti Navalného ruského prezidenta Vladimira Putina. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy