Ratcliffe - Rodina měla v kleci na zahradě záhadného tvora, o kterém byli všichni přesvědčeni, že je to mládě bájné čupakabry, vysávače koz. Co se stvořením manželé provedli?
Jackie Stocková a její manžel Bubba z texaského Ratcliffe objevili minulý týden na své zahradě bezsrsté, černé stvoření velké jako kočka, o kterém si myslí, že je to mládě legendární čupakabry. Sedělo to na stromě a jedlo to kukuřici.
Tvora zavřeli do klece, pojmenovali ho Chupie a několik dní ho krmili kočičím žrádlem a kukuřicí. Pak se ale rozhodli, že ho dají utratit, protože se ukázalo, že má nakažlivou prašivinu. "Podle mě to není čupakabra ale mýval, co má svrab," konstatoval lesník Rey Mays. Manželé mají v plánu nechat mrtvolu podivného tvora vycpat a prodat ho online.
Mýtická čupakabra pochází ze španělského chupar (sát) a cabra (koza). Poprvé byla spatřena v roce 1995, když se našlo v Puerto Ricu osm mrtvých ovcí, každá se třemi kousanci v oblasti hrudníku a vysátou krví. Od té doby byla hlášena očitá svědectví z dalších míst Severní a Jižní Ameriky. Popisy se shodují, že tvor má lysou kůži, chodí po zadních a má inteligentní, téměř lidské oči.
Zdroj: YouTubeSouvisející
Krvelačná čupakabra se přesunula do Evropy? Místní mají strach +VIDEO
Farmáře ničí podivný tvor! Tajemná čupakabra jim zabíjí zvířata
Čupakabra , USA (Spojené státy americké)
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Britská monarchie čelí nařčením z ochrany Andrewa. Ozvala se Epsteinova oběť
před 2 hodinami
Útočník z Havířova není schopen výslechu. Vyšetřování tragédie se komplikuje
před 4 hodinami
Dva lidé mohou skončit za mřížemi kvůli tragickému požáru restaurace v Mostě
před 4 hodinami
Řidiče čekají zásadní změny. Mýtný systém je přežitý, vláda chystá modernizaci
před 5 hodinami
Tragédie na okraji Prahy. Do pole spadlo letadlo, dva lidé zemřeli
před 6 hodinami
Výhled počasí až téměř do konce června. Maxima budou stoupat jen pozvolna
před 7 hodinami
Politico: Pojištění ruské stínové flotily je navzdory válce kryto evropskými finančními trhy
před 7 hodinami
Počet obětí masivního ruského útoku vystoupal na 21. Mezi mrtvými jsou děti
před 9 hodinami
Srbsko zůstane vazalem Moskvy. Odmítá zrušit bezvízový styk pro Rusy
před 9 hodinami
Maďarsko přestane blokovat vstup Ukrajiny do EU
před 10 hodinami
Londýnské metro stojí. Doprava kvůli stávce v metropoli kolabuje
před 11 hodinami
Politická nejistotu v Dánsku končí. Frederiksenová stane v čele nové čtyřkoaliční vlády
před 12 hodinami
Tři měsíce od uzavření Hormuzského průlivu: Drastické dopady na globální trhy se prohlubují
před 12 hodinami
Svět se musí připravit na návrat klimatického jevu El Niño, varuje WMO
před 13 hodinami
Trump sprostě řval na Netanjahua
před 14 hodinami
Izrael a Libanon souhlasily s omezením bojů, tvrdí Trump. Obě strany přitom dál válčí
před 15 hodinami
Rusko podniklo masivní útok na Kyjev. Nejméně deset mrtvých
před 16 hodinami
Počasí bude do pátku nestálé. Slunečné dny bude střídat déšť a bouřky
včera
Kallasová chce, aby EU dohlédla na dohodu mezi USA a Íránem
včera
Česko v neděli zasáhla dvě tornáda
Český hydrometeorologický ústav zveřejnil oficiální vyhodnocení uplynulého dne, během kterého se na území České republiky vyskytla dvě potvrzená slabší tornáda. Ke vzniku těchto jevů včera přispěla zejména vyšší vlhkost v přízemní vrstvě atmosféry a především výraznější střih větru v hladině do jednoho kilometru, což vyjadřuje rozdíl v proudění vzduchu mezi zemí a touto výškou. Svou roli při vývoji situace sehrála pravděpodobně také vzájemná interakce s okolními bouřkami.
Zdroj: Libor Novák