Puerto Banus – Hodně nepříjemným způsobem skončila dovolená ve Španělsku pro dvě mladé Britky. V jednom z tamních letovisek byly napadeny „skupinou francouzských muslimů“. Uvedl to server Daily Mail.
Skupina francouzských muslimů byla obviněna z napadení britských turistek v populárním španělském letovisku Puerto Banus. Devatenáctiletá dívka z Farnborough v Hampshire byla po útoku hospitalizována se zlomeninou nosu, kterou utrpěla po ráně pěstí, její kamarádka (20) z Essexu byla do nemocnice převezena napůl v bezvědomí se zraněnou hlavou a ramenem.
Útočníky jsou podle serveru Daily Mail ve Francii narození muslimové arabského původu. Za napadení byl zatčen dvaadvacetiletý muž a jeho tři kamarádi, kteří skončili na policejní stanici, kde strážníci zjišťovali jejich totožnost. Podle tamních médií však policie pátrá ještě po dalších násilnících. Muži do oblasti přicestovali zřejmě se Sevilly.
K incidentu došlo v šest hodin ráno na ulici pojmenované po zpěváku Juliu Iglesiasovi. Svědci popsali, jak muži zaútočili na turistky. Podle jednoho z nich muži ženy kopali a mlátili, jako by „bojovali s gangem mužů". „Skupina Arabů dala anglickým dívkám co proto, byl to skutečný boj. Jeden z nich si chtěl promluvit s jednou ženou, ale ta neměla zájem a řekla mu, ať ji nechá na pokoji. Ten parchant se jí začal dotýkat a dával ruce všude, kam vás jenom napadne. Její přátelé jí pak přispěchali na pomoc," cituje server svědka, podle kteréhobyl útok velmi brutální.
„Ten idiot, který to všechno začal, pak udeřil dívku do obličeje a nechal ji ležet na podlaze s potlučenou tváří a se zlomeným nosem. Pak to všechno začalo a muži a jejich přátelé ... začali bít a kopat ženy, jako kdyby bojovali s muži. Dělali všechno, dokonce i kickbox. Ženy opravdu nakopali. Pak se britský muž, který byl poblíž, zapojil a srazil jednoho útočníka k zemi," uvedl svědek s tím, že policie dorazila právě včas, aby zabránila tomu, aby byl tento muž gangem zbit.
Policie zasáhla poté, co si zaznamenala rvačku asi 15 lidí. Poté, co policisté oddělili dvě skupiny od sebe, našli jednu z žen, která silně krvácela z nosu, a druhou, která ležela napůl v bezvědomí na zemi. Místní policie už připravuje zprávu pro národní policii, která nyní vyšetřování případu převezme.
Související
Španělsko chce zakázat sociální sítě mladým, oznámil Sánchez. Tyran, zrádce fašistický totalitář, zuří Musk
Ve Španělsku se srazily rychlovlaky převážející stovky lidí. Nejméně 39 mrtvých a sto zraněných
Španělsko , Policie Španělsko , arab
Aktuálně se děje
včera
Tragickou nehodu na Šumpersku nepřežil důchodce. Žena utrpěla zranění
včera
Po potyčce cizinců v Chebu panuje podezření z pokusu o vraždu
včera
Klempíř na debatu s umělci nedorazil. Vymluvil se na jednání vlády
včera
České hokejistky s Kanadou zopakovaly stejně vysokou prohru jako s USA
včera
Pavel popíchl Motoristy po setkání s legendárním formulovým pilotem
včera
Běžec na lyžích Tuž se překvapivě postaral o nejlepší český úterní výsledek
včera
První informace o rozloučení s Brejchovou. Dva ministři přišli s návrhem
včera
Zimní počasí se pomalu začíná loučit, potvrzuje měsíční výhled meteorologů
včera
Jednání o míru je pro Putina jen zástěrka, varuje estonská rozvědka. Zanalyzovala, zda Rusko za rok napadne NATO
včera
Vytrvalostní biatlonový závod se českým mužům nevydařil. Nejlepší byl Hornig
včera
Tlak Washingtonu neustává. O budoucnosti Grónska budeme ještě mluvit, potvrdil Vance
včera
Kongres: Trumpovi úředníci začernili Epsteinovy spisy, aby zakryli jména významných osob
včera
MSC: Svět vstoupil pod vedením Trumpa do éry „politiky demoliční koule“
včera
Svět se stává příliš teplým i na umělý sníh. Počasí uvrhá zimní olympijské hry do nejisté budoucnosti
včera
Macron vyzval Evropu, aby konečně začala vystupovat jako skutečná velmoc
včera
Policie vyšetřuje možné ublížení na zdraví u stovek pacientů s defibrilátory
včera
Evropská komise chystá bezpečnostní opatření, kterým sníží vliv Číny v Evropě
včera
Putinovi se bezpečnostní záruky pro Ukrajinu nelíbí. Evropu to ale nesmí zajímat
včera
Jak Trump změnil Ameriku? Většině lidí se do USA nechce, zvažují i zrušení dovolené
včera
Starmer utnul výzvy k rezignaci. Odstoupit nehodlá
Britský premiér Keir Starmer čelí nejvážnější krizi svého úřadu poté, co lídr skotských labouristů Anas Sarwar veřejně vyzval k jeho rezignaci. Starmer na pondělním zasedání parlamentní frakce prohlásil, že není připraven odejít a uvrhnout zemi do chaosu, jeho pozice je však po sérii rezignací klíčových spolupracovníků vážně oslabena.
Zdroj: Libor Novák