Liberec/Cheb/Kroměříž - Vážné zranění utrpěl při dnešní nehodě na Liberecku motocyklista (46). Na Chebsku se dnes srazilo auto s traktorem, řidiče osobního vozu převezla sanitka do chebské nemocnice. Vážná nehoda se stala na Kroměřížsku.
Nehoda motocyklisty na Liberecku se stala krátce po 16:30. "Motocyklista jel ve směru od Bílého Kostela na Jítravu. V devadesátikilometrové rychlosti spadl na vozovku. Jak k tomu došlo, zjišťujeme," řekla krajská mluvčí policie Vlasta Suchánková.
Muž má mnohočetná poranění a letecky byl transportován do traumacentra liberecké nemocnice. Kvůli přistání vrtulníku a vyšetřování okolností nehody byla silnice první třídy v tomto úseku zhruba půl hodiny pro dopravu uzavřená.
Kolize auta s traktorem se stala mezi Chebem a Mariánskými Lázněmi u odbočky na obec Lipová. Podle informací ČTK narazil automobil, který jel ve směru na Mariánské Lázně, do traktoru, který v tu chvíli odbočoval. Hlavní tah I/21 z Chebu na Mariánské Lázně byl přes tři hodiny uzavřený. Objízdná trasa nebyla, auta se musela otáčet do protisměru a vracet. Vše se vrátilo k normálu ve 20:30.
Šest lidí se dnes zranilo při nehodě dvou osobních aut v místní části Zdounek v Těšánkách na Kroměřížsku. Vozidla se střetla kolem 13:30, srazila se auta Ford a Fiat. "Posádky z obou vozidel byly v péči záchranářů. Později přijely další dva sanitní vozy. Celkem bylo na místě šest zraněných. Všichni byli později převezeni k dalšímu vyšetření do nemocnice," uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.
Související
Smrtelná nehoda ve středních Čechách. Zasahoval vrtulník
Takový vůz nechcete vidět havarovat. U Kunžaku bourala legendární Tatra
Dopravní nehody , Liberecký kraj , Karlovarský kraj , motorkáři
Aktuálně se děje
včera
StarDance hlásí návrat tanečnice, která doprovázela Zárubu
včera
Hokejová trenérka MacLeodová přerušila kariéru. Bude se věnovat léčbě rakoviny prsu
včera
Speed Marathon je tady. Policie odhalila, kde bude zítra měřit
Aktualizováno včera
Havlíček už nebude ministrem průmyslu. Chystá se zajímavá změna
včera
Karel III. bude na návštěvě USA pod tlakem. Epsteinovy oběti chtějí konfrontaci
včera
Poplatky skončí, potvrdil Klempíř a představil plán. Opozice avizuje tvrdý boj
včera
Výhled počasí na měsíc. Nejtepleji má být kolem květnových svátků
včera
Magyar prozradil, zda chce mluvit s Putinem či Trumpem
včera
Statisícové škody, případů přibývá. Policie varovala před zločiny na internetu
včera
Ropa má znovu proudit Družbou od konce dubna, oznámil Zelenskyj
včera
Trumpova Amerika je větší hrozbou než Čína, domnívají se Evropané
včera
Nebezpečný precedent. OSN reaguje na americkou námořní blokádu
včera
Babiš usměrnil Turka. Motorista chtěl mluvit do účasti prezidenta na summitu NATO
včera
Neshody mezi Íránem a USA. Problém je v obohacování uranu
včera
Pokus o vraždu v plzeňské věznici. Případ řeší kriminálka
včera
Vance mluví o pokroku v jednáních s Íránem, obvinil ho ale z ekonomického terorismu
včera
Babiš nechápe, proč by prezident měl být členem delegace na summitu NATO
13. dubna 2026 22:03
Dva ze čtyř už někdy vyhráli. StarDance představuje tanečníky pro letošní řadu
13. dubna 2026 20:19
Počasí se má v týdnu ještě vylepšovat, slibuje aktuální předpověď
13. dubna 2026 19:34
Babiš napsal dopis do Bruselu. Vláda schválila novely zákonů o dokladech
Premiér Andrej Babiš (ANO) po zasedání vlády informoval o dalších krocích jeho kabinetu k zachování konkurenceschopnosti českého a evropského průmyslu. Babiš se rozhodl napsat dopis do Bruselu. Vláda zároveň schválila návrh novel zákonů o cestovních dokladech a o občanských průkazech nebo novelu nařízení vlády o stanovení částek životního minima a existenčního minima.
Zdroj: Jan Hrabě