David Holoubek

AC Sparta Praha

Koučem Sparty bude i na jaře David Holoubek

Praha - Vedení fotbalové Sparty hledalo nového trenéra od konce září, kdy z pražské Letné odešel Zdeněk Ščasný, kterého do konce listopadu prozatímně zaskočil šestatřicetiletý stratég David Holoubek. Ten se představil slušnými výsledky především v Evropské lize, kde dokázal se svými svěřenci postoupit ze skupiny z prvního místa do jarního play-off. Protože ale Holoubek nemá k dispozici potřebnou profi-licenci k tomu, aby mohl vést prvoligový klub i nadále, neboť ji teprve studuje a získá ji tak až v květnu příštího roku, a i proto tak nejvyšší vedení tohoto pražského klubu stále hledalo nového kouče a nejinak tomu tak bylo před pár dny. Hovořilo se nejprve o Jindřichu Trpišovském, ten se ale po vleklých jednáních mezi Libercem a Spartou rozhodl zůstat pod Ještědem, mluvilo se například i Václavu Kotalovi trénující v současné době mládežnickou reprezentaci, ale třeba i o Pavlu Vrbovi, bývalém reprezentačním kouči, kterému se v těchto týdnech příliš nedaří v ruské Machačkale. Všechny tyto spekulace ale v pondělí utnul samotný David Holoubek, jenž v rozhovoru pro Českou televizi uvedl, že to bude právě on, kdo bude na jaře Spartu trénovat. "Řeší se jen model, jakým to uděláme," řekl ve zmiňovaném rozhovoru.

Aktuálně se děje

před 57 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

Martin Kupka

2300 korun za dálniční známku je jen začátek. Kupka oznámil další zdražení

Cena dálniční známky by měla být od ledna příštího roku opět zvýšena, a to v souladu s vývojem inflace. Uvedl to ministr dopravy Martin Kupka (ODS) v dnešním pořadu Týden v politice České televize. Přesný nárůst ceny, o který se dálniční známka zvýší, má být zveřejněn ve druhé polovině příštího roku. Poslední změna ceny nastala 1. března, kdy roční kupon zdražil z 1500 na 2300 korun.

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

Joe Biden

Svět po masakru v Pásmu Gazy doufá v příměří s Izraelem

Katar, Egypt i USA se v současnosti zapojují do jednání o příměří mezi Izraelem a palestinským militantním hnutím Hamás. Po masakru u humanitárního konvoje, který si vyžádal stovky zraněných a přes 115 mrtvých, poukazují na naléhavou potřebu co nejdřívějšího uzavření jednání a rozšíření humanitární pomoci proudící do Pásma Gazy.

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 9 hodinami

před 11 hodinami

včera

včera

Aktualizováno včera

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

včera

Rekordní prodeje dálničních známek. Ve čtvrtek se jich prodalo přes 200 tisíc

Prodej dálničních známek dosáhl za jeden den historického rekordu. Před úpravou cen bylo ve čtvrtek 29. února 2024 uhrazeno celkem 219 tisíc e-známek v hodnotě 316 milionů korun. Nejvíce úhrad dálničního poplatku proběhlo v dopoledních hodinách, informovalo ministerstvo dopravy. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy