Turín - Pavel Nedvěd z pozice ředitele Juventusu potvrdil zájem katalánského klubu o dvaadvacetiletou fotbalovou superstar Paula Pogbu. Ten je na roztrhání! Barcelona totiž není jediným klubem, který stojí o jeho služby.
Francouzský reprezentant je pod mediálním tlakem po celý rok. Neustále je spojován s přestupem do některého z velkých evropských klubů. Klub však možnost Pogbova přestupu striktně odmítal, podobně jako u další hvězdy Staré dámy Artura Vidala.
„O Pogbu má zájem jak Barcelona, tak další špičkové evropské kluby. Paul má však smlouvu s námi," potvrdil pro italská média spekulace Pavel Nedvěd. Na otázku, zda je přestup Pogby letos v létě aktuální, však neodpověděl.
Mladý francouzský reprezentant byl nejvíce spojován s návratem do Manchesteru United, kde působil v mládežnických kategorií a v sezóně 2011/2012 si zahrál tři zápasy za A-tým. Poté přišel zadarmo do Juventus. Dnes už se jeho tržní hodnota pohybuje kolem astronomických 50 milionů liber. Kromě Barcelony a United je dále spojován s Manchesterem City, Chelsea i Realem Madrid.
Nedvěd se vyjádřil i k blížícímu se čtvrtfinále Ligy mistrů. „Jsem rád, že ve čtvrtfinále nemáme Barcelonu. Spolu s Bayernem je favoritem na celkové vítězství. S triem Neymar – Messi – Suárez je strašně nečitelná." Juventus ve čtvrtfinále čeká lehčí soupeř, francouzské Monako. I na něj si ale budou muset Italové dát pozor. Francouzský celek totiž v osmifinále přešel přes silný Arsenal.
16. května 2026 17:32
Slováci na úvod vydřeli tři body v zápase s Norskem, Rakušané zvládli duel s Británií
Související
Po trpkém konci na Spartě mění dres. V nadcházející sezóně bude Jankto hrát za Cagliari
Anglická Premier League bude pokračovat 17. června, italská Serie A o tři dny později
Serie A (italská fotbalová soutěž) , Pavel Nedvěd , Paul Pogba (fotbalista)
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Moravec představil pořady nového projektu. Otázky oprášil a přejmenoval
před 2 hodinami
OBRAZEM: Druhý den se sudetskými Němci v Brně. K jednomu stolu přišli i protestující
před 2 hodinami
Svědci mohou stále mluvit o bývalém princi Andrewovi, připomněla policie
před 3 hodinami
Policie vznesla obvinění z vraždy v případu čtvrtečního napadení v Pardubicích
před 4 hodinami
Půl roku od prvního zákazu sociálních sítí: Jak se žije mladým v Austrálii dnes?
před 5 hodinami
Turecko a Austrálie odhalily ústřední téma letošního klimatického summitu COP31
před 5 hodinami
Projekt mucholapka: Jak americká armáda trénuje obranu před drony z Běloruska?
před 6 hodinami
NATO by se nakonec mohlo podílet na znovuotevření Hormuzského průlivu, připustilo Švédsko
před 7 hodinami
Trump je zklamaný. NATO čeká jeden z nejdůležitějších summitů v historii, varoval Rubio
před 8 hodinami
Ne znamená ne. Grónsko jasně vzkázalo Trumpovi, že není na prodej
před 8 hodinami
Elektřina je vzácnost, o seniory se nikdo nestará. Jak se žije lidem na Kubě pod americkou blokádou?
před 9 hodinami
Chlapec předškolního věku z Ostravy zemřel na záškrt. Nebyl očkovaný
před 10 hodinami
Rutte představil plán, jak udržet USA v NATO
před 11 hodinami
Chybí i rukavice nebo roušky. Na současné epidemii eboly má velký podíl Trump, shodují se experti
před 12 hodinami
Kuba představuje pro Spojené státy hrozbu, prohlásil Rubio. Podle odborníků se schyluje k válce
před 12 hodinami
Žena, která přežila hantavirus, promluvila o nesnesitelných bolestech. Nezvládla ani sáhnutí na vlasy
před 14 hodinami
Počasí rozdělí Česko. Místy hrozí tropy, jinde bude výrazně chladněji
včera
OBRAZEM: Sudetští Němci dorazili do Brna. I se synem Wintona uctili židovské oběti
včera
Zraněný Fico se omlouval novinářům. Vysvětlil, co se mu stalo
včera
Kriminalisté uzavřeli případ z obchodního domu v Hradci Králové. Navrhli obžalobu
Policie ukončila vyšetřování lednového pokusu o vraždu, jehož se cizinec dopustil v jednom z obchodních center v Hradci Králové. Kriminalisté se muže rozhodli obžalovat. V případě odsouzení může strávit za mřížemi až 20 let.
Zdroj: Jan Hrabě