Tereza Kostková: Nejsem hvězda

Praha - Pro herečku a moderátorku Terezu Kostkovou (34) již Česká televize připravuje plný šatník nádherných rób. Opět totiž bude s Markem Ebenem (52) uvádět taneční show StarDance ...když hvězdy tančí.

Elegantní je také jako doktorka Mandlová v Ordinaci v růžové zahradě. Ale "šmrnc" má i tehdy, když ji potkáte na ulici. Stala se jednou z nejatraktivnějších tváří českého showbyznyzu. Ale také některých inscenací Divadla pod Palmovkou.

Jenže doma je prý všechno jinak "Jako hvězda se vůbec nevnímám, ani má rodina mě tak nebere. Doma vypadám stejně, i když mám na sobě zástěru," směje se Tereza, která je se svým mužem, ředitelem Divadla Pod Palmovkou Petrem Kracikem (52), již tři roky. Tolik je i jejich synovi Toníkovi.

"Toník roste se StarDance. Při prvním moderování jsem otěhotněla. Teď už je mým nejmilejším tanečním partnerem. A ještě ho unesu!" chválí se Tereza.

Koncem roku bude mít práce nad hlavu. Do Vánoc bude moderovat StarDance, stále natáčí Ordinaci v růžové zahradě a začíná se připravovat na titulní roli Shawově Svaté Janě v Divadle pod Palmovkou. "Teď mi teprve začne velký frmol. Budu si odskakovat z jednoho žánru do druhého. Moderování, telenovela, divadelní drama… Ale zpestřuje mi to život a kupodivu mi to střídaní typů herecké práce ani tak nevadí. Spíše naopak," dodává Kostková.

Související

film Po čem muži touží 2

RECENZE: Po čem muži touží 2 uráží muže i ženy záplavou stereotypů

Řemeslně zvládnutá komedie s Annou Polívkovou, Jiřím Langmajerem a Markem Taclíkem je plná archetypů a sexistických stereotypů. Snímek je tak spíše hezky nasnímanou koláží, která vrství jeden pokleslejší fór za druhým, což má budit dojem nápadité společenské satiry. Výsledný dojem je však spíše tristní. Měli byste se snímku skutečně vyhnout?
Star Dance

StarDance 2019: Konec Ebena a Kostkové? Kdo vyhraje?

Letošní ročník populární taneční soutěže StarDance je plný velkých změn. Česká televize kompletně překopala složení tanečníků, objeví se 10 nových tváří v roli soutěžících, a úprav doznala i porota. Zdá se, že jediný, kdo si své místo obhájil beze změny, je moderátorská dvojice. Nebo ne?

Více souvisejících

Tereza Kostková

Aktuálně se děje

před 33 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

Tomáš Portlík

ODS chce vyhrát volby v Praze spolu s TOP 09. Primátorem má být Portlík

Členové pražské ODS a TOP 09 dnes v parku Přátelství na Praze 9 odstartovali kampaň pro letošní komunální volby. Stvrdili tím, že do boje o magistrát půjdou strany společně. Tento krok představuje pokračování skvělé spolupráce v rámci končícího volebního období – koalice proto ponese název SPOLU pro Prahu. 

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

Andrej Babiš a Karel Havlíček přicházejí na zasedání nové vlády

Babiš zakončil asijskou pracovní cestu. V Uzbekistánu se snažil pomoci českým firmám

V Uzbekistánu zakončili premiér Andrej Babiš a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (oba ANO) pracovní cestu po střední Asii. Delegaci doprovázela podnikatelská mise čítající přibližně 50 zástupců českých firem. Na programu byla i účast na česko-uzbeckém podnikatelském fóru, jednání s nejvyššími představiteli země i návštěva průmyslových podniků. Škoda Group podepsala miliardový kontrakt o dodávce a servisu elektrických vlaků.

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

HC Dynamo Pardubice slaví na Pernštýnském náměstí s fanoušky zisk titulu

Pardubice se po čtrnácti letech konečně dočkaly. Titul jim vystřelil Červenka

Tuzemská extraligová sezóna 2025/26 je po úterku definitivně minulostí. To proto, že Východočeši ovládli šestý finálový zápas mezi Třincem a Pardubicemi a celou finálovou sérii vyhráli 4:2 na zápasy. Průběh závěrečného zápasu byl vyrovnaný, takže za stavu 4:4 musel jít až do prodloužení. To však trvalo pouhých 57 vteřin, neboť právě za tak krátkou dobu rozhodl ten z nejzkušenějších – Roman Červenka, který se díky dvěma brankám v tomto zápase dostal na metu 201 gólů v české extralize a je tak výrazně pod tímto titulem pro Pardubice podepsán.

před 10 hodinami

před 11 hodinami

Aun Schan SuŤij

Barma změnila trest pro Su Ťij. Politička opustila vězení

Barma zmírnila trest pro opoziční političku Aun Schan Su Ťij, kterou stát zadržuje přes pět let. Nositelku Nobelovy ceny míru přesunuli z věznice do domácího vězení, kde si má odpykat zbytek trestu. Ve čtvrtek to oznámila státní televize, informovala CBC. 

před 12 hodinami

před 13 hodinami

včera

včera

Ilustrační foto

Natankujte ještě dnes. Od zítřka ceny pohonných hmot prudce vzrostou

Řidiče čeká v nejbližších dnech citelné zdražování u čerpacích stanic. Ministerstvo financí ve čtvrtek 30. dubna 2026 zveřejnilo nové cenové stropy, které začnou platit od pátku a potrvají po celý nadcházející víkend i v pondělí. Maximální povolená cena benzinu se posouvá na 43,89 koruny za litr, zatímco u nafty limit vzrostl na 44,55 koruny.

včera

OBRAZEM: Pardubice po 14 letech slaví hokejový titul. Trefil ho Červenka

Pardubice se konečně dočkaly. Na Pernštýnském náměstí se ve čtvrtek konaly oslavy prvního extraligového titulu po 14 letech. Dynamo jej získalo po vítězství v prodloužení úterního šestého zápasu finále play-off v Třinci. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy