Praha – Mirek Topolánek se zřejmě chce vrátit do mládí a vymetá jeden večírek za druhým. Tentokrát byl on-line deníkem Blesk.cz přistižen s manželkou Lucií na párty Martiny Gavriely.
Expremiér s poslankyní Lucií Talmanovou zhruba o půlnoci dorazili na párty Martiny Gavriely, která prezentovala nový energetický drink v pražském baru DJ Uwy. Jejich čtyřletý syn Nicolas tak musel zůstat jen s chůvou. Podle předpokladů se známé dvojici nepodařilo uniknout pozornosti okolí a evidentně si svou chvilku slávy užívali.
Hned při vstupu se na Topolánka vrhla tlupa lidí, kteří se chtěli s expremiérem potřást rukou. Bývalý předseda ODS se doslova vrátil o pár let zpátky do dob své popularity. S reportéry se však dvojice odmítala bavit. „O tom, co teď dělám, se vůbec nechci bavit!“ odpověděl rozhořčeně Topolánek. Po chvíli se manželský pár rozhodl odejít a zjevně měl namířeno do dalšího klubu ve snaze uniknout médiím.
Související
Expremiér Mirek Topolánek bojuje s rakovinou. Jeho stav je vážný
Rafaj vyhrál volby prezidenta Svazu průmyslu a dopravy, porazil Topolánka
Aktuálně se děje
před 56 minutami
Na pozemní invazi čekáme, jsme připraveni rozpoutat zkázu, vzkazuje Írán USA
před 2 hodinami
Kudy unikají citlivé informace z EU? Kremlu donáší německá AfD, obávají se politici
před 3 hodinami
Jurečka v televizi tvrdě kritizoval vládu. Klempíře označil za infantilního a neschopného ministra, který jen točí videa
před 4 hodinami
USA chtěly zabránit Íránu v zisku jaderné zbraně. Udělaly ale pravý opak, shodují se experti
před 6 hodinami
Největší demonstrace v historii USA? Na protestech No Kings vystoupilo proti Trumpovi osm milionů lidí
před 7 hodinami
Pentagon se připravuje na pozemní operaci v Íránu. Mohla by trvat měsíce
před 8 hodinami
Ukrajinská armáda zintenzivnila operace zaměřené na ruskou energetickou infrastrukturu
před 10 hodinami
Írán nečekal, že dokáže držet globální ekonomiku jako rukojmí. Na svůj mírový seznam přidal další položku
před 11 hodinami
Předpověď počasí na příští týden: V noci se do Česka vrátí mrazy
včera
V USA začínají mohutné protesty proti Trumpovi. Demonstruje se i v Evropě či za polárním kruhem
včera
Velrybu zaseklou na mělčině v Německu záchranáři po týdnu vysvobodili. Druhý den uvízla znovu
včera
Ulice zejí prázdnotou. Kanaďané kvůli Trumpovi masivně bojkotují americké obchody a služby
včera
Každý student se bude učit střílet. Lotyšsko kvůli Rusku zavádí povinný vojenský výcvik pro střední školy
včera
Česko zůstane bez ochrany? Trump chce členům NATO neplnícím závazky sebrat právo na aktivaci článku 5
včera
Prezident USA zvažuje přejmenování Hormuzského průlivu na Trumpův průliv
včera
Kallasová se na schůzce G7 pohádala před ostatními ministry s Rubiem
včera
Rubio se rázně pustil do Zelenského. Obvinil ho ze lži
včera
Nová varianta covidu znepokojuje odborníky. „Cikáda“ už se dostala i do Česka
včera
Dnes v noci začne platit letní čas. Ručičky se posunou o hodinu dopředu
včera
Politico: Česko je na tom ze všech států nejhůře. Na obranu dává ještě míň než Maďarsko
Alianční „třída“ roku 2025 složila maturitu úspěšně. Všech dvaatřicet členských států NATO poprvé v historii splnilo stanovený cíl a vynaložilo na obranu minimálně 2 % svého hrubého domácího produktu. Výroční zpráva zveřejněná v Bruselu ukazuje, že po dekádě od stanovení tohoto závazku v roce 2014 se společenství konečně dočkalo plošného plnění.
Zdroj: Libor Novák