Praha - Dnes jsme uzavřeli mediální spolupráci s portálem www.PLAYzone.cz, který je jak v České, tak i Slovenské republice považován za absolutní špičku v oblasti online a offline gamingu nebo-li soutěžního hraní počítačových titulů. PLAYzone je také pořadatelem oficiálního Mistrovství ČR v počítačových hrách.
O www.PLAYzone.cz
Portál www.PLAYzone.cz byl založen v létě 2009 jako pokračovatel úspěšného předchůdce United-Games.cz s cílem ještě více podpořit rozvoj online her v České a Slovenské republice. Velice rychle se stal tím vůbec nejnavštěvovanějším tuzemským webem v této oblasti. V roce 2013 zaznamenal přes 2,6 miliónu návštěv, z nichž téměř 600 tisíc bylo unikátních. Na portále je momentálně registrováno více jak 183 tisíc uživatelů.
Mezi hlavní přednosti www.PLAYzone.cz patří denní zpravodajství z domácí i zahraniční herní scény, ve kterém redaktoři informují zejména o aktuálním dění mezi poloprofesionálními a profesionálními hráči. Mezi takové novinky patří například přestupy mezi jednotlivými týmy (ve světě gamingu nazývanými organizace), změny v jejich sestavách, reportáže a výsledky z různých akcí či soutěží a upozorňování na živé streamování z vrcholových turnajů. Stejně tak nechybí zprávy o nejnovějších technologiích, hardware, software a samozřejmě herních titulech.
Aktivní hráče online žánrů pak jistě potěší pravidelné pořádání lig a turnajů, které v některých titulech vrcholí samotným oficiálním Mistrovstvím ČR, jehož je PLAYzone od roku 2011 pořadatelem. V těchto soutěžích se hraje o hodnotné ceny (zejména hardware a herní periferie), ale i peníze nebo dokonce certifikované sestavy HAL3000 MČR. Mezi kompetitivní hry, v nichž si na portále můžete s ostatními zasoutěžit patří League of Legends, HearthStone, StarCraft II, Counter-Strike: Global Offensive, DotA 2 nebo třeba Team Fortress 2.
Dále na www.PLAYzone.cz nechybějí blogy, do jejichž psaní se může zapojit kdokoliv z registrovaných uživatelů, kalendář akcí, sázky na herní zápasy, flashové hry a různá herní i technologická videa PLAYzone TV, která rovněž poskytuje živé přenosy z domácích událostí.
Související
Známe mistry ČR v počítačových hrách pro rok 2015
Finále MČR v počítačových hrách už tento víkend! Co nabídne?
Aktuálně se děje
včera
Na Ukrajině našli ruský dron osazený hlavicí s ochuzeným uranem
včera
Světu zbývá půl roku, aby se vyhnul celosvětové potravinové krizi, varuje FAO
včera
Americká justice chystá kvůli incidentu v roce 96 žalobu proti Castrovi
Aktualizováno včera
MS v hokeji ONLINE: Česko - Itálie 3:1. Národní tým se trápil s dalším outsiderem
včera
Poslanci připravují Pavlovi návrhy na vyznamenané. Nechybí exprezident Zeman
včera
Tragická nehoda v Thajsku stála život Češku. Zemřel i talentovaný filmař
včera
Lebka svaté Zdislavy se příští týden vrátí do kostela, potvrdila policie
včera
Europarlament poslal Ficově vládě poslední varování. Slovensko může přijít o všechny peníze z fondů
včera
Policie hledá svědky jízdy autobusu, který se v Praze střetl s tramvají
včera
WHO: Ebola se v tichosti šířila měsíce. Vakcína bude nejdříve za půl roku
včera
Světu hrozí návrat k zákonu džungle, varoval Si Ťin-pching
včera
V Kongu se šíří panika. Úřady nestíhají s ebolou držet krok
včera
Americký finančák nikdy nesmí zpětně kontrolovat Trumpova daňová přiznání
včera
Do Prahy míří Američan s podezřením na ebolu. Bude hospitalizován na Bulovce
včera
Putin dorazil do Číny. Si Ťin-pching ho přivítal stejně jako Trumpa
včera
Přeneseme válku daleko za hranice blízkovýchodního regionu, varoval Írán USA
včera
Trumpův zájem o Grónsko neochabl. Na ostrov poslal svého vyslance
včera
CNN: Rusko na Ukrajině prohrává a Čína už si toho všimla
včera
Počasí potěší milovníky léta. Nejtepleji má být o víkendu
19. května 2026 21:57
Británie oplakává zesnulou vojačku. Tragédie se stala na show ve Windsoru
Nové podrobnosti o úmrtí člena britské armády během jezdecké show ve Windsoru se objevily v ostrovních médiích. Pád z koně nepřežila čtyřiadvacetiletá vojačka, která se v minulosti zúčastnila i korunovace krále Karla III. Není tedy divu, že panovník na smutnou zprávu také reagoval.
Zdroj: Lucie Podzimková