Počasí se po víkendu ochladí. Teploty spadnou až o 9 stupňů

Vysoké teploty, které přijdou do Česka koncem týdne, příliš dlouho nevydrží. Hned po víkendu se ochladí a denní teploty klesnou z 27 stupňů až na 18.

Vyplývá to z předpovědi počasí Českého hydrometeorologického ústavu.

Předpověď na čtvrtek:
Oblačno až zataženo, místy přechodně polojasno. Místy, během dne přechodně na většině území přeháňky, místy i bouřky. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 20 až 24 °C, v Polabí až 26 °C. Slabý proměnlivý, během dne severovýchodní vítr 1 až 4 m/s, v bouřkách přechodně zesílí.

Předpověď na pátek:
Oblačno až zataženo, během dne na většině území přeháňky, místy bouřky. V severozápadní polovině srážky jen ojediněle a postupně místy až polojasno. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 20 až 24 °C, v severozápadní polovině Čech 23 až 27 °C. Slabý proměnlivý nebo severovýchodní vítr do 4 m/s v bouřkách přechodně zesílí.

Předpověď na sobotu:
Polojasno až oblačno, ojediněle, během dne místy přeháňky nebo bouřky. Večer ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 23 až 27 °C, na severovýchodě kolem 22 °C. Slabý, během dne mírný severovýchodní vítr 2 až 5 m/s

Předpověď na neděli:
Polojasno, během dne až oblačno a místy přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 22 až 26 °C. Slabý, během dne mírný severovýchodní až východní 2 až 6 m/s.

Vyhlídka počasí od pondělí do středy:
Polojasno až oblačno, ojediněle, během dne místy přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 15 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty 18 až 23 °C, v závěru místy až 25 °C.

Související

Více souvisejících

Počasí

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

Vladimír Růžička s hokejovým týmem ČR 2010, autor: Jarba

Vladimír Růžička se domluvil na prvním zahraničním angažmá. Bude trénovat na Slovensku

Bývalého reprezentačního trenéra Vladimír Růžička čeká nová výzva v podobě prvního zahraničního angažmá. Mluvilo se totiž o jeho odchodu do Slovanu Bratislava a tyto spekulace zesílily poté, co jej druholigový klub Ústí nad Labem nahradil Jiřím Mertou, jak oznámilo ve čtvrtek vedení Severočechů. Růžička tak měl díky tomu umetenou cestu do Bratislavy, což se nakonec potvrdilo.

včera

včera

včera

Ilustrační fotografie.

ČEPS koupila NET4GAS, který provozuje plynovody na českém území

Státní společnost ČEPS v pátek podepsala kupní smlouvu na nákup společnosti NET4GAS Holdings, která je výlučným držitelem licence pro přepravu plynu přes české území. Nákup ve středu schválila vláda, dokončení transakce podléhá souhlasu regulačních orgánů.

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie

Karviná sáhla po osvědčeném jméně. Po dvou a půl letech se do klubu vrací kouč Jarábek

Poté, co se v Karviné nedávno rozloučili s dosavadním trenérem Tomášem Hejduškem, se dočasným trenérem na jeden zápas 9. kola stal Lubomír Luhový. Ani on ale zatím náladu v karvinské kabině nikterak nezlepšil, když se Slováckem o posledním víkendu prohrál slezský celek 0:2. Nyní by měl zlepšit tuto náladu zkušený šedesátiletý slovenský stratég Juraj Jarábek.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Rusové provedli raketový útok na Mykolajiv, tempo útočných akcí na frontě se snižuje

Ruští útočníci podnikli dnes ráno raketový útok na Mykolajiv a zasáhli infrastrukturu na okraji města. Odborníci z Institutu pro studium války (ISW) si ale všimli, že Rusové v poslední době snížili tempo útočných akcí na linii Kupjansk-Svatove-Kreminna.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy