Dvě sportovní hvězdy se v pondělí staly obětí zlodějů a přišly o drahé hodinky. Vedoucí jezdec mistrovství světa formule 1 Charles Leclerc byl okraden, když se podepisoval fanouškům na ulici v italském letovisku Viareggio. Bývalého profesionálního mistra světa v boxu Amira Khana na londýnské ulici přepadli lupiči s pistolí.
Leclerc se v toskánském městě procházel se svým kondičním trenérem, když ho obklopili fanoušci, aby se s nimi vyfotil a podepsal se jim. Ve špatně osvětlené ulici se při tom zlodějům povedlo sebrat monackému pilotovi stáje Ferrari hodinky značky Richard Mille za více než sedm milionů korun.
"Via Salvatori je už měsíce úplně ve tmě. Celou tu dobu na to upozorňujeme. Včera večer nás tam okradli. Myslíte, že s tím osvětlením dříve nebo později něco uděláte? Ptám se pro kamaráda," napsal na sociální síti Leclercův trenér Andrea Ferrari. Lídra F1 čeká o víkendu Velká cena Emilie-Romagny v Imole.
Khana okradli v londýnské čtvrti Leyton, když šel po ulici s manželkou. "Přecházel jsem ulici, Faryal šla naštěstí kousek za mnou. Dva muži ke mně přiběhli, jeden po mně chtěl hodinky a mířil mi pistolí do obličeje. Hlavní je, že jsme v pořádku," napsal na twitteru stříbrný olympijský medailista z Atén a pozdější šampion v lehké welterové váze.
Související
OBRAZEM: Velká cena Rakouska F1 zachycena objektivem našeho fotoreportéra
Formulím na domácí trati Red Bullu vládl McLaren. Norris odolal tlaku Piastriho
Aktuálně se děje
před 36 minutami
Mosty, pak elektrárny. Trump opět pohrozil Íránu ničivou silou americké armády
před 1 hodinou
Není to uzavřené. Pavel nadále chce jet na letní summit NATO
před 2 hodinami
Tak jsem ho vyřešil. Klempíř odvolal předchůdce Baxu ze správní rady Pražského jara
před 3 hodinami
Počasí přinese příští týden výrazné oteplení i citelné ochlazení
včera
Rakousko zakázalo americkým vojenským letounům bojujícím s Íránem využívat svůj vzdušný prostor
včera
Trump nečekaně odvolal ministryni spravedlnosti Pam Bondiovou
včera
Trump odstartoval válku, kterou Evropa nechtěla. Ukončením snahy o otevření Hormuzského průlivu ji hodil přes palubu
včera
USA zažívají kvůli válce v Íránu cenový šok. Počet lidí nespokojených s Trumpem roste
včera
Za útok na Ruský dům hrozí až osm let. Policie obvinila cizince
včera
Metro o Velikonocích ochromí výluka. Náhradou budou autobusy XC
včera
StarDance představila další dva účastníky. Je mezi nimi šoumen ze světa sportu
včera
Írán se Trumpa stále nezalekl. Teherán slibuje ničivou odvetu
včera
Pokus o vraždu ve vězení. Vězeň napadl jiného příborem
včera
Policie přichystala velikonoční opatření. Jde o prevenci, zdůraznila
včera
Babišova vláda sníží spotřební daň u nafty a zastropuje marže
včera
Trump s projevem neuspěl. Trhy tentokrát neuklidnil
včera
Dva mrtví v Plzni. Policie pracuje se dvěma vyšetřovacími verzemi
včera
Obchody se o Velikonocích uzavřou na den. Zákon mluví jasně
včera
Po Irech porazili na penalty i Dány. Češi po 20 letech postoupili na fotbalové mistrovství světa
včera
Navrátíme Írán do doby kamenné, řekl Trump. Válka pro tuto chvíli pokračuje
Americká armáda velmi brzy dokončí operaci v Íránu, protože dosáhla ohromujících vítězství, řekl americký prezident Donald Trump v ostře sledovaném projevu. Řeč trvala celkem 19 minut. Konflikt podle jeho slov potrvá ještě nižší jednotky týdnů. Trump také znovu pohrozil Teheránu útoky na elektrárny a ropná zařízení, pokud nedojde k dohodě.
Zdroj: Lucie Podzimková