Agáta Hanychová ukázala syna Kryšpína

Praha – Šestadvacetiletá modelka Agáta Hanychová ve středu v motolské nemocnici porodila syna, Kryšpína Dopitu. Server Aha! také zveřejnil informaci, podle které porod doprovázely potíže. Dítě mělo okolo krku omotanou pupeční šňůru.

Vše ale dobře dopadlo a Agátě Hanychové se narodil syn. „Je to tak, jsme hrozně rádi, dítě je v pořádku a já jsem šťastnou babičkou," řekla Žilková serveru Blesk.cz.

Narozený Kryšpín Dopita (příjmení má po tatínkovi, sportovci Dopitovi) se hned po narození dostal do médií, přestože modelka před porodem tvrdila, že se svým dítětem nebude kupčit.

A jak se dívá na těhotenství? Žádná sláva, je to něco hnusného. „Zpočátku jsem si myslela, že těhotenství je roztomilá věc a ženská ho prožívá tak, že má krásné šatičky a kulaťoučké bříško, pak dvakrát zatlačí a narodí se miminko, které romanticky kojí. Pak jsem pochopila, že to tak úplně není. Je to devítiměsíční stres, který vyústí v něco strašného. I když ten porod díky panu doktoru Vlkovi naštěstí nebyl úplně hroznej! (smích) Ale ten první strach o dítě je neuvěřitelnej a za své vzala i ta další představa – když se snažím Kryšpína přiložit  k prsu a přimět ho, aby nasál, je to pro mě zatím nadlidský úkol,“ zpovídala se Hanychová serveru Aha!

„Pusu má po mně a čelo po Mirkovi,“ říká s úsměvem Agáta. Otec syna Miroslav Dopita a její matka Veronika Žilková neměli údajně na porodní vstup povolen a po celou dobu byli ve vedlejší místnosti. Agáta si nepřála, aby Mirek přestřihl pupeční šňůru.

Hanychovou i se synem by mohli o víkendu pustit domů.

Související

Agáta Hanychová Glosa

Události Petra Nutila: Tryzna za Agátu, Jaromíra Soukupa a budoucnost naší země

Drazí čtenáři, vážení smuteční hosté, tento týden máme jednu zásadní zprávu. Jak asi víte sami, život každého z nás provází velké množství ztrát. Člověk během svého žití ztrácí řadu předmětů i iluzí, stejně tak jeho existenci na tomto světě provází i těžší ztráty, jako jsou ztráty milovaných osob a přátel...

Více souvisejících

Agáta Hanychová

Aktuálně se děje

před 35 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

Zbyněk Stanjura

ODS po volbách nepočítá s vytvořením vládní koalice s hnutím ANO

Podle ministra financí a prvního místopředsedy ODS Zbyňka Stanjury strana nepočítá s možností vytvoření vládní koalice s hnutím ANO po příštích sněmovních volbách v roce 2025. Stanjura to uvedl v České televizi v podvečer. Podle něj se ODS bude příští rok snažit o volební vítězství s cílem získat pozici premiéra a stát se nejsilnější vládní stranou.

před 3 hodinami

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj podepsal zákon o mobilizaci

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj podepsal v úterý zákon o mobilizaci zaměřený na zvýšení počtu vojáků ukrajinské armády, informovala agentura AFP. Hlavní ustanovení zákona vstoupí v platnost měsíc po datu podpisu, tedy 16. května.

před 3 hodinami

před 4 hodinami

Vladimir Putin

Kreml jednal s Íránem. Varuje před katastrofálními následky

Ruský prezident Vladimir Putin v úterý telefonicky mluvil se svým íránským protějškem Ebráhimem Raísím, kterému řekl, že další eskalace napětí na Blízkém východě může mít katastrofální následky pro celý region. Zároveň vyjádřil naději, že všechny strany projeví zdrženlivost a zabrání novému kolu konfrontace, uvedla agentura AFP s odvoláním na prohlášení Kremlu.

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

Jan Cimický

Cimického u soudu hájila spolupracovnice, psychiatr opět nedorazil

V úterý pokračoval soud s psychiatrem Janem Cimickým, který je od loňska obžalován ze znásilnění a vydírání. Cimický dnes k soudu opět nedorazil. K výslechu se dostavily jeho spolupracovnice, přičemž jedna z nich řekla, že si myslí, že se její kolega ničeho nedopustil. 

před 9 hodinami

před 10 hodinami

Léky, ilustrační fotografie.

Algifen má výpadek. Za kapky existují alternativy, ujišťuje ministerstvo

Z výrobních důvodů panuje v Česku krátkodobý výpadek léku Algifen NEO. Ministerstvo zdravotnictví v pondělí uvedlo, že jedná se společností Teva o urychlení jeho dodávek. Lékaři byli informováni o možných alternativách, které jsou k dispozici v dostatečném množství. Algifen by měl být podle výrobce opět dostupný od konce května. 

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 11 hodinami

Dánský Notre-Dame: Ikonická budova Kodaně v plamenech, zhroucení věže lidem vyrazilo dech

Dánskou historickou budovu staré burzy v centru Kodaně zachvátil požár. Børsen ze 17. století je jednou z nejstarších budov města a podle serveru BBC zhroucení ikonické věže obyvatelům Dánska vyrazilo dech.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy