Ve StarDance se rozhodlo o finalistech. Došlo na velké překvapení

Ve StarDance tentokrát netradičně zbývaly ve hře o vítězství pouhé tři páry už dvě kola před koncem. Každý z nich čekaly dva tance, které měly rozhodnout o tom, kdo si udrží šanci stát se za týden králem či královnou tanečního parketu. Televize si však připravila překvapení, jelikož nikdo nevypadl.

Zásadní roli v devátém pokračování aktuální řady sehráli porotci. Tři z nich totiž měli možnost spolupracovat s páry na jejich dnešních tanečních vystoupeních. Celá čtveřice navíc zahájila přenos speciálním číslem. Pak už ale přišli na řadu soutěžící.

Jako první nastoupili na parket Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík, jimž během týdne radil Jan Tománek. Společně nastudovali slowfox, který Richard Genzer netradičně zhodnotil z houpačky. Mluvil o výrazném zlepšení v průběhu soutěže. Promítlo se i na bodovém ohodnocení - 32 bodů.

Tomáše Vernera a Kristýnu Coufalovou, které zpracovával přes týden Zdeněk Chlopčík, čekalo na úvod večera paso doble. Porota ocenila, že se objevily emoce, které dříve chyběly. Známky daly dohromady 39 bodů.

Jan Cina a Adriana Mašková zatančili rumbu, mentorem jim byla Tatiana Drexler. Líbil se přirozený výkon dvojice i absence technických nedostatků, což se odrazilo na výsledném skóre. Čtyři desítky, tedy plný počet bodů.

Na parket se nejprve vrátili farářka Kopecká a její partner Dědík, aby předvedli svou sambu na hiphopovou hudbu. Znovu zazněly zmínky o velkém pokroku, ale známky potvrdily, že tento pár za soupeři malinko zaostává. 34 bodů.

S waltzem se na parketu znovu objevili také krasobruslař Verner s tanečnicí Coufalovou. Porotci vyjádřili spokojenost nad tím, jak se páru daří standardní tance. Podle Tománka šlo o nejlepší tanec jedenácté řady. Podruhé během večera z toho bylo 40 bodů.

Deváté kolo uzavřeli herec Cina s taneční partnerkou Maškovou se svým nastudováním quickstepu, který se neobešel bez chyb, především co se týká rytmu. Dvojici je vyčítala i její mentorka. Výsledkem bylo 35 bodů.

StarDance ale nakonec před branami finále neopustil nikdo, produkce si totiž připravila překvapení, protože nikdo nevypadl. Ve finále tak opět budou tři taneční páry.

Související

Poslední čtyři páry dvanácté řady StarDance.

Ve StarDance se rozhodlo o finalistech, dotancovala Iva Kubelková

Ve StarDance se v sobotu večer rozhodlo o tom, kdo postoupí do finále, kterým letošní řada soutěže vyvrcholí za týden, kdy budou vyhlášeni vítězové, tedy král a královna tanečního parketu. Dnes tančily ještě čtyři soutěžní páry, postupujícími jsou Eva Adamczyková, Darija Pavlovičová a Vavřinec Hradilek.

Více souvisejících

StarDance

Aktuálně se děje

před 9 minutami

před 31 minutami

Aktualizováno před 32 minutami

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Živě Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

před 57 minutami

před 1 hodinou

Rakety Jars (dle NATO SS-29)

Rusko otestovalo mezikontinentální raketu Jars

Ruské ministerstvo obrany oznámilo zkoušku své mezikontinentální rakety Jars, která odstartovala z kosmodromu Pleseck u Archangelsku na severu evropské části Ruska a úspěšně zasáhla cíl ve vojenském prostoru Kura na Kamčatce na ruském Dálném východě.

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

Izraelská armáda: Yahalom Unit

Masakr se stovkou mrtvých a stovkami zraněných. Střelba do davu u humanitárního konvoje světu vyrazila dech

Pásmem Gazy otřásá incident, při němž přišlo o život více než sto lidí. Ti měli být zastřeleni vojáky izraelské armády při rozdávání humanitární pomoci. Útok odsoudila řada států světa a mezinárodní společenství žádá vyšetřování střelby. Izrael ale tvrdí, že většina obětí zemřela při tlačenici, kdy se lidé snažili dostat k humanitárnímu konvoji.

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

Marian Jurečka

Důchody se dočkají změn. Jurečka představil reformu penzí

Ministerstvo práce dokončilo návrh zákona týkající se reformy penzí, který představuje důležité změny v systému penzijního zabezpečení. Tento návrh upravuje několik klíčových aspektů, včetně růstu důchodového věku v závislosti na očekávané délce života, stanovení minimálního důchodu na úrovni 20 procent průměrné mzdy a možnosti dřívějšího odchodu do penze pro osoby vykonávající náročné profese.

před 6 hodinami

Alexej Navalnyj

Postrach Kremlu a plamen demokracie v Rusku. Kdo byl Alexej Navalnyj?

Alexej Navalnyj, prominentní ruský opoziční politik a aktivista, byl známý svou nekompromisní kritikou ruského prezidenta Vladimira Putina a jeho vlády. Jeho odvaha veřejně se postavit vůči autoritářskému režimu ho učinila klíčovou postavou v ruské politické scéně a zajistila mu obdiv, jak doma, tak i v zahraničí. Zároveň však byl vystaven nebezpečí a pronásledování ze strany ruských úřadů.

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

Ukrajina a Izrael tříští nejmocnější státy světa. G20 se kvůli válkám nedokáže dohodnout

První letošní setkání ministrů financí skupiny G20 skončilo ve čtvrtek bez přijetí společného prohlášení. Mohou za to neshody členských zemí, které souvisejí s probíhajícími geopolitickými konflikty.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy