Třicetiletý Francouz vyhrál v neděli večer v kasinu v severofrancouzském městě Saint-Amand-les-Eaux více než 2,6 milionu eur (64,5 milionu korun) poté, co hodil do automatu pouhá dvě eura (50 korun).
Příležitostný návštěvník kasina se trefil do jackpotu, uvedla agentura AFP.
Jackpot padl na 165 propojených automatech, které stojí v 38 různých kasinech. Podle provozovatele kasina se díky tomuto systému v posledních deseti letech objevilo 66 výherců, včetně 31 milionářů. Skupina vyplatila na výhrách přes 74 milionů eur. Francouz, který částku vyhrál na stroji 297, žije na severu země.
Na Nový rok odešla se šekem na částku 200.000 eur (téměř pět milionů Kč) čtyřicetiletá žena z kasina v západofrancouzském městě Saint-Malo, která do jednoho z automatů vhodila 80 centů (20 korun).
Související
Francouzský parlament schválil asistovanou sebevraždu. Premiér se chce obrátit na ústavní soud
Ve Francii se rozjel souboj titánů. Philippe už hází špínu na Le Penovou
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Vládě se nelíbí rozhodnutí soudu, který poslal Pavla do Ankary. Chce vyřadit Šámala z jednání o kompetenční žalobě
před 2 hodinami
Chceme další ročník MS ve fotbale, uspořádáme jej sami, vyzval Trump šéfa FIFA a poradil mu, jak nenaštvat ostatní
před 3 hodinami
Babiš omylem ukázal notičky na Pavla. Prezidenta má podle podkladů ignorovat
před 5 hodinami
Místo uznání je doma bijí. Čemu čelí ukrajinští vojáci po návratu z fronty?
před 6 hodinami
Rusko zaútočilo na tureckou civilní obchodní loď. Deset lidí zemřelo
před 7 hodinami
Spojené státy devátou noc v řadě bombardovaly Írán
před 8 hodinami
Počasí tento týden: Objeví se déšť, studená rána i tropy
Aktualizováno před 15 hodinami
Sledovali jsme ONLINE: Finále MS ve fotbale vyhrálo Španělsko, Argentinu porazilo 1:0
včera
Darovat, nebo zlevnit. V EU začal platit zákaz likvidace neprodaného oblečení, firmy už jej nesmí vyhazovat
včera
Když Putin nechce mír dobrovolně, Kyjev si ho vynutí. Zelenskyj oznámil zahájení klíčových schůzek ke konci války
včera
Natankujte ještě dnes. Strop na pohonné hmoty končí, ceny paliv od zítřka porostou
včera
Není důvod, aby ceny ropy rostly. Hormuzským průlivem lodě normálně proplouvají, tvrdí USA
včera
Volby v USA se blíží. Trumpova podpora je na historickém minimu, Demokraté ale vyhráno nemají
včera
Nikopol. Ukrajinské město, o kterém jste nikdy neslyšeli, by mohlo obranu před drony učit celý svět
včera
Supernemocnice v Letňanech nebude. Místo toho chce Babiš opět komplexní vládní čtvrť
včera
Okamura míří na na pracovní cestu do Číny. Může jednat o zadrženém občanovi
včera
Anglie slaví první cenný kov od roku 1966. Bronz získala po zvládnuté přestřelce s Francií
včera
Při íránském útoku zemřeli dva američtí vojáci. USA provedly v odvetě další sérii úderů
včera
Lístek za dva miliony dolarů? Skutečným vítězem MS ve fotbale je FIFA, ceny vstupenek jsou nejdražší v historii
včera
Rusko v noci podniklo největší raketový útok na Ukrajinu od začátku invaze
Ruské síly provedly masivní letecký úder na ukrajinské hlavní město Kyjev, přičemž podle tamních představitelů šlo o rekordní útok balistickými raketami od začátku invaze. Podle úřadů si tento úder vyžádal nejméně jednu lidskou oběť a dalších šestnáct osob utrpělo zranění.
Zdroj: Libor Novák