Policisté pátrají po těhotné dívce (15), utekla s půlročním dítětem z ústavu

Policie pátrá po patnáctileté těhotné Dominice Hošťálkové, která utekla i se svým půlročním dítětem z výchovného ústavu v Moravském Krumlově na Znojemsku. K útěku využila povolenou návštěvu u babičky v Praze. Dívka je možná se svým sedmnáctiletým přítelem Dominikem Horváthem, kterého policisté také hledají. Na policejním webu to dnes oznámila mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Dívka přijela v pátek 27. prosince k babičce žijící v Praze 4. Na návštěvu měla z ústavu propustku a u babičky měla být až do 5. ledna. Jenže už dnes oznámila babička dívky policii, že její vnučka zmizela i s dítětem, všemi věcmi a kočárkem.

"Místo současného pobytu pohřešované není známé. Je pravděpodobné, že jela za svým sedmnáctiletým přítelem, který je taktéž v celostátním pátrání," uvedla Siřišťová. "Jestliže jste dívku viděli nebo víte, kde by se mohla nacházet, kontaktujte linku 158," žádá mluvčí policie veřejnost.

Hledaná dívka je asi 165 centimetrů vysoká a má štíhlou postavu, oválný obličej, zelené oči a dlouhé blond vlasy. Na hrudi má tetování. U sebe měla černobílý koženkový kočárek. Přítel dívky je z Bruntálska a je asi 190 centimetrů vysoký. Má hubenou postavu, černé vlasy a hnědé oči.

Související

Více souvisejících

pohřešované osoby Praha Policie ČR

Aktuálně se děje

před 26 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

Martin Kupka

2300 korun za dálniční známku je jen začátek. Kupka oznámil další zdražení

Cena dálniční známky by měla být od ledna příštího roku opět zvýšena, a to v souladu s vývojem inflace. Uvedl to ministr dopravy Martin Kupka (ODS) v dnešním pořadu Týden v politice České televize. Přesný nárůst ceny, o který se dálniční známka zvýší, má být zveřejněn ve druhé polovině příštího roku. Poslední změna ceny nastala 1. března, kdy roční kupon zdražil z 1500 na 2300 korun.

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

Joe Biden

Svět po masakru v Pásmu Gazy doufá v příměří s Izraelem

Katar, Egypt i USA se v současnosti zapojují do jednání o příměří mezi Izraelem a palestinským militantním hnutím Hamás. Po masakru u humanitárního konvoje, který si vyžádal stovky zraněných a přes 115 mrtvých, poukazují na naléhavou potřebu co nejdřívějšího uzavření jednání a rozšíření humanitární pomoci proudící do Pásma Gazy.

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

včera

včera

Aktualizováno včera

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

včera

Rekordní prodeje dálničních známek. Ve čtvrtek se jich prodalo přes 200 tisíc

Prodej dálničních známek dosáhl za jeden den historického rekordu. Před úpravou cen bylo ve čtvrtek 29. února 2024 uhrazeno celkem 219 tisíc e-známek v hodnotě 316 milionů korun. Nejvíce úhrad dálničního poplatku proběhlo v dopoledních hodinách, informovalo ministerstvo dopravy. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy