Brno – Jak už víme, na Mistrovství ČR v počítačových hrách se letos ukáže osm nejlepších hráčů, respektive týmů z celoroční kvalifikace v Hearthstone, StarCraft II, Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Na brněnském výstavišti, které bude akci od 6. do 8. listopadu hostit, se ale do dotovaných turnajů budou moci zapojit i ostatní, a to dokonce pokud se vůbec nezapojili do kvalifikačních bojů.
PLAYzone totiž přichystalo celkem čtyři turnaje pro veřejnost, ve kterých se bude soutěžit o nejnovější tituly z dílen společností Comgad a Playman. Navrch je připraveno také závodění v MSI aréně, kde bude přichystán playseat DXRACER s volantem Logitech G29 a závodní simulátor. Princip soutěže zde bude velice jednoduchý – nejrychlejší závodník akce si domů odnese špičkovou grafickou kartu MSI NVIDIA GeForce GTX 960. Další turnaje pak budou organizovány v Logitech aréně za účasti týmu Inside Games, který nachystá 1v1 boje v League of Legends, Hearthstone a Heroes of the Storm.
Vše začne v pátek ve 13:00, kdy odstartuje 1v1 turnaj v League of Legends pod záštitou HAL3000. V sobotu v 11:00 se bude pokračovat s 1v1 soutěží v CS:GO s patronátem společnosti FakaHeda a následně v 15:00 Hearthstone boji, které zaštítí NVIDIA. Posledním z bloku veřejných turnajů bude opět League of Legends hrané 1v1, a to v neděli od 12:00 za přítomnosti partnera Philips. Do všech těchto soutěží se může přihlásit opravdu kdokoliv – stačí dojít k admin stánku PLAYzone a nahlásit se. Cena, tedy hra buď od Playmana nebo Comgadu, bude čekat vždy na vítěze turnaje.
Veřejné turnaje na MČR 2015:
pátek 13:00 – League of Legends HAL3000 1v1 Cup sobota 11:00 – Counter-Strike: Global Offensive FakaHeda 1v1 Cup sobota 15:00 – Hearthstone NVIDIA 1v1 Cup neděle 12:00 – League of Legends Philips 1v1 CupVíce informací o oficiálním Mistrovství ČR v počítačových hrách se dozvíte na http://www.playzone.cz/, http://mcr.playzone.cz/ nebo případně na Facebook stránce https://www.facebook.com/playzonecz.
Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, DELL AlienWare, NVIDIA, Western Digital, MSI, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda a Kaspersky Lab a mediálních partnerů Prima COOL, EuroZprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Games, Sector.sk, Živé.sk, Generace21, Cnews.cz a ExtraHardware.cz.
Související
Známe mistry ČR v počítačových hrách pro rok 2015
Finále MČR v počítačových hrách už tento víkend! Co nabídne?
PLAYzone , Mistrovství ČR v počítačových hrách
Aktuálně se děje
včera
Rusové zaútočili u ukrajinského pobřeží na dvě zahraniční lodě
včera
Rozhodnuto. Posádka ISS se poprvé v historii kvůli zdravotním problémům vrací na Zemi
včera
Mrtvých v Íránu je už 650. Chameneí slaví vítězství nad nepřáteli
včera
Z nitra EU přichází důrazné varování: Pokud Trump silou převezme Grónsko, bude to definitivní konec
včera
Grónsko brání dvě psí spřežení, vysmívá se Trump. Pořádně se plete
včera
NATO v reakci na zvyšující se aktivitu Ruska a Číny v polárních oblastech řeší bezpečnost v Arktidě
včera
Jsme připraveni na válku, odpovíme drtivou silou, vzkazuje Írán Trumpovi
včera
Turek na ministerstvu usedne. Stal se vládním zmocněncem pro Green Deal
včera
Le Penová bojuje o kandidaturu. Soud rozhodne, jestli se může stát prezidentkou
včera
Předpověď počasí se naplní. Meteorologové varují před ledovkou, bude silná
včera
Motoristé řeší, kam s Turkem. Možná pro něj našli místo
včera
Vězněn bez soudu, mučen od CIA. Údajný terorista dostal tučné odškodné, na svobodu ho přesto nepustili
včera
Kuba jako další Trumpův cíl? Pohrozil jí kompletním zastavením dodávek ropy
včera
Britové vyvinou pro Ukrajinu balistickou střelu. Nightfall bude zasahovat cíle hluboko v Rusku
včera
Vojenský zásah není jedinou možností. Jaké kroky USA zvažují v Íránu?
včera
Protesty v Íránu mají stovky mrtvých, Trump zvažuje vojenský zásah
včera
OBRAZEM: Pohádková Praha pod sněhem. Východ slunce, běžky na Karlově mostě i bruslení ve Stromovce
včera
Předpověď slibuje teplejší zimní počasí i problémy kvůli ledovce
11. ledna 2026 21:52
Loučil se i Biden. V USA pohřbili předčasně zesnulou vnučku Kennedyho
11. ledna 2026 20:56
Trenérské změny v Anglii. Rudí ďáblové skoncovali s Amorimem, do Chelsea jde kouč z Francie
Po londýnské Chelsea se krátce po Novém roce rozhodli rozloučit se svým trenérem i v Manchesteru United. Tam se o budoucnosti portugalského stratéga Rúbena Amorima hovořilo už dlouhou dobu, nakonec klubové vedení sáhlo ke krajnímu řešení až po více než roce od doby, kdy se Amorim objevil na lavičce poprvé. Nadále tak v klubu pokračuje hledání ideálního nástupce, který by dokázal navázat na legendárního Sira Alexe Fergusona. Během prvního pracovního týdne nového roku pak přišla i zpráva o novém trenérovi Chelsea. Tím se podle předpokladů stal dosavadní kouč francouzského Štrasburku Angličan Liam Rosenior.
Zdroj: David Holub