Zvolen - Děsivá nehoda se dnes stala na hlavním tahu mezi Zvolenem a Krupinou na Slovensku. Auto plné mladých lidí dostalo na mokré silnici smyk a narazilo do protijedoucího kamionu. Jeden muž na místě zemřel.
Jako každé ráno se čtveřice kamarádů vydala autem do školy, tentokrát ale jízda dopadla tragicky. Dvacetiletá řidička nezvládla řízení, na mokré silnici dostala smyk a skončila pod koly kamionu.
K nehodě došlo kolem sedmé hodiny ráno. Auto se při nárazu roztrhlo na dvě části (zde). Ta zadní skončila mimo vozovku a zemřel v ní devatenáctiletý Michal. Podle informací webu tvnoviny.sk mělo auto na zadní nápravě jednu zimní a jednu letní pneumatiku.
"Další dva devatenáctiletí mladíci utrpěli při nehodě lehčí zranění hrudníku a hlavy. Spolu s mladou ženou s úrazem páteře je záchranná služba převezla do nemocnice ve Zvolenu," řekl mluvčí Operačního střediska záchranné zdravotnické služby Boris Chmel.
Michal zemřel na zadním sedadle auta. Podle profilu na Facebooku navštěvoval Střední odbornou školu hotelových služeb a obchodu ve Zvolenu. "Nebylo dne, kdy bych se s tebou nezasmál, tvoje vtipy neměly chybu. Zůstanou jen vzpomínky. Budeš mi chybět. Drž se tam nahoře," napsal mu na zeď kamarád Paťo.
Související
Spanilá jízda skončila v příkopu. Opilý muž ukradl autobus, policie už ho obvinila
Policie se připravuje na Silvestra. O konkrétní hrozbě ale neví
Aktuálně se děje
před 55 minutami
Zelenskyj: Chceme konec války, ne konec Ukrajiny. Zbylých 10 procent mírové dohody rozhodne o osudu Evropy
před 1 hodinou
Muž útočil sečnou zbraní v obchodním centru v Hradci Králové. Zranil několik lidí
před 1 hodinou
Rok 2025 se do historie zapíše jako zlomový bod. AI promění každého z nás, míní expert
před 3 hodinami
Zelenskyj našel náhradu za Jermaka. Do čela prezidentské kanceláře jmenoval Budanova
před 4 hodinami
ISS končí. Startuje závod o novou vesmírnou stanici
před 5 hodinami
Politická kreatura, proruský kolaborant... Opozice požaduje odvolání Okamury za nenávistný novoroční projev
před 6 hodinami
Kreml plánuje provedení krvavé provokace pod falešnou vlajkou, varuje Kyjev
před 7 hodinami
Venezuelské bezpečnostní složky zadržely pět amerických občanů. Drží je jako rukojmí
před 8 hodinami
Pokud začnete do protestujících střílet, jsme v pohotovosti, pohrozil Trump Íránu
před 9 hodinami
Ukrajinský dronový útok v Rusku údajně zabil desítky lidí. Kyjev to popírá
před 11 hodinami
Ukrajinci nacházejí způsoby, jak se vyrovnat s výpadky proudu kvůli ruským útokům
před 12 hodinami
Trump si ředí krev. Užívá výrazně vyšší dávky léků, než mu stanovili lékaři
před 13 hodinami
Předpověď počasí do konce týdne. Na horách může připadnout další sníh
včera
Trumpova dobrá zpráva. Prezident se raduje, že Clooney získal francouzský pas
včera
Dvě extraligové rezignace trenérů. Do nového roku vstupují s novými kouči Třinec a Kladno
včera
Pohonné hmoty už zlevňovaly jen nepatrně. Expert řekl, co přinese tento rok
Aktualizováno včera
Tragédie při oslavách ve Švýcarsku. Desítky lidí nepřežily požár v baru
včera
Tradice pokračuje. Hrad prozradil termín oběda prezidenta s premiérem
včera
První den se jezdí za nové ceny. Dálniční známky podražily
včera
Nikdy to nevedlo k dobrým výsledkům, řekl Fiala po projevu premiéra Babiše
Bývalý premiér Petr Fiala (ODS) sice odpočítává i poslední dny ve funkci předsedy občanských demokratů, přesto si neodpustil kritiku novoročního projevu svého nástupce Andreje Babiše (ANO). Fiala varoval předsedu vlády před podněcováním nacionalismu.
Zdroj: Jan Hrabě