Ve městě Kfar Sava v centrálním Izraeli dnes odpoledne palestinský útočník před obchodem pobodal 62letou ženu. Policie případ vyšetřuje jako možný teroristický útok. Pachatele podle ní postřelil kolemjedoucí civilista.
Izrael si dnes připomíná padlé vojáky a oběti terorismu, pietní akce se ale kvůli koronaviru konaly bez přítomnosti diváků.
Stav pobodané ženy je středně vážný a na místě jí byla poskytnuta před příjezdem záchranářů první pomoc, píše list The Times of Israel.
"Devatenáctiletý terorista ze Západního břehu Jordánu vytáhl nůž a běžel za ní. Civilista, který bydlí nedaleko, viděl co se dělo. Zastavil auto a začal na teroristu střílet," uvedla policie.
Útočník byl podle záchranářů s lehkými zraněními převezen do nemocnice. Palestinská média uvedla, že pochází z města Tulkarm, ale jeho jméno nezveřejnila. Policie nyní případ vyšetřuje a zjišťuje, jak se muž z okupovaného Západního břehu Jordánu dostal do Izraele.
Související
Desítky zraněných po teroristickém útoku v Izraeli. Pachatel vjel dodávkou do lidí
Izraelská armáda zničila dům údajného palestinského teroristy
teroristické útoky v Izraeli , Izrael
Aktuálně se děje
včera
Dva ze čtyř už někdy vyhráli. StarDance představuje tanečníky pro letošní řadu
včera
Karel III. bude na návštěvě USA pod tlakem. Epsteinovy oběti chtějí konfrontaci
včera
Počasí se má v týdnu ještě vylepšovat, slibuje aktuální předpověď
včera
Babiš napsal dopis do Bruselu. Vláda schválila novely zákonů o dokladech
včera
Slovenské cíle se nemění. Fico reagoval na Orbánovu volební porážku
včera
Zemřel legendární kapelník Václav Hybš
včera
Nad Česko doputoval prach ze Sahary. Může i ovlivnit počasí
včera
Kam se poděl Szijjártó? Od voleb se na veřejnosti neobjevil, jeho letadlo odletělo do Afriky
včera
Magyar: Szijjártó běžel po volbách na ministerstvo skartovat dokumenty. Omezíme výkon funkce premiéra
včera
Na uvolnění Hormuzského průlivu se bude podílet i Británie, prohlásil Trump. Podle Londýna je to úplně jinak
včera
Babišova vláda schválila zákon, který má pomoci s regulací cen pohonných hmot
včera
Rusové, jděte domů, hřmělo o víkendu Budapeští. Největším vítězem voleb je Ukrajina, míní experti
včera
Je hrozný a slabý, zaútočil Trump na papeže Lva. Ten promptně zareagoval
včera
VIDEO: Novináři se zeptali Trumpa na hodnocení voleb v Maďarsku. Urazil se a odešel
včera
Maďarsko po Orbánovi: Péter Magyar slibuje návrat k evropským hodnotám
včera
Cena ropy po Trumpově oznámení opět poskočila. Znovu překonala hranici 100 dolarů za barel
včera
Neliberální demokracie, nebo národní konzervatismus? Skončila Orbánova éra, kterou nikdo nedokázal pojmenovat
včera
Volby v Maďarsku rezonují světem. Podle Kremlu urychlí rozpad EU, v USA se mluví o prohře Trumpa
včera
Co má za lubem? Experti vysvětlili, proč Trump nařídil blokaci Hormuzského průlivu
včera
Magyar nesmí zklamat, konstatoval Babiš v gratulaci vítězi voleb
Čeští politici v posledních hodinách reagovali na výsledky parlamentních voleb v Maďarsku, kde končí éra Viktora Orbána v premiérském úřadu. Premiér Andrej Babiš (ANO) poblahopřál Peteru Magyarovi k vítězství a vyzval ho ke konstruktivní spolupráci obou zemí.
Zdroj: Jan Hrabě