Čtyřletý chlapec tvrdí, že byl princezna Diana. Tady je důkaz, tvrdí rodiče

Billy Campbell vypadá na první pohled jako obyčejný mladý hoch. Od svých dvou let ale nepřestává udivovat jak rodiče, tak i své okolí. Zná totiž detailně život britské princezny Diany. A to včetně podrobností, které neví ani většina dospělých lidí. Šokovaná rodina se nemůže ubránit dojmu, že jde o reinkarnaci samotné britské princezny.

David Campbell se synem Billym
doporučujeme

Ačkoliv reinkarnace patří spíše do sféry mystiky a nikdy nebyla prokázána ani vědecky vysvětlena, při pohledu na čtyřletého Billyho vytane na mysli každému.

Chlapec o sobě už dva roky hovoří, jako by byl princezna Diana. Domnívá se například, že měl bratra Johna. Billy ale nikdy bratra neměl, John je jméno bratra princezny Diany, který zemřel dříve, než se narodila.

Chlapec také velmi přesně popisuje skotské sídlo Balmoral, kde Diana trávila mnoho času. Tvrdí také, že vídá hrad s jednorožcem. Právě jednorožec je ale skotský symbol a jeho malby visí na stěnách onoho hradu.

Rodiče malého chlapce jsou z jeho tvrzení zmatení. Tvrdí, že se před ním o britském království nikdy nebavili, a popírají, že by to celé bylo z jejich hlavy.

Ostatně nouzi o popularitu neměli ani předtím. Chlapcův otec David je známý australský zpěvák a moderátor, a jako takový nemá potřebu si získávat další popularitu uměle.

Z chlapcových slov ale místy mrazí. Pamatuje si údajně například poslední chvíle života Lady Diany. "Byl jsem princezna, pak zahoukaly sirény a už jsem jí nebyl," tvrdí podle tamních médií.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel Šerpa Ang Rita (†72), s nímž první Čechoslováci dobyli Everest

21.09.2020 15:51 Ve věku 72 let zemřel jeden z nejznámějších nepálských horolezců, Šerpa Ang Rita. Proslavil se tím,…

Sbírky Rudolfa II. byly pověstné. Co obsahovaly a co se s nimi stalo?

20.09.2020 19:52 Aktualizováno Je všeobecně známo, že císař Rudolf II. sbíral umělecké a historické předměty či kuriozity.…

Co se vařilo a jedlo na středověkých hradech? Tehdejší menu vás zřejmě…

19.09.2020 17:29 Aktualizováno Divoké hony za zvuků lesních rohů a bohaté hostiny plné masa ve velkých síních. To je jistě to, co…

Pringles jsou pohromou recyklace. Známé lupínky dostanou ekologičtější obal

19.09.2020 13:15 Kdo by neznal křupavé lupínky, které při otevření udělají charakteristické „pop“. Pringles od…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama