Praha - Můžeme si oddechnout. Bývalý skvělý fotbalista a reprezentant Karel Poborský je podle svých slov v pořádku. Potvrdil sice, že bojoval se zákeřnou nemocí, kvůli které mu měla ochrnout polovina obličeje, ale teď už je prý z nejhoršího venku.
Šokující zpráva o tom, že je Poborský v nemocnici se objevila minulý čtvrtek. Měl být hospitalizován s ochrnutou polovinou obličeje.
Poborský se musel kvůli zdravotním obtížím omluvit i z golfového turnaje. Tuto informaci pro TV Nova potvrdil v SMS zprávě. "Částečně se to na pravdě zakládá. Zítra už jdu ale z nemocnice domů a mám to v pořádku za sebou," napsala jedna z nejvýraznějších postav českého fotbalu.
Nic sice nepřiznal, ovšem obavy měli i jeho bývalí spoluhráči. Všechno je ale, zdá se, zažehnáno. Poborský totiž poslal do světa skvělou zprávu! "Všem moc děkuji za podporu, z nejhoršího jsem venku," napsal na Facebooku, kde rovněž zveřejnil fotku, na níž shodil svůj plnovous.
To nahrává variantě, že se někdejší záložník Slavie, Manchesteru United, Benfiky Lisabon, římského Lazia či Sparty skutečně nakazil boreliózou. V narostlých vousech se mu mělo zachytit klíště, které zákeřnou nemoc způsobilo.
Související
Nej(ne)bezpečnější fotbalové mistrovství světa. Sportovní svátek ohrožuje několik věcí
Sparta s Olomoucí narazí v Konferenční lize na nejtěžší možné soupeře
Aktuálně se děje
před 22 minutami
Ukrajinci plánují útoky na mou rodinu, prohlásil Orbán
před 2 hodinami
Írán označil Trumpa za Satana: Je to nejhloupější prezident v dějinách USA
před 3 hodinami
Cena za barel ropy opět překonala hranici 100 dolarů. Rusko jedná o dodávkách paliv s USA
před 5 hodinami
Počasí o víkendu: Teploty budou pozvolna klesat
včera
Co udělá rekordní uvolnění 400 milionů barelů ropy s cenami pohonných hmot?
včera
Trump opět otočil: Válka s Íránem ani zdaleka neskončila
včera
Provizorium míří ke konci. Poslanci schválili státní rozpočet na letošní rok
včera
Šichtařová avizuje konec v Poslanecké sněmovně. Změna se nepodaří, vysvětlila
včera
Moravec zatím nesmí moderovat u konkurence. ČT ho může platit ještě půl roku
včera
Armádou otřásla tragédie. Při cvičení zemřel voják
včera
Írán oznámil změnu strategie útoků. Chce vyšroubovat cenu ropy na 200 dolarů za barel
včera
Hamás slaví jmenování íránského lídra. USA a Izraeli přeje porážku
včera
Evropa kvůli růstu cen ropy plánuje historický krok
včera
USA se z Íránu brzy stáhnou, růst cen ropy kazí Trumpův veřejný obraz, myslí si experti
včera
Maďarsko za měsíc čekají nejdůležitější volby za 16 let. Orbánova vláda skončí, naznačují průzkumy
včera
Polovina íránských střel odpálených na Izrael nesla zakázanou munici
včera
Česká televize už ví, co bude vysílat místo Otázek Václava Moravce
včera
Putin využívá války v Íránu. Snaží se vykreslit jako mezinárodní mírotvůrce
včera
Nový íránský vůdce Modžtaba Chameneí byl zraněn při útocích
včera
Írán zaminoval Hormuzský průliv
Írán začal v Hormuzském průlivu pokládat námořní miny, jak potvrzují zdroje serveru CNN obeznámené se zpravodajskými informacemi Spojených států. Tato vodní cesta představuje nejdůležitější energetický uzel na světě, kterým protéká přibližně pětina veškeré ropy. Podle dostupných zpráv není zatím rozsah zaminování masivní a v posledních dnech byly rozmístěny desítky kusů těchto náloží.
Zdroj: Libor Novák