Předpověď počasí na příští víkend. Pod nulu neklesnou teploty ani v noci

Do Česka dnes už definitivně dorazí oteplení a obleva, teploty během nedělního dne vystoupají až k šesti stupňům nad nulou. O příštím prosincovém víkendu může být ještě tepleji, avizují meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

Teploty totiž dosáhnou až osmi stupňů nad nulou, dokonce i v noci nemusí klesnout pod bod mrazu. Jinak bude oblačno až zataženo, meteorologové očekávají srážky, ať už sněhové nebo dešťové. 

Vyhlídka počasí od pátku do neděle:

Oblačno až zataženo, na většině území občas sněžení nebo sněhové přeháňky. V nižších a středních polohách, v neděli i na horách srážky dešťové. Nejnižší noční teploty +1 až -4 °C, postupně +4 až -1 °C. Nejvyšší denní teploty 0 až 4 °C, postupně 4 až 8 °C.

Související

Více souvisejících

Počasí Zima ČHMÚ

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

včera

včera

včera

německý tank Leopard 2 A7 02

Německo chce darovat Česku další bojové tanky Leopard 2A4

Armáda ČR má možnost získat další bojové tanky Leopard 2A4 z Německa. V současnosti probíhají jednání o dalším daru Spolkové republiky Německo za českou pomoc Ukrajině. Konkrétně by ČR mohla darem získat dalších 14 bojových tanků a jeden vyprošťovací. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Daňové přiznání 2024: Přehled lhůt a dalších důležitých informací

V lednu doběhla lhůta na podání přiznání k dani z nemovitých věcí, ovšem na přiznání k dani z příjmů fyzických osob mají lidé ještě čas. Jaké jsou lhůty a jakými způsoby je možné tiskopis dodat úřadům? 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy