Madrid/Turín - Ostře sledované dění kolem možného přestupu jednoho z nejlepších fotbalistů na světě Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu Turín. Už v předešlých dnech se mluvilo o tom, že obě strany už jsou velice blízko k dohodě, již se mluví i o platu ve výši 30 milionů eur, který má pomoci hradit portugalskému útočníkovi i automobilka Fiat. Zda ale nakonec Ronaldo po devíti letech opustí madridský velkoklub, to se podle všeho svět dozví již během tohoto týdne. Nicméně již bývalý turínského celku přezdívaného Stará dáma Luciano Moggi mluvil o podepsané dohodě právě s Cristianem Ronaldem.
Sto milionů eur (v přepočtu zhruba 2,6 miliardy korun) nabízí za hvězdného třiatřicetiletého útočníka klub z Apeninského poloostrova tomu z Pyrenejského.
Na větší podrobnosti ale musí veřejnost ještě počkat. Je jasné, že Real Madrid se nikterak tomuto transferu nebrání a i když podmínky nejsou nijak konkrétní, je připraven nabídku ze strany Juventusu akceptovat. Ovšem šéf španělského velkoklubu Florentino Pérez mluvil i o tom, že by využil výstupní klauzule, kterou Ronaldo ve smlouvě do roku 2021 s madridským celkem a jež je ve výši jedné miliardy eur. A právě tento fakt by pak mohl celou snahu Juventusu získat Ronalda neúspěšně ukončit.
Spekulace o přestupu v zahraničních médiích pochopitelně sílí, navíc je pak podpořila i nedávná slova již bývalého šéfa Juventusu Luciana Moggiho. "Cristiano už dohodu s Juve podepsal. Stalo se tak hned potom, co absolvoval lékařskou prohlídku v Mnichově," uvedl konkrétně.
Dodejme, že o možné změně dresu v případě Cristiana Ronalda se mluvilo poté, co letos v květnu Real Madrid vyhrál Ligu mistrů a kdy v jednom z pozápasových rozhovorů sám hráč nejistě odpověděl na otázku týkající se jeho dalšího působení ve španělské metropoli.
Aktualizováno před 49 minutami
Sledovali jsme ONLINE: Finále MS ve fotbale vyhrálo Španělsko, Argentinu porazilo 1:0
Související
Fiorentina má zájem o čekého reprezentanta. Veroně za něj nabídla až 14 milionů eur
Bude Nedvěd osm měsíců mimo fotbal? Takový trest pro něj žádá prokuratura
italská série A Fotbal , Cristiano Ronaldo , Juventus FC
Aktuálně se děje
Aktualizováno před 49 minutami
Sledovali jsme ONLINE: Finále MS ve fotbale vyhrálo Španělsko, Argentinu porazilo 1:0
včera
Darovat, nebo zlevnit. V EU začal platit zákaz likvidace neprodaného oblečení, firmy už jej nesmí vyhazovat
včera
Když Putin nechce mír dobrovolně, Kyjev si ho vynutí. Zelenskyj oznámil zahájení klíčových schůzek ke konci války
včera
Natankujte ještě dnes. Strop na pohonné hmoty končí, ceny paliv od zítřka porostou
včera
Není důvod, aby ceny ropy rostly. Hormuzským průlivem lodě normálně proplouvají, tvrdí USA
včera
Volby v USA se blíží. Trumpova podpora je na historickém minimu, Demokraté ale vyhráno nemají
včera
Nikopol. Ukrajinské město, o kterém jste nikdy neslyšeli, by mohlo obranu před drony učit celý svět
včera
Supernemocnice v Letňanech nebude. Místo toho chce Babiš opět komplexní vládní čtvrť
včera
Okamura míří na na pracovní cestu do Číny. Může jednat o zadrženém občanovi
včera
Anglie slaví první cenný kov od roku 1966. Bronz získala po zvládnuté přestřelce s Francií
včera
Při íránském útoku zemřeli dva američtí vojáci. USA provedly v odvetě další sérii úderů
včera
Lístek za dva miliony dolarů? Skutečným vítězem MS ve fotbale je FIFA, ceny vstupenek jsou nejdražší v historii
včera
Rusko v noci podniklo největší raketový útok na Ukrajinu od začátku invaze
včera
Sulyok ustoupil. Maďarský prezident schválil své vlastní odvolání z funkce
včera
Počasí příští týden tropické nebude, naopak dorazí ochlazení
18. července 2026 21:12
Zelenskyj chce urovnat vztahy s Polskem. Otevře spisy o masakrech ve Volyni
18. července 2026 19:50
Kanadu spaluje na 900 lesních požárů. Tvrdě dopadají i na obyvatele USA
18. července 2026 18:34
Trump chce prodat Turecku letouny F-35. Zničíte rovnováhu sil na Blízkém východě, varuje Netanjahu
18. července 2026 17:19
Konvoje OSN nepřetržitě pendlující tam i zpět. Co jedí statisíce lidí žijících na ukrajinské frontové linii?
18. července 2026 15:58
Ruská armáda chystá obří mobilizaci. Plánuje zrekrutovat půl milionu nových vojáků
Ruská federace plánuje na podzim letošního roku zmobilizovat 500 000 vojáků, přičemž část z nich hodlá okamžitě nasadit na východní frontě a další vycvičit pro případné otevření nového útočného směru. Uvedl to šéf ukrajinského Centra pro boj proti dezinformacím Andrij Kovalenko.
Zdroj: Libor Novák