Berlín - Velmi kuriozní případ řeší německá policie v Mannheimu. Erotické hrátky dvou zamilovaných milenců totiž skončily smrtí šestačytřicetileté ženy, kterou zardousila okurka. O případu informuje německý Bild.
Obvodní soud v německém Mannheimeru bude v pátek rozhodovat osudu muže (46), který zabil svou přítelkyni. Pár při milostných hrátkách používal totiž různé erotické pomůcky - kromě vibrátorů i mrkev, cuketu nebo okurku. Zábava ale skončila ve chvíli, kdy Oliver našel svou milenku ležet v bezvědomí na podlaze.
"S Ricou jsem se seznámil v roce 2004. Zpočátku jsme byli přátelé, po roce 2009 byl náš vztah intimní," popsal začátky vztahu Oliver. Pravidelně se scházeli až do července roku 2014, kdy se jedna z jejich schůzek dramaticky zvrtla.
"Rica dorazila kolem čtvrté odpoledne. Vypili jsme čtyři flašky vína a nějakou kořalku," cituje Olivera německý Bild. Pak se pár přesunul do pracovny, kde začaly jejich milostné hrátky.
"Často jsme při sexu používali vibrátory, ale také mrkev nebo cuketu. Protože Rica tentokrát s sebou žádnou erotickou pomůcku neměla, použili jsme okurku," popisuje dále muž.
Okurku ženě strčil do krku, pak se ale z kuchyně začal do místnosti hrnout kouř. Muž prý na plotně zapomněl jídlo pro psa, které se přichytilo a začalo doutnat.
"Běžel jsem do kuchyně,nakrmil psa a dal si cigaretu na balkoně," uvedl. Na to, že nechal ženě okurku v krku, údajně zapomněl. Když se vrátil do místnosti, Rica ležela kvůli nedostatku vzduchu už na zemi v bezvědomí.
Žena zemřela později v nemocnici, v krvi měla 2,8 promile alkoholu. "Obžalovaný musel vědět, že nemůže ženu nechat tak dlouho samotnou," říká státní zástupce Reinhard Hofmann. V pátek proto muže čeká soud, který ho může poslat až na pět let za mříže.
Související
Ombudsman se zastal ženy, které na výdaje zbývalo 2500 korun měsíčně
Zapsaly se do historie. Ženy, které obětovaly život pro vědu
ženy , Pohlavní styk , Německo
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Severní Korea schválila plán jaderného útoku, pokud dojde k atentátu na Kim Čong-una
před 2 hodinami
Sjezd sudetských Němců v Brně tříští politiky. Zbytečné otevírání starých ran, varuje Havlíček
před 3 hodinami
Chaos, šílenství... Česko má mezinárodní ostudu, o excesu slavistických fanoušků píše celý svět
před 5 hodinami
Evakuace MV Hondius bude trvat do pondělí. Pak na lodi zůstane 30 lidí
před 5 hodinami
Fanoušek, jenž napadl Surovčíka, už se do Edenu nepodívá. Chorý s Douděrou si budou hledat angažmá
před 5 hodinami
Disciplinární komise vynese verdikty nad pražským derby v úterý. Slibuje přísné tresty
před 5 hodinami
Podle titulárního sponzora ligy přichází český fotbal o důvěryhodnost
před 5 hodinami
Slavia dočasně uzavře Tribunu sever, potrestala tvrdě i hříšníky z kádru. Po výtržnících bude chtít klub náhradu škod
před 6 hodinami
Írán poslal USA odpověď na návrh mírového plánu
před 7 hodinami
Motoristé balancují na hraně vstupu do Sněmovny. Macinka je nadšený
před 8 hodinami
Vyústění dlouhodobé nenávisti. Sparta se poprvé vyjádřila k excesu slavistických fanoušků
před 10 hodinami
Je to hnus, komentují politici sobotní skandál slavistických fanoušků
před 11 hodinami
Slavia oznámila okamžité uzavření Tribuny Sever. Po fanoušcích bude žádat náhradu škody
před 12 hodinami
Íránské revoluční gardy pohrozily útoky na americké cíle
před 13 hodinami
Ostuda českého fotbalu: Slávisté během utkání napadli hráče Sparty, případ řeší policie i disciplinární komise
před 14 hodinami
Loď MV Hondius zakotvila u španělského ostrova Tenerife. Evakuace začala
před 15 hodinami
Počasí: Česko příští týden zasáhne citelné ochlazení a déšť, místy i nasněží
včera
Válka na Ukrajině se blíží ke konci, prohlásil Putin. Chce jednat s jednou konkrétní osobou z Evropy
včera
Stojí USA opravdu o dohodu? Vždy, když je na stole, rozhodnete se jinak, zní z Íránu
včera
Evropské státy zahájily rozsáhlou operaci na záchranu občanů z lodi MV Hondius
Evropské státy zahájily rozsáhlou operaci na záchranu svých občanů z výletní lodi MV Hondius, na jejímž palubě propukla nákaza nebezpečným hantavirem. Francie, Německo, Belgie, Irsko a Nizozemsko vysílají speciální letadla na ostrov Tenerife, kde má plavidlo v nejbližší době zakotvit. Ostatní unijní občany přepraví dvě dodatečná letadla vyslaná Evropskou unií, zatímco Spojené státy a Británie připravují vlastní evakuační plány.
Zdroj: Libor Novák