Praha - Je to bulvární zpráva dnešního dne. Bývalý hokejový superbrankář Dominik Hašek (47) odtajnil svou novou lásku, tou je ředitelka vydavatelství Ringier (vydává mj. Blesk, Sport či Aha!) Libuše Šmuclerová (47). Ale pozor - Roman Šmucler se brání a vytahuje silné zbraně! Přečtěte si to!
Libuše Šmuclerová pro dnešní vydání deníku Blesk řekla - "„S ohledem na mé nejbližší okolí, partnera, firmu a spolupracovníky považuji kvůli množícím se spekulacím za správné oznámit, o koho se jedná."
A za svého milého označila právě Haška, který nedávno oznámil, že již přes půl roku se svou manželkou nežije. Zároveň před dvěma měsíci definitivně ukončil svou úchvatnou kariéru, i kvůli výluce v NHL.
„Rozhodně nešlo o lásku na první pohled. Náš vztah se začal rozvíjet až letos v létě," doplnil informace pro Blesk Hašek.
Šmuclerová se tak po dvaceti letech manželství rozvádí. Roman Šmucler je známý stomatolog i moderátor. A na svém facebookovém profilu se rozhodl k celé situaci vyjádřit - "Jsem rád, že už nemusím tajit, že ten, kdo mi chodil za ženou a do baráku, je Dominik Hašek. Jsem životní optimista, tohle je šance najít si ženu, která mě bude mít ráda a bude si mě vážit. Jak píše pan Hašek, láska na první pohled to není. Tak mu přeji, aby se mu rozbití dvou rodin vyneslo náhradu za kariéru v NHL."
Jak zareaguje Hašek či Šmuclerová? Jak dlouho nový vztah vydrží? Diskuse pro vaše názory je zde, pod článkem, jen pro vás!
Související
Stát by měl podle Šmuclera podpořit výuku čištění zubů na školách
Zajištění zubní pohotovosti v Praze je odpovědností magistrátu, tvrdí Šmucler
Aktuálně se děje
před 13 minutami
Teherán se chystá na obří akci pro miliony lidí, pohřeb Chameneího ale běžné Íránce nezajímá
před 1 hodinou
Počasí bude během prodlouženého červencového víkendu proměnlivé
včera
Zájem Čechů o předčasné důchody se vrací k normálu, naznačují data
včera
Podvodníci lákají na 240 tisíc korun. Vydávají se za nás, upozornila ČSSZ
včera
Evropané promluvili. Nechtějí se spoléhat na USA, pochybují ale, že se bez nich EU ubrání
včera
Zázrak ve Venezuele: Muž přežil pod troskami 8 dní, počet obětí zemětřesení dál roste
včera
Desítky mrtvých a zraněných. Na dosud nejsilnější útok na Kyjev odpovíme, vzkázal Zelenskyj
včera
Rusko drony vypouštěnými ze stínové flotily už téměř dva roky špehuje jaderná zařízení v Evropě
včera
EU uvalí sankce na ruské výrobce, kteří se podíleli na ranním útoku na Kyjev
včera
Zoufalé Rusko se snaží vyhnout další mobilizaci. Posílá na frontu bojovat i ženy
včera
Írán varoval Trumpa před tvrdou odvetou, pokud zaútočí během pohřbu Chameneího
včera
Z maďarského velvyslanectví v Bruselu operovala špionážní síť, odhalilo vyšetřování
včera
Forex v roce 2026: Jak se orientovat na trhu, kde pravidla píší centrální banky a geopolitika
včera
Babiš zkritizoval Pavla: Nejmenoval Turka, teď si vykládá ústavu podle svého
včera
Další bizár ruské propagandy: Putina díky "vysoké míře milosrdenství" označují za Ježíše Krista
včera
Zelenskyj schválil čtyřicetidenní ofenzivní operaci. Má donutit Rusko jednat o míru
včera
Nová data: Kolik je na obou stranách obětí války na Ukrajině?
včera
Rusko v noci podniklo rozsáhlý vzdušný útok na Kyjev. Nejméně 10 mrtvých
včera
Tučné poplatky, večeře za miliony. Trumpův majetek po návratu do Bílého domu prudce vzrostl
včera
Předpověď počasí na víkend. Léto bude tentokrát příjemné
Blíží se první červencový víkend, který se bude od posledního červnového výrazně lišit. Tropy se tentokrát Česku vyhnou, maximální teploty zůstanou pod hranicí 30 stupňů. Vyplývá to z aktuální předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Zdroj: Jan Hrabě