Drama na svatbě Hanychové a Prachaře. Zasahovala policie

Unětice - Na svatbě Agáty Hanychové (28) a Jakuba Prachaře (29) zasahovala policie. A to jak státní, tak strážníci. Na svatebčany je zavolali únětičtí starousedlíci.

Ne snad, že by davy zatím střízlivých hostů dělaly takový hluk, ale obec na nečekaný nápor lidí nebyla připravena. Až do čtvrtka byl totiž termín svatby tajný. Záplava vozidel hostů i novinářů zalokovala hlavní tah obcí, kde momentálně auta pouze popojíždějí.

Místní občané odmítli o čemkoliv diskutovat a podle serveru extra zavolali na svatebčany policii. Takže kromě zástupců Státní veterinární správy a Hradní stráže už nechybí na české svatbě roku vůbec nikdo.

Žádný Dyk, ale Brzobohatý Na fámách o sporech v kapele Nightwork vážně něco bude. Zatímco na první svatbě svědčil Prachařovi František Soukup, do svazku s Agátou si vybral člověka mimo okruh kapely. Jako svědka představil populárního herce a muzikanta Ondru Brzobohatého!

Na svatbě samozřejmě nechybí celá rozsáhlá rodina Agáty Hanychové, kterou dává přímo na místě do pucu stylista Dušan Chrástek. S Agátou přijeli slavit všichni její bratři, i viditelně hodně dojatá maminka Veronika Žilková. Objevil se také její manžel Martin Stropnický se svou rodinou. "Do obřadu nechci nic komentovat," řekl herec.

Batulková se nakrucovala v rudých šatech Maminka Jakuba Prachaře Dana Batulková dorazila se svou dcerou Marinou. "Rád vás tady všechny vidím," sdělil davu brzo novomanžel Jakub Prachař před únětickým kostelem, v němž Agátu už jednu významnou životní událost zažila: Křtila v něm syna Kryšpína. Navíc v něm byla pokřtěna i ona a brali se v něm i její rodiče Jiří Hanych a Veronika Žilková.

Na svatbě se objevil také Karel Gott, který páru prý hodně fandí. "Ačkoliv jsou jako osoby hodně rozdílní, tak si myslím, že jim to vydrží, a že spolu budou šťastni," uvedl mistr, který dorazil s manželkou Ivanou. Své dcerky však nechali doma.

Těsně před začátkem obřadu dorazil otec ženicha David Prachař se svou ženou Lindou Rybovou a jejich třemi dětmi. Agáta si ještě před kostelem dala cigáro a obřad mohl začít. Kněz začal hovořit těsně před 13:00, celý obřad by měl trvat přibližně 40 minut.

Související

Agáta Hanychová Glosa

Události Petra Nutila: Tryzna za Agátu, Jaromíra Soukupa a budoucnost naší země

Drazí čtenáři, vážení smuteční hosté, tento týden máme jednu zásadní zprávu. Jak asi víte sami, život každého z nás provází velké množství ztrát. Člověk během svého žití ztrácí řadu předmětů i iluzí, stejně tak jeho existenci na tomto světě provází i těžší ztráty, jako jsou ztráty milovaných osob a přátel...

Více souvisejících

Agáta Hanychová Jakub Prachař

Aktuálně se děje

před 36 minutami

před 45 minutami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

Joe Manchin

Manchin chce nahradit Bidena. Zvažuje kandidaturu za demokraty

Joe Manchin zvažuje opětovnou registraci za člena Demokratické strany a kandidaturu na prezidenta. Oznámila to v noci na neděli televize CNN s odvoláním na zdroje blízké tomuto v současnosti nezávislému senátorovi za stát Západní Virginie a jeho někdejšímu demokratickému guvernérovi.

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

raketový systém Patriot

Ukrajina dostala od Německa třetí systém Patriot

Ukrajina posílila svou protivzdušnou obranu proti útokům ruských sil dalším systémem Patriot, který poskytlo Německo. Ve svém pravidelném večerním proslovu to v neděli řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

Kamala Harrisová chce být prezidentkou USA a porazit Trumpa

Americký prezident Joe Biden se v neděli vzdal své snahy o znovuzvolení pod rostoucím tlakem svých demokratických kolegů a podpořil viceprezidentku Kamalu Harrisovou jako kandidátku strany, která se v listopadových volbách utká s republikánem Donaldem Trumpem. Ta je připravena výzvu přijmout a porazit kandidáta republikánů.

Zdroj: Radek Novotný

Další zprávy