Hanychová si vzala Prachaře: Žilkovou nepozvali! Co ona na to? Je naštvaná?

Praha - Modelka a rebelka Agáta Hanychová (27) se provdala za herce a moderátora Jakuba Prachaře (29). Na svatbě nebyla Veronika Žilková. Co na to říká, že ji dcera nepozvala?

Svatba proběhla v hotelu Esplanade v Mariánských Lázních. Hanychová vychovává syna Kryšpína. Má ho s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou. S ním se modelka rozešla, když se provalily jeho opakované nevěry.

S Jakubem Prachařem již dříve chodila, pak se rozešli, nyní svůj vztah zpečetili oficiálně. Před svatbou prožili také exotickou dovolenou na Maledivách.

Zajímavé je i to, že sňatek spojil dvě herecké rodiny. Matkou Agáty je Veronika Žilková, která žije s Martinem Stropnickým. Rodiči Jakuba Prachaře jsou David Prachař a Dana Batulková.

Veronika Žilková na svatbě nebyla. Nevěděla o tom, že si její dcera bere Prachaře. "To utajení mi nevadí. Provdala se do dobré rodiny," uvedla Žilková pro iDnes.cz.

Související

Agáta Hanychová Glosa

Události Petra Nutila: Tryzna za Agátu, Jaromíra Soukupa a budoucnost naší země

Drazí čtenáři, vážení smuteční hosté, tento týden máme jednu zásadní zprávu. Jak asi víte sami, život každého z nás provází velké množství ztrát. Člověk během svého žití ztrácí řadu předmětů i iluzí, stejně tak jeho existenci na tomto světě provází i těžší ztráty, jako jsou ztráty milovaných osob a přátel...

Více souvisejících

Agáta Hanychová Veronika Žilková

Aktuálně se děje

před 16 minutami

před 25 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

Joe Manchin

Manchin chce nahradit Bidena. Zvažuje kandidaturu za demokraty

Joe Manchin zvažuje opětovnou registraci za člena Demokratické strany a kandidaturu na prezidenta. Oznámila to v noci na neděli televize CNN s odvoláním na zdroje blízké tomuto v současnosti nezávislému senátorovi za stát Západní Virginie a jeho někdejšímu demokratickému guvernérovi.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

raketový systém Patriot

Ukrajina dostala od Německa třetí systém Patriot

Ukrajina posílila svou protivzdušnou obranu proti útokům ruských sil dalším systémem Patriot, který poskytlo Německo. Ve svém pravidelném večerním proslovu to v neděli řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

Kamala Harrisová chce být prezidentkou USA a porazit Trumpa

Americký prezident Joe Biden se v neděli vzdal své snahy o znovuzvolení pod rostoucím tlakem svých demokratických kolegů a podpořil viceprezidentku Kamalu Harrisovou jako kandidátku strany, která se v listopadových volbách utká s republikánem Donaldem Trumpem. Ta je připravena výzvu přijmout a porazit kandidáta republikánů.

Zdroj: Radek Novotný

Další zprávy