Hana Brejchová o těžce nemocné Janě: Sestra si za to může sama

Praha - Herečka Jana Brejchová (73) stále leží po kolapsu v nemocnici, a tak se víc začalo mluvit i o jejím životě. Nejvíc je slyšet její sestra Hana Brejchová (66), která usiluje o smíření se svou blízkou příbuznou.

Hana Brejchová má o sestru strach, ale myslí si, že se ke svému špatnému zdravotnímu stavu dopracovala svou vinou.  "Může si za to sama, čekala jsem, že se to stane," řekla Hana Brejchová Blesku.

Je prý tvrdohlavá a k lékařům, ani všeobecně mezi lidi, nechce chodit. Hana Brejchová dokonce viní i neteř Terezu Brodskou, která za matkou chodí denně do nemocnice, že ji nedonutila zajít k lékařům.

Před dvěma lety se Jana léčila z motolic, a pak z toho vzniklo, že pije! Za to, jak dopadla si může sama. S Terezou jsme se kvůli tomu pohádaly už před dvěma roky!" dodala Hana Brejchová.

Související

Jana Brejchová

Známá herečka Jana Brejchová zkolabovala, je v nemocnici

Praha - Herečka Jana Brejchová (73) je hospitalizována ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady poté, Záchranka ji tam odvezla poté, co ji tam našla ležet na podlaze její dcera, herečka Tereza Brodská. Dveře museli otevřít policisté.

Více souvisejících

Jana Brejchová Hana Brejchová

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie.

Euro 2024: Na úvod fotbalového ME domácí Němci deklasovali Skoty 5:1

Lepší začátek evropského šampionátu si domácí německá fotbalová reprezentace nemohla přát. V úvodním zápase turnaje si poradila s neškodnými Skoty, kterým nepomohla ani mohutná fanouškovská podpora v Mnichově. Do karet Němcům hrál i fakt, že od konce prvního poločasu hráli Skotové o deseti lidech. Po prvním poločase už prohrávali 0:3, přičemž ve druhém poločase inkasovali další dvě branky. Ostrované si udělali radost jedinou brankou, která byla navíc ještě vlastní, když se nešťastně trefil Rüdiger. Byla to však jediná kaňka na bezchybném německém výkonu.

včera

Paul Rusesabagina

Hrdina Hotelu Rwanda slaví sedmdesátiny. Poslední roky ale protrpěl

Rwandou před třiceti lety zmítalo násilí, které připravilo o život stovky tisíc lidí. Kulaté sedmdesáté narozeniny slaví v sobotu 15. června muž, který během genocidy zachránil 1 268 lidských životů. Paul Rusesabagina je bývalý hotelový manažer, jehož činy byly mezinárodně oceněny. V posledních letech se však v rodné zemi stal terčem vládnoucích struktur. 

včera

včera

včera

včera

včera

Peter Pellegrini je novým slovenským prezidentem.

Slovensko má nového prezidenta. Pellegrini složil slib a ujal se funkce

Slovensko má nového prezidenta. Peter Pellegrini v sobotu po poledni během slavnostní schůze parlamentu v budově Slovenské filharmonie v Bratislavě složil slib do rukou předsedy ústavního soudu a ujal se funkce, ve které nahradil končící prezidentku Zuzanu Čaputovou. Program inaugurace bude pokračovat v odpoledních hodinách. 

včera

Čaputová jako první slovenská prezidentka provedla zemi velkými krizemi

Slovensko dnes zažívá střídání stráží v prezidentském paláci. Po pěti letech končí na pozici hlavy státu Zuzana Čaputová, která byla první prezidentkou v historii země. Provedla ji velkými krizemi, mandát se rozhodla neobhajovat. Ve funkci ji nahradí Peter Pellegrini. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy