Praha - Takhle si asi vánoční svátky herečka Dagmar Havlová (59) nepředstavovala. Divadlo na Vinohradech, kde vdova po exprezidentovi Havlovi hraje, muselo zrušit představení "Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!! Postmuzikál", v němž Havlová hraje roli Roxany. Proč divadlo nehrálo a co Havlovou ještě trápí? Čtěte!
Na internetový stránkách Divadla na Vinohradech bylo stroze napsáno - "z důvodu nemoci se nehraje". Deníku Blesk posléze herec Martin Stropnický, jenž ztvárňuje titulní roli Cyrana, potvrdil - "Je to kvůli Dagmar Havlové."
Vše nasvědčuje tomu, že Havlová onemocněla zánětem dutin, se kterým opravdu nelze odehrát divadelní představení na 100 %. Havlová pravděpodobně zánět dostala při zádušní mši za Václava Havla, kde se sice chránila kožešinovou čepicí a šálou přes ústa, ale ani to nepomohlo.
Zánět dutin není žádná legrace, a tak Havlová asi cukroví péct nebude. Navíc si v posledních dnech připomínala roční výročí úmrtí svého manžela, exprezidenta Havla, a zdraví její maminky už také není to, co bývalo.
Havlová se naštěstí může spolehnout na svou dceru Ninu i na přátele. Přesto neměla "veselé Vánoce". A co "šťastný nový rok"?
Související
RECENZE: Šťastný nový rok 2 aneb zmar prvního dílu se opakuje, jen v kulisách Chorvatska
Nejvyšší soud zrušil verdikt, který přiznal Dagmar Havlové čtyři miliony za článek
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Ceny Anděl mají za sebou další kolo hlasování. Známe nominované
před 2 hodinami
FN Olomouc zareagovala na vyšetřování. Prozradila, co odhalilo její vlastní šetření
před 2 hodinami
Pro Čechy to nebude jednoduchý turnaj. Hokejisté na úvod prohráli s Kanadou 0:5
před 2 hodinami
V Ondřejově našli po požáru lidské tělo. Svědci měli slyšet výbuchy
před 3 hodinami
Sáblíková se po nemoci rozloučila na olympiádě s oblíbenými pěti kilometry
před 4 hodinami
Počasí se o víkendu navrátí k zimě. Meteorologové už plánují výstrahu
před 4 hodinami
Zabystřanova jízda stačila na 17. místo. Nejlepší sdruženář v TOP 20, muži v curlingu byli blízko senzaci
před 5 hodinami
V pražské ZOO se potvrdila ptačí chřipka. Platí mimořádná opatření
před 5 hodinami
Zemřel herec Van Der Beek, proslavil ho seriál Dawsonův svět
před 6 hodinami
Šéf olympiády flirtoval s Epsteinovou spolupracovnicí. Celebrity mu vypovídají smlouvy, ve funkci přesto zůstane
před 7 hodinami
Odvaha má vyšší hodnotu než olympijská medaile, ocenil Zelenskyj vyřazeného skeletonistu
před 7 hodinami
Začal hokejový turnaj mužů. Slováci se postarali o senzaci, Švédové se trápili
před 7 hodinami
Češi nejvíce věří Pavlovi. Nejméně Turkovi, Macinkovi a Okamurovi
před 8 hodinami
Političky Richterová a Decroix dostaly výhrůžné dopisy. Věc bude řešit policie
před 9 hodinami
Češi vystoupit z EU nechtějí, ukazuje průzkum
před 10 hodinami
Si Ťin-pching prolomil mlčení. Poprvé se vyjádřil k čistkám ve velení armády
před 10 hodinami
Ruské úřady nařídily úplné zablokování WhatsAppu. Chtějí dostat uživatele na státem sledované aplikace
před 11 hodinami
Z olympiády byl vyloučen ukrajinský skeletonista. Měl na helmě sportovce zabité během války
před 12 hodinami
Po rozsáhlém útoku v Oděse jsou bez proudu statisíce lidí
před 13 hodinami
Hygienici stahují z trhu kojenecké výživy. Mohou být kontaminované
Hlavní hygienička České republiky Barbory Macková varovala před konzumací vybraných šarží několika značek kojenecké výživy, které byly staženy z trhu kvůli riziku kontaminace toxinem cereulid. Podle dostupných informací byly do Česka od poloviny prosince dovážena balení těchto produktů z Francie, Německa, Nizozemska, Švýcarska a Irska. Problém se týká výrobků značek Nutrilon, Babybio, Bebelo, Beba, Aptamil či Alfamino.
Zdroj: Libor Novák