Los Angeles - Zpěvačka Beyoncé (29) učinila překvapivé oznámení při svém vystoupení na MTV Video Music Awards. Přítomen byl i její manžel, rapper Jay-Z (41).
Beyoncé si na předávání cen vzala volné oranžové šaty od Lanvina. Pak si v jistě předem dobře promyšleném momentu látku obepnula kolem trupu, zvýraznila již viditelné bříško a řekla: "Mám pro vás překvapení!"
Po velmi úspěšném vystoupení se převlékla do blůzy a kalhot a řekla: "Chci, abyste pocítili lásku, která ve mně roste!"
Kamery zamířily do sálu, kde se široce usmíval Jay-Z, jeho kamarád Kanye West nadšením poskakoval, poplácával nastávajícího otce po zádech a třepal jím.
Zpěvačka se podle listu Daily Mail evidentně cítí dobře. Zdá se, že je těhotná již pár měsíců, a přesto letos hrála na populárním britském festivalu Glastonbury a vydala další úspěšné album. Také se zdá, že těhotenství pečlivě plánovala. Již vloni v září řekla v rozhovoru pro list In Style:
"Když jste mladí, je vám osmnáct, devatenáct let, máte energii a ctižádost. To je doba, kdy byste se měli kariéře věnovat ze všech sil. Teď jsem ale dospělá žena, tvrdě jsem pracovala a mohu se soustředit na manželství. Mohu se rozhodnout, že chci mít děti, mohu být matkou, jakou bych chtěla být, a věnovat se dětem."
Beyoncé Knowlesová si vzala rappera Jaye-Z 4. září 2008 v New Yorku a jejich svazek patří k nejúspěšnějším ve světě showbusinessu.
Související
Trump se vrací k volebnímu boji s Harrisovou. Kvůli celebritám
Trump u Rogana fantazíroval o životě na Marsu. Harrisovou podpořila Beyoncé
Aktuálně se děje
včera
V Česku se potvrdilo další ohnisko ptačí chřipky
včera
Zelenskyj i Putin chtějí ukončit válku na Ukrajině, prohlásil Trump
Aktualizováno včera
Nebezpečné počasí hrozí už dnes večer. Výstraha se týká celé ČR
včera
Trump měl na telefonu Putina. Hovor byl dobrý a produktivní, tvrdí šéf Bílého domu
včera
Vážná nehoda na Benešovsku. Na místě hořelo
včera
Smrt Bardotové zasáhla i české politiky. Ozvali se Babiš či Klempíř
včera
Příměří u jaderné elektrárny v Záporoží. Začaly kritické opravy vedení
včera
Muž s nožem v Budějovicích vyhrožoval kolemjdoucím. Policista ho zpacifikoval
včera
Francie oplakává Bardotovou. O dojmy se podělil i prezident Macron
včera
Lavrov promluvil o úmyslech Moskvy a varoval Evropany
včera
Hazard, jaký se nevidí. Žena v Krkonoších bruslila na tenkém ledu i s kočárkem
včera
Zemřela ikonická herečka Brigitte Bardotová
včera
Turek se nevzdává. Pavel by měl dodržet svá slova, říká poslanec
včera
Zimní počasí na přelomu roku. Napadnout mohou desítky centimetrů sněhu
včera
Trump přivítá Zelenského. Zbývá deset procent a plán bude hotový, tvrdí Kyjev
včera
Anonym vyhrožoval střelbou v teplickém obchodním domě. Policie po něm pátrá
včera
Předpověď počasí: Poslední týden roku bude ve znamení pravé zimy
27. prosince 2025 21:20
"Zelenskyj nemá nic, dokud to neschválím." Trump dal jasně najevo, kdo rozhoduje o válce na Ukrajině
27. prosince 2025 20:05
Obrana za miliardy. Polsko se opevňuje před Ruskem, staví dračí zuby i protidronové bariéry
27. prosince 2025 18:51
Rusko válkou ničí samo sebe. Chytilo se do své vlastní ekonomické pasti
Ruská federace se s blížícím se čtvrtým rokem plnohodnotné invaze na Ukrajinu potýká s nečekaným vedlejším efektem své válečné politiky. Regiony bohaté na energetické suroviny, které tvoří hospodářskou páteř země, totiž doplácejí na konflikt nejvyššími lidskými i ekonomickými ztrátami. Kreml proměnil odlehlé oblasti v zásobárnu vojáků i peněz, čímž však paradoxně ohrožuje průmyslová odvětví, která Putinovu agresi financují.
Zdroj: Libor Novák