Olomouc - Již 3. října otevře taneční akademie Apokalips Pole Dance studio své brány zájemcům o výuku netradičních tanečních disciplín. V rámci druhého ročníku akce s názvem Apokalips Charity Day předvedou lektorky studia jedinečné spojení akrobacie a síly na vertikální tyči nebo na závěsné síti. Celodenní program nabitý řadou novinek potěší nejen samotné návštěvníky, ale překvapí i svým charitativním záměrem. Výtěžek z akce bude totiž věnován na podporu Centra Amelie Olomouc, které pomáhá onkologicky nemocným a jejich blízkým.
Apokalips Pole Dance studio, které vzniklo v roce 2012, se zaměřuje především na výuku pole dance a pole fitness. Cílem olomouckého pole dance studia s nejdelší historií je zvýšit povědomí o této moderní taneční disciplíně a najít cestu ke zdravějšímu způsobu života. Pole dance i další druhy vzdušné akrobacie jsou navíc vhodné pro všechny věkové kategorie a překvapivě nejsou pouze doménou žen. „Pole dance představuje spojení tance, akrobacie a síly na vertikální tyči, které láká čím dál více zájemců. Pro jeho dokonalé zvládnutí nabízíme i cviky zvyšující flexibilitu nebo originální posilovací a taneční lekce. Jako jediní zde také vyučujeme speciální lekce vzdušné akrobacie na závěsných sítích nebo kruzích," upřesnila majitelka studia Michaela Koudelková.A na co se mohou návštěvníci těšit v rámci akce Apokalips Charity Day 2015? Program bude probíhat v obou sálech studia. V Pole dance sále si bude možné vyzkoušet lekce pro úplné začátečníky, mezi které bude patřit tanec při energickém Pole Twerku nebo při smyslném Exoticu na podpatcích, či posilovací lekce Pole Fitness vhodné i pro muže. V Aerial sále budou na zájemce čekat lekce v sítích z leteckého hedvábí Ay Fly pro úplné začátečníky a Akrobat pro pokročilé. Nebudou chybět ani akrobatická cvičení v závěsné obruči nebo protahovací lekce zaměřené odděleně na nohy, záda a ramena.Druhý ročník této akce opět slibuje nabitý program a nezapomíná ani na podporu potřebných ve své komunitě. Již od vzniku studia se Apokalips tým snaží pomáhat ve svém okolí nejrůznějšími charitativními projekty i účastí na nich. „Máme za sebou charitativní bazary, sbírky a pole dance vystoupení na nejrůznějších dobročinných akcích. Z Apokalips Charity Day bychom rádi vytvořili tradiční akci s dobročinným účelem. Celý výtěžek z letošního ročníku bude věnován Centru Amelie Olomouc, které jako jediná nezisková organizace v Olomouckém kraji poskytuje bezplatně psychosociální pomoc onkologicky nemocným a jejich blízkým. A právě takové projekty si zaslouží naši pozornost," dodala Michaela Koudelková. Vstupné na lekci je pouhých 50 Kč a zájemci se mohou hlásit na email info@apokalips.cz. Více informací a kompletní program akce lze nalézt na www.apokalips.cz.
Související
Apokalips Charity Day opět láká na netradiční taneční zážitky
Den otevřených dveří v pole dance studiu láká na netradiční zážitek
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Experti: Írán je jednotnější než před válkou. Trump situaci v zemi vůbec nepochopil
před 1 hodinou
Víte, kolik je na světě miliardářů a milionářů? Možná výrazně víc, než si myslíte
před 2 hodinami
Otevření Hormuzského průlivu je podle Íránu nemožné. Příměří platí na neurčito, prohlásil Trump
před 4 hodinami
Počasí se začne oteplovat, v neděli se ale teploty propadnou
včera
Evropská unie představila plán na boj s energetickou krizí
včera
Zelenskyj: Ukrajina nemůže čekat, až skončí válka v Íránu
včera
Bundeswehr chce být nejsilnější armádou v Evropě. Rusko je největší hrozbou
Aktualizováno včera
OBRAZEM: Klempíř se bojí studentů? Tisíce demonstrujících vyrazily do ulic, ministr za nimi nepřišel
včera
Lufthansa kvůli cenám paliva ruší 20 000 letů. Počítejte se zdražením, varují další aerolinky
včera
Rusku hrozí nová revoluce. A přijde už na podzim, varoval ve Státní dumě šéf komunistů
včera
Je potřeba sledovat kroky vlády, aby se veřejnoprávní média nestala závislá na politicích, vyzval Pavel
včera
Ministerstvo financí zveřejnilo nové cenové stropy pro prodej pohonných hmot
včera
Slovensko a Maďarsko daly zelenou dalším protiruským sankcím, státy souhlasí s půjčkou 90 miliard eur Ukrajině
včera
Írán tvrdí, že lodě v Hormuzském průlivu před útokem varoval. Británie tvrdí opak
včera
V Hormuzském průlivu dochází od rána k útokům na lodě. Situace je nejhorší od roku 1990
včera
Česko obnovuje dotace pro Agrofert
včera
Ukrajina obnovila čerpání ropy ropovodem Družba na Slovensko
včera
Proč Trump prodloužil příměří s Íránem? Za vším může stát zmatený Chameneí
včera
Trump opět otočil, prodloužil příměří s Íránem. Je to lest, myslí si Teherán
včera
Výhled počasí do poloviny května. Sucho se má prohlubovat
Teprve sice začala poslední dubnová dekáda, ale meteorologové už mají tušení, jak bude do poloviny května. Úplně skvělé zprávy pro nás nemají, protože teploty nebudou šplhat moc vysoko. Vyplývá to z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Zdroj: Jan Hrabě