Varšava - Sousední Polsko se vzpamatovává z velké tragédie. Talentovaného fotbalistu Dominika Koszowského z týmu GKS Katowice zřejmě ubodali k smrti chuligáni jednoho z konkurenčních klubů.
Dominik se spolu s otcem vracel z restaurace domů. Tam se už ale nikde nevrátí. Na vlakové zastávce byl před zraky svého otce pobodán. Přivolaná záchranka sice Dominika rychle převezla do nemocnice, tam ale těžkým zraněním podlehl.
"Na nádraží došlo k slovní potyčce. Následně se strhla bitka několika lidí, během ní někdo vytáhl nůž, napadl Dominika a dvakrát ho bodl. Chlapec byl převezen do nemocnice, kde zemřel," cituje web dziennikzachodni.pl mluvčího místní policie Alexandra Nowaru.
Policie nevylučuje, že šlo o cílený útok chuligánů konkurenčního klubu GKS Katowice, kde Dominik působil od svých devíti let.
Klub a současní i bývalí spoluhráči cítí obrovský smutek a jsou šokováni z toho, co se událo. "Na hřišti byl vždy statečný, silný a odhodlaný. Každý den byl usměvavý, veselý a měl pozitivní přístup k životu. Jeho rodině a všem kamarádům se smutkem vyjadřujeme upřímnou soustrast," řekl viceprezident fotbalové akademie "Young GieKSa" Marek Oględziński.
16. března 2026 18:10
Tři rány pro reprezentaci krátce za sebou. Před baráží jsou zranění Šulc, Vitík i Schick
Související
Policie obvinila muže z vraždy družky v Karlových Varech
Vražda v Karlových Varech. Obětí je žena, policisty přivolala její matka
Aktuálně se děje
před 42 minutami
Citelná rána v nejkritičtějším momentu moderních dějin. Co pro Írán znamená smrt Larídžáního?
před 1 hodinou
Neponižujte se, vzkazují britští politici králi Karlovi. Nechtějí, aby letěl za Trumpem do USA
před 2 hodinami
Počasí do konce týdne: Dnes bude nejtepleji, pak se začne ochlazovat
včera
Válka se dnes vede s iPady, AI bude brzy operovat rychleji než jakýkoli člověk, prohlásil Zelenskyj v Londýně
včera
Výbušné téma v USA: Američanům se představa vojáků na půdě Íránu ani trochu nelíbí
včera
Pozornost světa se nesmí odvrátit od Ukrajiny k Íránu, prohlásil Starmer na setkání se Zelenským
včera
Macron končí, Starmer mě zklamal, jsme nejmocnější a o pomoc od NATO nestojíme, zuří Trump
včera
Ceny ropy na světových trzích dnes opět letí vzhůru. Situaci v regionu vyhrotily nové incidenty
včera
Babiš s prezidentem řešil rozpočet. Pavel jej podepíše v pátek
včera
Na Blízký východ míří vrtulníková loď USS Tripoli, na palubě má tisíce mariňáků
včera
Židlochovice se staly terčem sofistikovaného kybernetického útoku. Hackeři požadují výkupné
včera
S Izraelci původně spolupracovat nechtěl, Evropu poslal hlídat Arktidu. Trumpovy požadavky se mění každý týden
včera
My válku nezačali, on nemá plán. Proč se státy NATO nechtějí připojit k Trumpovu tažení proti Íránu?
včera
Faktický vládce Íránu a mozek represí. Kdo byl Alí Larídžání?
včera
Izraelská armáda zabila pravou ruku Chameneího, šéfa bezpečnostní rady, a velitele jednotek Basídž
včera
EU důrazně varovala Izrael před pozemní ofenzívou v Libanonu
včera
Trump si našel další cíl. Pokouší se převzít Kubu
včera
Trump u spojenců tvrdě narazil. Rozpoutal válku, se kterou nechce nikdo nic mít.
včera
Výhled počasí na měsíc. Meteorologové tuší, jak bude o Velikonocích
16. března 2026 22:03
Policie vyšetřuje týrání zvířat na Teplicku. U ženy se našla i mrtvá koťata
Otřesným případem týrání zvířat se zabývají kriminalisté ze severních Čech. U chovatelky našli policisté přes 20 podvyživených koček s nejrůznějšími zdravotními problémy a především přes 100 těl mrtvých koťat. Žena byla obviněna z několika trestných činů.
Zdroj: Jan Hrabě