Soukupovy problémy v osobním životě i podnikání: Dluhy a rozpad vztahu s Hanychovou

Českým šoubyznysem už několik dní hýbe rozchod Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, jenže mediální magnát se potýká i s dalšími problémy. Ty se týkají jeho podnikání, konkrétně měl být na jednu z jeho firem vydán exekuční příkaz. Soukup se k hrozbě krachu krátce vyjádřil. 

Rozchod hvězdného páru oznámila Hanychová po mnoha mediálních spekulacích během prvního zářijového víkendu. "Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál. Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva," napsala na instagramu.

Dcera herečky Veroniky Žilkové podotkla, že se rozešli jako rozumní lidé a přátelé, jimž záleží především na osudu jejich několikaměsíční dcery Rozárky, která přišla na svět v dubnu. Trojnásobná maminka zároveň poděkovala za rok a půl krásného vztahu. 

Soukup se k celé věci poměrně dlouho nevyjadřoval, až v úterý večer potvrdil rozpad vztahu v pořadu VIP svět na TV Barrandov. "Agáta oznámila rozchod, takže už s Agátou netvoříme pár," konstatoval.

Právě s fungováním televize souvisí aktuální podnikatelské potíže mediálního magnáta. Její dluhy totiž dopadly na majetkově spřízněnou agenturu Médea, na kterou byl v srpnu vydán exekuční příkaz na návrh společnosti Knowlimits. Informoval o tom web Mediaguru. Vymáhaná částka má činit 70 milionů korun a náklady.

Soukup krátce adresoval byznysové problémy v úterním vyjádření ke konci vztahu s Hanychovou. "Já jsem s údivem sledoval, kolik nenávisti vůči mně je. Jak vycházely zaručené zprávy od různých pisálků, že my tady zkrachujeme a jak jsem byl Agátě nevěrný... Chtěl bych říct, že už toho začínám mít dost, přijde mi to už přes čáru," vzkázal.

Související

Jaromír Soukup (TV Barrandov)

Soukup získal pro TV Barrandov ochranu před věřiteli. Dostal tři měsíce na nápravu

Už to není tajné. Firma Barrandov Televizní Studio podnikatele Jaromíra Soukupa dluží téměř miliardu korun, ukazují údaje v insolvenčním rejstříku. Pražský městský soud v pondělí souhlasil s návrhem firmy a vyhlásil moratorium na majetek dlužníka, které na tři měsíce ochrání společnost před věřiteli. Je ale nutné připravit reorganizaci. 

Více souvisejících

Jaromír Soukup (TV Barrandov) Agáta Hanychová TV Barrandov Médea Group

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Dominik Feri

Feri míří na tři roky do vězení, rozhodl odvolací soud

Exposlanec Dominik Feri půjde na tři roky do vězení za znásilnění dvou dívek a jeden další pokus o znásilnění, rozhodl odvolací soud v pondělí. Feri byl už loni v listopadu uznán vinným ve všech třech bodech obžaloby a potrestán nepodmíněným trestem v délce tří let. Někdejší politik, který vinu odmítá, se může dovolat k Nejvyššímu soudu.

včera

včera

Válka v Izraeli

Válka v Pásmu Gazy má už 34 tisíc mrtvých. Úřady nacházejí stovky těl u nemocnic

Pracovníci úřadu civilní obrany v Pásmu Gazy od pátku vyzvedli těla 210 Palestinců z improvizovaného pohřebiště v areálu nemocnice Násir ve městě Chán Júnis na jihu oblasti, informuje agentura AP. Od začátku izraelské operace loni v říjnu v Pásmu Gazy zemřelo nejméně 34 151 Palestinců a dalších 77 084 bylo zraněno, sdělily dnes tamní úřady.

včera

včera

včera

včera

včera

Rusko se pomstí za pomoc USA. Posílí útoky na Ukrajinu, tvrdí experti

Západní vojenští odborníci očekávají v následujících týdnech posílení ruských raketových a dronových útoků na Ukrajinu, než dorazí nová americká vojenská pomoc schválená Sněmovnou reprezentantů. Uvedla to agentura DPA.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy