New York - Harveyho Weinsteina opustila manželka, módní návrhářka Georgina Chapmanová. Americký filmový producent momentálně čelí obviněním ze sexuálního obtěžování a znásilnění žen.
Chapmanová (41) v prohlášení uvedla, že jí puká srdce za všechny ženy, které trpěly kvůli neomluvitelným skutkům jejího chotě. "Nyní se soustředím hlavně na péči o naše malé děti. Prosím média, aby respektovala naše soukromí," dodala.
Návrhářka, která vlastní značku Marchesa, přitom ještě minulý týden prohlašovala, že za svým manželem stojí. Někteří lidé na sociálních sítích proto vyzývali k bojkotu její značky.
Weinsteina obvinily z nevhodného chování mimo jiné herečky Gwyneth Paltrowová či Angelina Jolie. Italská herečka Asia Argentová listu The New Yorker sdělila, že Weinstein ji před 20 lety násilím přinutil k sexu.
Weinstein, který je spoluzakladatelem firmy Miramax, se sice za své chování omluvil, některá obvinění ale popřel.
Související
Harvey Weinstein byl po propuštění z vězení hospitalizován
Odvolací soud zrušil odsuzující verdikt nad Weinsteinem
Harvey Weinstein , Znásilnění , Sexuální obtěžování , USA (Spojené státy americké)
Aktuálně se děje
před 54 minutami
Co teď čeká Írán? Zemi povede vytvořená rada, čeká ji boj o přežití režimu
před 1 hodinou
„Nezapomeneme na 7. říjen.“ Izraelská armáda opět udeřila v srdci Teheránu, Írán slibuje pomstu
před 2 hodinami
Po smrti je nejen ajatolláh. Zahynula Chameneího dcera, zeť, vnouče a 40 íránských představitelů
před 3 hodinami
Írán zahájil rozsáhlou vlnu útoků napříč celým Blízkým východem
před 4 hodinami
Rozzuření Íránci se pokusili vtrhnout na americké velvyslanectví
před 6 hodinami
Počasí: Příští týden jarní teploty setrvají, bude až 15 stupňů
včera
Ajatolláh Alí Chameneí je po smrti
včera
TOI: Íránské revoluční gardy zřejmě zablokovaly jednu z nejdůležitějších námořních cest světa, Hormuzský průliv
Aktualizováno včera
Chameneí je po smrti, tvrdí izraelské úřady
včera
Útok na Írán byl největší leteckou operací v historii Izraele. Mrtvých jsou stovky
včera
Izraelské letectvo zahájilo další nálety na Írán. Exploze zní v Teheránu i u jaderné elektrárny
Aktualizováno včera
Írán zahájil novou vlnu raketových útoků po celém Blízkém východě. Zasáhl luxusní hotel v Dubaji
včera
Trump: Zaútočili jsme, protože Írán vyvíjí rakety schopné zasáhnout USA. Podle rozvědky to není pravda, tvrdí CNN
včera
Válka na Blízkém východě: Íránský ministr i šéf revolučních gard jsou po smrti. Britská letadla jsou ve vzduchu, zasedne RB OSN
včera
Chameneí mohl být při útoku na Írán zabit, tvrdí Izrael. Teherán to popírá
včera
Na dívčí školu v Íránu měly dopadnout tři rakety. Mrtvých je přes 50, tvrdí Teherán
včera
Blízký východ je útoky „zděšen“. Není to naše válka, vzkazuje
včera
Cílem útoků USA a Izraele se stala Chameneího kancelář i prezidentský palác
včera
První reakce na útoky v Íránu: Blízký východ se ocitá na pokraji katastrofy, varuje svět
včera
Blízký východ v plamenech. Íránské rakety dopadají na Katar, Kuvajt, SAE i Bahrajn, Izrael zahájil nové nálety
Íránské revoluční gardy (IRGC) podnikly v odvetě za útoky na íránská města údery proti čtyřem americkým základnám na Blízkém východě. Podle informací íránské státní tiskové agentury Fars byly terčem raketových útoků základny Al-Udeid v Kataru, Al-Salem v Kuvajtu a Al-Dhafra ve Spojených arabských emirátech. Zasažena byla také základna páté flotily amerického námořnictva v Bahrajnu.
Zdroj: Libor Novák