Dechberoucí VIDEO: Muž zachytil neovladatelný kočárek valící se do silnice poté, co žena zakopla a upadla

Dramatické video zachycené bezpečnostní kamerou ukazuje napínavý okamžik, kdy muž z Kalifornie zachytí nekontrolovatelný kočárek s dítětem uvnitř, jen sekundu předtím, než by se střetl s auty na čtyřproudové silnici. Tento incident nastal poté, co žena, která kočárek držela, zakopla a upadla.

V pondělí došlo podle informací serveru DailyMail k hrůzostrašnému incidentu, kdy neznámá žena poblíž svého vozidla zakopla a upadla na zem. Čímž ztratila kontrolu nad kočárkem se svým dítětem. Následující záběry zachycují nekontrolovatelnou jízdu kočárku s dítětem směrem do čtyřproudové silnice, zatímco zraněná a zmatená žena se snaží zvednout.Následně se na videu objevil zachránce, který běží směrem k uhánějícímu kočárku a dokáže ho zachytit v posledním okamžiku před srážkou. Zatímco žena stále leží na zemi a těžko se snaží postavit, další kolemjdoucí okamžitě přibíhá na pomoc.

Video zveřejnila na twiteru v pondělí kolem 19:30 uživatelka USSGoodGirl s popiskem: "Dnes bylo větrno a kočárek se rozjel... Naštěstí muž stačil chytit kočárek dříve, než by se mohlo stát něco špatného dítěti této ženy."

Není jasné, kdy k incidentu skutečně došlo a v jaké oblasti v Kalifornii k němu došlo. Není ani jasné, kdo byl opatrovníkem tohoto dítěte.

Viníkem je patrně špatně zajištěný kočárek a větrné počasí, které panovalo tento den (moderátor hovoří o pondělí) v Kalifornii. 

Související

Více souvisejících

USA (Spojené státy americké) zajímavosti Kalifornie

Aktuálně se děje

před 47 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

Pozemní síly IDF operují v severním pásmu Gazy, jak ukazuje tato fotografie (Gaza, 7. listopadu 2023).

Izraelská armáda dočasně přerušuje operace v části Pásma Gazy

V rámci snahy usnadnit dodávky humanitární pomoci, izraelská armáda dočasně přeruší své operace ve městech Rafáh a Dajr al-Balah v Pásmu Gazy. Toto opatření platí od soboty do čtvrtka od 09:00 do 14:00 SEČ, aby civilisté mohli bezpečně dosáhnout distribučních center. 

před 6 hodinami

Aktualizováno včera

včera

včera

Policie Rusko, ilustrační foto

Aktivisté zveřejnili počet zadržených během pohřbu Navalného

Během pohřbu ruského opozičního politika Alexeje Navalného došlo k zadržení více než 100 lidí v různých městech napříč Ruskem. Podle médií to uvedl lidskoprávní projekt OVD-Info, který monitoruje počty zadržených během protestů a poskytuje právní pomoc.

včera

Olaf Scholz na MSC 2023. Je německý sociálnědemokratický politik, od prosince 2021 kancléř Spolkové republiky Německo.

Kauza Taurus: Politici mluví o vážném problému, situace je vážná

Německý kancléř Olaf Scholz v sobotu uvedl, že země vyšetřuje "velmi závažné" úniky z armády a přislíbil rychlé objasnění po zveřejnění nahrávky z diskuse vysoce postavených představitelů německé vzdušných sil o podpoře Ukrajiny na ruských sociálních sítích. 

včera

včera

Olaf Scholz

Německem hýbe kauza Taurus. Rusko zveřejnilo odposlechy z tajné armádní schůzky

Kancléř Olaf Scholz oznámil, že Německo provádí vyšetřování vážného úniku informací z jednání vysokých představitelů svého letectva. Později ministerstvo obrany potvrdilo, že rozhovor těchto příslušníků byl odposloucháván. Zvukový záznam asi třicetiminutového rozhovoru byl v pátek zveřejněn šéfredaktorkou ruské televize RT Margaritou Simonjanovou. Důstojníci diskutovali o možnosti, jak by Ukrajina teoreticky mohla využít německé střely. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Po ruském útoku na Oděsu je nejméně pět mrtvých včetně kojence. Úřady vyhlásily den smutku

Rusové v noci na sobotu zaútočili na jihoukrajinské město Oděsa. Mezi několika mrtvými je také tříměsíční dítě. Administrativa oblasti na jihu Ukrajiny vyhlásila neděli 3. března za den smutku. Uvedl to server Ukrajinska pravda.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy