Apokalips Pole Dance Studio

Z Apokalips Charity Day 2014, foto: Daniel Schulz

Apokalips Charity Day 2015: Roztočte to pro dobrou věc

Olomouc - Již 3. října otevře taneční akademie Apokalips Pole Dance studio své brány zájemcům o výuku netradičních tanečních disciplín. V rámci druhého ročníku akce s názvem Apokalips Charity Day předvedou lektorky studia jedinečné spojení akrobacie a síly na vertikální tyči nebo na závěsné síti. Celodenní program nabitý řadou novinek potěší nejen samotné návštěvníky, ale překvapí i svým charitativním záměrem. Výtěžek z akce bude totiž věnován na podporu Centra Amelie Olomouc, které pomáhá onkologicky nemocným a jejich blízkým.
Apokalips studio oslaví světový den pole dance i druhé výročí otevření

Den otevřených dveří v pole dance studiu láká na netradiční zážitek

Olomouc – Pro všechny zájemce, kteří by si rádi na vlastní kůži vyzkoušeli, co obnáší výuka moderní taneční disciplíny zvané pole dance, připravila v pátek 10. října olomoucká akademie Apokalips Pole Dance Studio speciální Den otevřených dveří. V rámci této akce se studio připojí k oslavám světového dne pole dance a zároveň pro své návštěvníky připraví celodenní program nabitý ochutnávkou ze svých nejlepších lekcí. Veškerý výtěžek z akce bude navíc věnován na podporu Centra Amelie Olomouc, které se věnuje pomoci onkologicky nemocným.

Aktuálně se děje

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

Národní rada Slovenské republiky (Českou obdobou je Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky)

EU varuje sociální sítě kvůli volbám na Slovensku. Hrozí vysoké pokuty

Evropská komise varovala sociální sítě firem Alphabet, TikTok a Meta před potenciálním šířením lživých zpráv v rámci předvolební kampaně na Slovensku, kde se za pár dní odehrají volby do Národní rady. Zavedená pravidla vyžadují pravidelnou kontrolu obsahu ze strany technologických společností tak, aby se zde co nejméně vyskytoval nelegální obsah. 

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

Vít Rakušan

Rakušan musí z vlády, jinak budeme hlasovat o nedůvěře, vzkazuje ANO

Nejsilnější sněmovní opoziční hnutí ANO hodlá do konce příštího týdne sesbírat podpisy pro případné hlasování o nedůvěře vládě, pokud z ní nebude odvolán ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) kvůli kauza kolem šifrovaného telefonu. Na úterní tiskové konferenci to řekla šéfka poslanců ANO Alena Schillerová.

před 8 hodinami

před 8 hodinami

Ursula von der Leyenová

Česko dostalo zelenou od von der Leyenové. EK schválila upravený plán obnovy

Evropská komise schválila Česku upravený Národní plán obnovy, který přinese dodatečných 2,2 miliardy eur (přes 56 miliard korun) na čistou energetiku a transformaci průmyslu. Praha může v rámci celého plánu využít 9,2 miliardy eur (přes 224 miliard korun). Šéfka EK Ursula von der Leyenová při té příležitosti navštívila českou metropoli.

před 10 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 12 hodinami

před 13 hodinami

před 14 hodinami

Zuzana Čaputová

Čaputová vyzývá Slováky k účasti ve volbám, zatímco ji Fico chce žalovat

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová vyzvala Slováky k účasti ve volbám. Ty se konají už v sobotu 30. září a kampaň je na vrcholu. Učinila tak opakovaně a zdůrazňuje, že volby jsou obrazem stavu společnosti ve státě. A ať dopadnou jakkoliv, stále jsou demokratické, což je podle ní správné. Slovenská prezidentka nebude pokračovat do druhého volebního období a předseda nejsilnější strany Robert Fico ji chce po volbách obžalovat. 

před 15 hodinami

před 17 hodinami

před 17 hodinami

Morawiecki varuje německého kancléře, aby "nestrkal nos" do polských záležitostí

„To, co nyní německý kancléř říká, může být příprava na scénář uzavření hranic. Ať zjistí, jaká je skutečná situace, a nezasahuje do polských záležitostí,“ řekl premiér Mateusz Morawiecki v Kraśniku v Lubelskie. Uvedla TVP s odkazem na polskou agenturu PAP.

Zdroj: Radek Novotný

Další zprávy